RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Delphinino veselje I_vote_lcap29%Delphinino veselje I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Delphinino veselje I_vote_lcap35%Delphinino veselje I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Delphinino veselje I_vote_lcap35%Delphinino veselje I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Delphinino veselje Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Delphinino veselje 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Delphinino veselje 1-47
Moderatorji
Dominos
Delphinino veselje 146-98
Kali
Delphinino veselje 163-88

Latest topics
» Čvek
Delphinino veselje Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Delphinino veselje Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Delphinino veselje Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Delphinino veselje Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Delphinino veselje Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Delphinino veselje Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Delphinino veselje Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Delphinino veselje Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Delphinino veselje Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Delphinino veselje Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Delphinino veselje

Go down 
+7
Elentári
Synar
Kristina
Tronir
Ain Saiph
Selyna Morduin
Delphine
11 posters
AvtorSporočilo
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 05, 2011 7:37 am

Večinoma izdelki iz PF in PFS, občasno pa tudi kakšne zgodbice.


Nazadnje urejal/a Delphine Tor Avg 09, 2011 9:26 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 05, 2011 7:48 am

Delphinino veselje Uxq-banane

En bananerček, ki je bil izdelan na hitro.


Nazadnje urejal/a Delphine Tor Avg 09, 2011 9:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySob Avg 06, 2011 6:43 am

Delphinino veselje Dkm-banane

Delphinino veselje Wlg-banane

Delphinino veselje 657-banane

Delphinino veselje Oi-banane

Še nekaj izdelkov, v bistvu plod mojega dolgočasenja.


Nazadnje urejal/a Delphine Tor Avg 09, 2011 9:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyNed Avg 07, 2011 6:29 pm

Naslov:
ZMAJEV JEZDEC
1.


Delphinino veselje T47-Clemen

"Oh, Esterina!" Sem rekla presenečeno, ko sem v svoji sobi zagledala Esterino, mojo prijateljico in edino dvorno damo. Moje ime je Clementina. Moj oče je mrtev-na žalost, moja mama pa je Kraljica in že več časa vodi kraljestvo. Jaz sem Princesa, Esterina pa je navadna vilinka. "Dolgo ste spali, Princesa Clementina." Čeprav se kličemo po imenih, se moramo do takrat, ko nismo v sorodu z sogovornikom, vikati. Malo čudno je vse. "Koliko je ura?" Sem vprašala, Esterina pa je pogledala na svojo ročno uro, ki je jaz sploh ne nosim. Popolnoma neudobne so. "Sedem zjutraj je." Zdrznila sem se. "Spala sem dvanajst ur?" Sem vprašala Esterino. "Da, Princesa Clementina." Otrpnila sem. "Ampak, ampak, ampak… Danes se izvali sedmo zmajevo jajce! In danes imam deseti rojstni dan!" Sem dejala presenečeno, nato pa vstala iz postelje in stekla k svoji omari. Izbrala sem oprijeto črno obleko do gležnjev z dolgimi rokavi, stisnjeno v pasu in spodaj nabrano, lepe rjave plesne čeveljčke in rumenkasto-rjav plet. Hitro sem preverila koledar. Da, danes je enaindvajseti november leta 2011 in je ponedeljek. "Zajtrk vas že čaka, Princesa Clementina." Je rekla Esterina. "Hvala, Esterina." Sem rekla, nato pa sem sedla na stolček, ki je bil postavljen zraven moje lepotilne mizice. Svoje kodraste lase, ki mi segajo do pasu, sem počesala. So lepe blond barve, pri rastišču pa so zelo temno rjavi. Spela sem jih, nato pa v lase zataknila še več belo-roza lilij. Moj obraz je malo čuden. Okoli oči imam rahlo roza barvo, oči pa so mi obrobljene z tanko rdeče-roza črto. Moje ustnice so naravno temno roza barve, pod desnim očesom pa imam znamenje, ki je kot drevo lilij. Nato sem si nataknila na prstanec leve roke še srebrn prstan, ki je bil nekoč očetov. Nato sem prosila Esterino, da mi je pomagala pripeti okoli vratu posebno verižico. Moja babica po mamini strani je obvladala element vodo in bila je zelo napredna. Naučila se je celo delati amulete-tale je bil njen najboljši, saj njegova magija ni nikoli izzvenela. Naj bi premagoval zlobne misli. Tu poznamo šest elementov-voda, zrak, zemlja, ogenj, duh in tema. Zadnja dva-duh in tema-sta zelo redka. Pri desetem letu se določi element, zato sem tudi tako vznemirjena. Duh je zelo poseben element-od vstopanja v sanje, videnja avre, prisila… In tako naprej. Tema pa je bolj škodljiv element. Omogoča, da ustrahuješ druge in vse to. Potem mi je Esterina na glavo postavila tiaro. Nato sem z njo odšla v obednico, kjer je za mizo že sedela mama ter se je pogovarjal z generalom svoje vojske. Ko je zaslišala korake, je svoja zašiljena ušesa še bolj našpičila. Ker smo vilinci, imamo zelo izostren sluh, vonj, vid… Veliko tega. Smo tudi veliko hitrejši kot navadni ljudje. Ampak, smo tudi angelsko lepi. Ko sem sedla, sem mamo opravičujoče pogledala. "Oprosti, ker sem zamudila, mati." Sem rekla, moja mama-Kraljica-pa je samo pokimala. Nato sem se lotila zajtrka. Pa naj vam povem o teh zmajevih jajcih. Pred nekaj leti so na nekem zapuščenem otočku našli zmajeva jajca. Samo sedem jih je bilo. Danes se bo izvalilo sedmo, zadnje. In nov zmajček bo našel svojega povezanca, vsa dekleta, ki pa so dopolnila deset let, bodo odkrila svoj element. Mene bo spremljala Esterina, mamo pa General Issac. Ko smo se peljali v leteči kočiji, ki jo je vodil nek leteči dinozaver, sva z Esterino načele zanimiv pogovor o elementih. Peljali smo se proti kraju, kjer se bo jajce izvalilo. Veste, da bo tudi Esterina bo ravno danes dopolnila deset let? Na isti dan, mesec in leto sva rojene. Potem se je k meni sklonil General Issac. "Prelepi ste, Princesa Clementina." Mi je prišepnil, nato pa se naslonil nazaj. Pokimala sem ter se nasmehnila. Ko smo prispeli, mi je nek stražar pomagal priti ven iz kočije. Prispeli smo ravno prav, da sem jaz sedla na prestol zraven maminega, mama na svoj prestol, General in Esterina pa sta stala v kotu. V gnezdu na sredini odra seje bahalo lepo temno modro jajce z sinje modrimi lisami. Ko so se vsi zbrali, se je jajce začelo lupiti, kot da bi vedelo, kdaj je pravi čas. Čez nekaj minut je bilo jajce že popolnoma strto in v gnezdecu je sedel lep majhen zmajček barve nočnega neba z sinje modrimi lisami in lepimi krili iste nočne barve neba. Postavil se je na vse štiri noge, nato pa se sprehodil ven iz gnezda in po odru. Moja si! Se mi je oglasilo v glavi. Potem pa je splezal dol z odra, nato pa je poletel meni v naročje. Da. Moja si za večno! Se mi je spet oglasilo v glavi. Ali tako deluje povezanost na zmaja? Da se lahko pogovarjata v mislih? Kraljica, moja mati, ki je prej sedela na svojem prestolu, je vstala z svojega prestola ter stopil k meni. "Princesa Clementina!" Je dejala presenečeno. Zmajčka sem vzela v naročje, nato pa sem vstala in se vljudno priklonila. "Mati." Sem rekla. "Sedmi zmajev jezdec!" Je rekla še glasneje, nato pa so vsi začeli ploskati. No, kaj pa jaz? Se mi je oglasilo v glavi, jaz pa sem zmajčka pobožala. Samček je. Torej… "Dawin." Sem zašepetala. Moje ime je Clementina. Sem rekla v mislih. Saj vem, kdo si, trapica! Čakal sem te več stoletij! Sem zaslišala. "No, zdaj pa elementi!" Kraljica-moja mati-je stopil na oder in dvignil roke v zrak. Njen element je duh. Začela je ponavljati nek verz. Vsaki desetletni deklici so se na dlani pojavljale šestkrake zvezde različnih barv. Modra za vodo, rjava za zemljo, siva za zrak, rdeča za ogenj, bela za duh ter črna za temo. Ampak meni se ni pojavila nobena zvezda. Kraljica-moja mati-je otrpnila. "Sedmi element! Nemogoče!" Je zašepetala in se obrnila proti meni. Šele zdaj sem opazila, da imam na prstancu na desni roki srebrn prstan, v katerega je vrezanih šest diamantov. Kdaj pa se je znašel tam? In kako? Predvidevala sem, da predstavljajo vse elemente. Ampak kako je to sploh mogoče? Iz množice je stopilo dekle, ki je bila isto stara kot jaz. "O bog!" Je zašepetala, nato pa stekla k meni in pokazala na svoji levi roki isti prstan, kot ga imam jaz. Potem je iz množice stopil zelo star vilinec. Stekel je k moji mami ter se globoko priklonil. "Vaše veličanstvo, prerokba se je uresničila." Je rekel tiho, ampak jaz sem ga slišala. "Vem, Tronir." Je odgovorila moja mati, nato pa pomignila Generalu Issacu. Dekle sem prijela za roko, nato pa sva obe sedle v kočijo, ki je prišla. Z sabo smo potegnili tudi Esterino, nato pa je prisedla tudi tvoja mama. "Moje ime je Clementina." Sem rekla dekletu, nato pa pobožala Dawina, mojega zmajčka, ki je šel z nami. "Irralli, Princesa." Je reklo dekle. Ko smo prispeli, sva šli obe z Irralli in mamo v 'sobo za oddih', kakor ji pravimo. Je na terasi, ogromni terasi. Ob lepi ograji stoji lesena miza in trije stoli. Medtem ko se je Dawin malo sprehajal po terasi, smo z mamo sedle na stole. Mama je iz skrivnega žepka v njeni obleki potegnila zvitek zelo starega papirja ter ga previdno razprla. Irralli si je popravila koder, ki ji je padel čez oči. Če povem po resnici, sva si zelo podobne. Čeprav ima ona temno rjave kodraste lase do pasu, ki so pri rastišču popolnoma blond in jih tudi ona spenja podobno kot jaz, ima tudi ona podoben obraz kot jaz. Okoli oči ima rahlo roza barvo, kot pri meni. Tudi njene oči so obrobljene z rdeče-roza črto, kot pri meni. Samo da tisto znamenje, drevo lilij, ona nima pod desnim očesom, ampak pod levim. Pa tudi najine ustnice so iste barve. Mama nama je zvitek pokazala. Na njem sta bila narisana enaka prstana, kot jih novima midve z Irralli. "Poslala vaju bom v Kampus. Mislim, da bo Kampus Svete Lathenié še najboljši." Za ta Kampus sem pa že slišala! To je najboljša vilinska šola, kar jo lahko najdeš na svetu. "Tam poučuje kar nekaj mojih odličnih prijateljev." Je še dejala mati, jaz pa sem vstala. "Mati! Kampus Svete Lathenié? Se ti sploh sanja…" Nisem povedala do konca. Mati me je prekinila. "Da, Kampus Svete Lathenié, Clementina. Tam se učijo samo najboljši in Princesa si to vsekakor lahko privošči!" "In Irralli, mati? Kaj bo z Irralli?" Sem vprašala. "Irralli bo šla z tabo, seveda!" Irralli je osupnila. "Jaz, jaz… Kraljica, to je tako zelo velikodušno!" Je rekla Irralli. Mama se je namrščila. "Vama povem skrivnost?" Naju je vprašala mati. "Nisem prava Kraljica. Nadomeščam resnično Kraljico. Nisem tvoja resnična mati, Clementina." Je rekla mati. Tokrat sem bila osupla jaz. "Nadomeščam kraljico Lathenié. Obe sta njeni hčerki. Ona je tista, ki obvladuje sedmi element. To sta podedovali po njej." Kraljica Lathenié? "Štiri leta se bosta učili tam." Zbrala sem se. "Princesi, pojdita pakirat!" Je rekla Kraljica. Ups, naročila je, naj jo kličemo Lynn. Ko je Irralli Lynn čudno pogledala, se je Kraljica le zasmejala. "Brez skrbi, Lothien in Tyson vesta vse. Tvoja soba je poleg Clementinine." Odšle sva. Težko bo oditi. "Misliš, da bova sostanovalki?" Sem vprašala Irralli. Ta je pokimala. "Seveda. In, ali si lahko izberem dvorno damo?" Je vprašala. "Seveda. Moja je Esterina." Sem rekla, nato pa sva odšli vsaka v svojo sobo. Izpod postelje sem vzela šest velikih kovčkov. Dawin me je opazoval. S tabo bom šel! Mi je sporočil po vezi in začutila sem močno odločnost. Seveda, kako pa te ne bi vzela s seboj? Štiri leta brez tebe? GROZA! Zasmejala sem se. Vesel sem, da si to rekla. Mi je sporočil, jaz pa sem pokimala ter začela zlagati stvari iz omar v kovčke. Do večera sem imela vse spakirano in z Lynn, Generalom Issacom, Esterino, Irralli smo se zbrali v obednici na našo zadnjo skupno večerjo. "Lynn, ali gre Dawin z mano? Pa Esterina?" Sem vprašala Kraljico med obedom. "Da, seveda." Je rekla. "Odpotujeta zjutraj ob pol devetih. Torej bosta že do šestih zvečer tam, v sredo pa se vam že začne pouk. Izvolita urnik." Lynn nama je podala urnik. Začela sem prebirati svojega.

-Element voda [Možno vsak delovni dan ob prvi šolski uri]
PONEDELJEK: 1. Ura, 08:00-08:45
TOREK: 1. Ura, 08:00-08:45
SREDA: 1. Ura, 08:00-08:45
ČETRTEK: 1. Ura, 08:00-08:45
PETEK: 1. Ura, 08:00-08:45

5x Na teden

-Element veter [Možno vsak delovni dan ob drugi šolski uri]
PONEDELJEK: 2. Ura, 08:50-09:35
TOREK: 2. Ura, 08:50-09:35
ČETRTEK: 2. Ura, 08:50-09:35
PETEK: 2. Ura, 08:50-09:35

4x Na teden

-Element zemlja [Možno vsak delovni dan ob tretji šolski uri]
PONEDELJEK: 3. Ura, 09:40-10:25
TOREK: 3. Ura, 09:40-10:25
SREDA: 3. Ura, 09:40-10:25
ČETRTEK: 3. Ura, 09:40-10:25
PETEK: 3. Ura, 09:40-10:25

5x Na teden

-Element ogenj [Možno vsak delovni dan ob četrti šolski uri]
PONEDELJEK: 4. Ura, 10:30-11:15
TOREK: 4. Ura, 10:30-11:15
ČETRTEK: 4. Ura, 10:30-11:15

3x Na teden

-Element duh [Možno vsak delovni dan ob peti šolski uri]
PONEDELJEK: 5. Ura, 11:20-12:10
TOREK: 5. Ura, 11:20-12:10
SREDA: 5. Ura, 11:20-12:10
ČETRTEK: 5. Ura, 11:20-12:10
PETEK: 5. Ura, 11:20-12:10

5x Na teden

-Element tema [Možno vsak delovni dan ob šesti šolski uri]
PONEDELJEK: 6. Ura, 12:55-13:40
TOREK: 6. Ura, 12:55-13:40
ČETRTEK: 6. Ura, 12:55-13:40

3x Na teden

-Davilinščina [Možno ob ponedeljkih in petkih ob četrti in šesti uri]
PETEK: 4. Ura, 10:30-11:15
PETEK: 6. Ura, 12:55-13: 40

2x Na teden

-Zmajevi jezdeci-SAMO ZA ZMAJEVE JEZDECE [Vsak ponedeljek, sredo in petek ob drugi, četrti in šesti uri]
SREDA: 2. Ura, 08:50-09:35
SREDA: 4. Ura, 10:30-11:15
SREDA: 6. Ura, 12:55-13: 40

3x Na teden

-Bojevanje-Mečevanje [Vsak dan od 15:00-17:30]
ZAME VSAK DAN

-Bojevanje-Lokostrelstvo [Vsak dan od 18:45-20:00]
ZAME VSAK DAN

VSAKA URA TRAJA 45 MINUT!
VSAK DAN IMA SEDEM ŠOLSKIH UR!


PON-PET:

06:45-Zajtrk
12:15-Kosilo
18:30-Večerja
21:00-Spanje

SOB:

08:00-Zajtrk
12:15-Kosilo
18:30-Večerja
23:30-Spanje

NED:

08:00-Zajtrk
12:15-Kosilo
18:30-Večerja
22:30-Spanje


Hitro sem napisala, katere ure bom imela in vse to. "Oh, Irralli-tukaj so služabnice, ki lahko postanejo tvoje dvorne dame!" Irralli se je obrnila proti njim. "Tista… Druga po vrsti!" Je rekla Irralli. Izbrala si je dekle, ki je imelo že deset let-imela je do ramen dolge kodraste lase mišje barve in njen element je bil veter. Esterinin element pa je voda. "Lyra, to je Princesa Irralli." Je rekla Lynn. "Moje ime je Lyra, Princesa." Je rekla Lyra, nova Irrallina dvorna dama. "Princesa Clementina, dvoboj?" Se je javil General Issac. Kot bi mi bral misli. "Z veseljem." Sem odgovorila, nato pa vstala. Njegov element je zemlja. Stopila sva nekaj metrov od mize, nato pa sem se mu zazrla v oči. Kaj naj uporabim? Prisilo duha? Ali raje njegov največji strah? Že vem! Iz vseh šestih elementov lahko naredim bitje, ki se bo borilo zame. No, če bom dovolj močna za to. Zbrala sem se. Osnova telesa naj bo zemlja. Oblikovala sem vilinko z krili. Potem sem vanjo dala še malo magije vode, vetra in ognja. Tako sem jo tudi oblekla in ji zarisala poteze, obline… Ja, pa naj bruha ogenj! Nato sem ji z duhom vdahnila dušo. Nato pa še samo majhen ščepec teme-samo da ugotovi njegove strahove in jih izkoristi. Irralli je kar zazijala, ko je videla vilinko. "Olivia!" Sem rekla glasno. Tako sem dala bitju ime. "Da, gospodarica?" Je vprašala. "Njegov element je zemlja. Premagaj ga! Boš?" Sem vprašala, Olivia pa je prikimala. Lynn je samo buljila in opazovala boj. Odlično je bilo, da sem Olivii dala krila. Iz tal so se pognale pesti iz zemlje, ona pa je samo uporabila krila. Potem pa je Olivia bruhnila ogenj in General je padel po tleh. "Prav! Vdam se!" Bil je čisto moker od potu in močno je sopihal, jaz pa sem bila popolnoma mirna in srce mi je enakomerno bilo. "Olivia, nehaj." Sem rekla in vilinka je obstala na mestu, jaz pa sem se zasmejala in pomagala Generalu na noge. "Zabavno pa je bilo, kajne?" General ima zdaj petnajst let. Pet let starejši je od mene, ampak… Premagala ga je punca, ki je mlajša od njega. To pa je res zabava! Ko sem sedla nazaj na svoj stol, je Irralli obstala na mestu z odprtimi očmi. "Me boš naučila?" Je vprašala. "Pokaži urnik." Naredila sem kretnjo, ki je pomenila, naj mi ga da. Irralli mi je urnik podala. Izbuljila sem oči. "Najina urnika sta enaka. Edino to za Zmajeve jezdece." Irralli je pokimala. "Tako bo najboljše, sestrica." Je rekla. "Kar v sobi te lahko naučim. Saj bova sostanovalki, kajne, Lynn?" Kraljica je pokimala. "Najrazkošnejše stanovanje bosta imeli tam. Velika terasa, za vsako spalnica in za vsako osebna kopalnica, nato pa še dnevna soba z televizorjem in to." Z Irralli sva udarili z rokami. "In Esterina, Lyra?" Sem vprašala. "Zraven vajinega stanovanja si bosta delili sobo in kopalnico. V sobi sta seveda dve postelji." Pokimala sem. "Odlično." Je rekla Irralli. Ko smo tako končali z večerjo, sva z Irralli odšle vsaka v svojo sobo. V moji sobi je bil samo Dawin. Urnik! Sem mu oznanila prek vezi. Urnik? Je vprašal Dawin, jaz pa sem le pokimala. Potem pa je nekdo potrkal na vrata. "Clementina?" Je vprašalo. Prepoznala sem Irrallin glas. "Naprej!" Vstopila je. In v naročju je držala zmajčka. Ali zmajčico. Irralli se je kar sesedla na mojo posteljo. "Priletela je na mojo okensko polico. In mislim, da sem se povezala z njo." Je dejala. "Dawin, bi se znal sporazumeti z njo?" Dawin je prhnil, vmes tudi nekaj ognja. Zmajčica je bila majhna tako kot Dawin, ampak je bila rdeče barve z rumenimi lisami. "Ali slišiš njene misli?" Sem pazljivo vprašala, Irralli pa je samo pokimala. "Spremeni urnik. Jaz grem povedati Kraljici." Sem rekla ter stekla iz sobe. Čez nekaj minut sem vsa zadihana prišla do Lynnine spalnice. Odprla sem vrata, Kraljica pa me je pričakujoče pogledala. "Irralli… Irralli je Zmajev jezdec." Sem rekla, nato pa stekla, Lynn pa za mano. Ko sva prišli do moje sobe, sva zagledali neverjeten prizor. Irralli je v naročju zibala zmajčico, okoli sebe pa je naredila vodno pregrado, saj je Dawin kar naprej bruhal ogenj.

Drugi del pride kmalu.


Nazadnje urejal/a Delphine Čet Avg 25, 2011 6:03 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Avg 11, 2011 10:38 pm

Naslov:
ZMAJEV JEZDEC
2.


Delphinino veselje T47-Clemen

"Dawin!" Sem rekla obtožujoče in zelo glasno. Končno je nehal. Po vezi sem začutila ljubosumje. In misel, da sem se jaz povezala z zmajčico in da bo on vedno druga odločitev. "Nisem se povezala z njo! Ti si edini!" Sem rekla odločno in ko je to slišal, je povesil glavo in mi poletel v naročje. Kako sem neumen! Sem zaslišala po vezi. "Nisi." Pobožala sem ga. Irrallina vodna pregrada je izginila. "Ime ji je Isa." Je rekla Irralli, nato pa se je zgrudila po tleh. Sklonila sem se k njej ter preverila njen srčni utrip. Še je dihala. "Irralli?" Sem jo nežno poklicala. Odprla je oči, nato pa zamežikala. "Kaj se je zgodilo?" Je vprašala in skušala vstati, ko je zaječala. "Au… Udarec v glavo." Je dejala nemarno. "Pokaži." Sem zamrmrala, ona pa je dvignila lase ter pokazala grdo modrico. Dotaknila sem se je. "Au… Au!" je večkrat zastokala Irralli. Potem sem se zbrala ter modrica je naenkrat izginila. "Duh." Sem zamrmrala presenečeno. Ena od služabnic ima ta element in slišala sem govorice, da je pozdravila prasko, ki jo je oster kot naredil v glavo neke druge služabnice. Naj bi bila na 'smrtni postelji'. Takrat nisem verjela. Ampak zdaj verjamem. Ker sem to storila tudi sama. "Hej!" Je rekla Irralli presenečeno. "Modrice ni več! Kaj za vraga…" "Duh." Sem jo prekinila. Samo razumevajoče je prikimala. Joj, kako rada imam svojo sestro! "Kako je z Iso?" Je vprašala Irralli in se zasmejala, ko ji je zmajčica priletela v naročje. Tudi Dawin se je umiril. Lynn, Kraljica, je vse mirno opazovala in se smehljala. "Spat, princesi! Ker drugače zjutraj ne bosta morale vstati!" Potem je odšla. Z Irralli sva se poslovile, ona pa je odšla v svojo sobo. Esterina mi je pomagala, da sem se preoblekla v svojo spalno obleko, ki je rdeče barve, dolgi rokavi, dolga do kolen. Zraven spadajo še bele satenaste žabe. Legla sem, Esterina pa je upihnila edino svečo, ki je še svetila v prostoru in odšla. Dawin se je zleknil na odejo ter glavico položil na moje pokrite noge. Zadnja misel, ki mi je šinila čez glavo, preden sem zaspala, je bila: Res sem srečna.

"Princesa Clementina!" Sem zaslišala glas. Takoj sem ga prepoznala. Esterina. Zbudi se že, zaspanka! Sem zaslišala Dawina, ki mi je priletel naravnost na čelo. Njegovi krempeljčki so takoj naredili nekaj krvavih prask. Zamežikala sem, ko sem začutila bolečino. Ups! Sem spet zaslišala in Dawin je zletel stran. "Ah, zmaji!" Se je spačila Irralli. Sploh nisem vedela, da je tu. "Tudi Isa je to storila. Lahko pozdraviš?" Utrujeno sem pokimala, nato pa vstala. Irralli je bila oblečena kakor jaz-rdeča spalna obleka z dolgimi rokavi, dolga do kolen ter bele satenaste žabe. Obuta je bila v roza copate, Iso pa je zibala v naročju. In na glavi je imela tiaro, čeprav je bilo šele zgodnje jutro. "Če boš ti pozdravila moje praske." Sem odvrnila. Tudi Irralli je pokimala, nato pa se je spačila. Stopila sem k njej ter svoj prst položila na njeno čelo. Malo časa sem potrebovala, da sem se zbrala, nato pa so praske in kri izginile. "Zdaj pa ti." Sem rekla. Tudi ona je položila prst na moje čelo. Praske in kri so po dveh minutah izginile. Šele zdaj sem opazila Lyro, ki je stala pri vratih. "Lyra, pospremi Princeso Irralli v njeno sobo ter ji pomagaj, da se preobleče v vijoličasto potovalno obleko, ki jo bo našla v omari." Lyra se je priklonila, nato pa sta obe z mojo sestro odšli. Pogledala sem Esterino, ki je v rokah že držala mojo vijoličasto potovalno obleko. Najprej mi je pomagala, da sem se slekla, nato pa mi je oblekla potovalno obleko. Je vijolične barve-dolga do gležnjev z dolgimi rokavi. Potem mi je obula še vijolične plesne čeveljčke in me počesala. Las mi ni spela, tako da so mi v mehkih kodrih padali po hrbtu, nato pa mi je nadela tiaro ter mi v lase vpletla belo-roza lilije. Nato sem vzela Dawina v naročje in z njim ter Esterino smo se odpravili na zajtrk. Irralli, Lynn in General Issac so bili že tam. Sedla sem na stol poleg svoje sestre. Isa je bila na sredi mize ter je zganjala norčije. Dawin se ji je pridružil. Lepo je bilo gledati dva mlada zmajčka pri igri. Z Irralli sva se poznavalsko spogledale, nato pa sva se zasmejale. Res je bilo smešno. Jedli smo, vmes pa se smejali ob igri Ise in Dawina. Ko smo pojedli, je sledilo slovo. "Lynn." Objela sem kraljico, Generalu Issacu pa sem samo pokimala. Močno je pihalo in moji lasje so se dvigali skupaj z vetrom. General je bil videti očaran. Nato sva z Irralli odšle. Nisem se ozirala, ker sem vedela, da bom dom pogrešala.

Tudi tretji del bo kmalu tu.
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyNed Okt 09, 2011 2:13 am

Delphinino veselje Ggt-banane

Delphinino veselje Jc1-banane

Delphinino veselje Xyg-banane

Obožujem morske deklice.
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyNed Jan 22, 2012 7:11 am

Delphinino veselje Kb-Sonni-

Delphinino veselje Rkn-Sonni-

Delphinino veselje 5n1-Sonni-

Delphinino veselje Dpb-Sonni-

Delphinino veselje 5wj-Sonni-

Delphinino veselje 1se-Sonni-

Delphinino veselje Ovi-Sonni-

Delphinino veselje Nlj-Sonni-

Delphinino veselje 9va-Sonni-

Delphinino veselje Ufa-Sonni-

Fotografije sem posnela jaz lastnoročno.
Kopiranje prepovedano, razen če si želite kakšno fotografijo nastaviti za ozadje namizja.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyNed Jan 22, 2012 9:37 pm

Uau zadnja mi je res ušeč. Ko da bi gorelo. <3
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue26/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyNed Jan 22, 2012 10:27 pm

Uuu, kr luštne slikice Smile Meni so všeč tiste, kjer je nebo modro modro pa pol rumeno-rdeča svetloba, ki zahaja (kot una ki je narobe obrnjena Smile, ful dobro izpade). Smile

Ej, Delph, sem ti nardila bannr, že pred neki časa ga maš v moji grafiki, sem ti tud ZS poslala pa nisi nič odgovorila.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue14/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyNed Jan 22, 2012 10:28 pm

druga je isto zakon ... tko temačno, krvavo pride Smile
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Moll
Moll
Kristina


Število prispevkov : 162

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue1/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Jan 23, 2012 1:00 am

Lepe! Smile Tud men so ta temne najbol všeč Razz
Nazaj na vrh Go down
http://kacallia.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Jan 23, 2012 3:17 am

U ja druga je tudi zakon Very Happy Te taprve sm očitno spustila Razz
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Jan 23, 2012 3:47 am

Hvala vsem Embarassed Ain sem vidla sam mi ni všeč... Pa ne zamert. Sem čist pozabla odposlat, ker mam ful dela s šolo. Za vsak predmet dobimo domačo nalogo.
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue26/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Jan 23, 2012 5:20 am

Aha, ja sej ni problema, sam reči da si vidla kr pol js tam gledam, kje naj dobim človeka da bo opazu XD
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 5:45 am

Delphinino veselje Air1

Delphinino veselje Fire1

Delphinino veselje Water1

Delphinino veselje Earth1

Delphinino veselje Elf1

Delphinino veselje Eye

Delphinino veselje Girl1 Delphinino veselje Girl2 Delphinino veselje Aqua

Yeah, i'm back in biznis (:
In ja, lahko ponosite vse.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 5:48 am

zanimivo. to si ti obrezala?
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 5:49 am

Katero misliš? Tiste avatarčke?
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 5:55 am

pa vse no, ja tudi une
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 5:56 am

nič nisem obrezovala, slike sem samo malce zaostrila, dodala nekaj efektov, več pa ne (:
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 6:00 am

aja in kakšne efekte to?
imaš prejšnjo različico mogoče za primerjavo?
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 6:01 am

mislim, da sem dala kar nekaj tistih plusov, ki sliko bolj obarvajo. barva skratka. pa zaostrila sem.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 6:12 am

aha. no kakor koli, lepo je izpadlo Smile
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 6:13 am

najlepša hvala (:
Nazaj na vrh Go down
Synar
Tinry
Tinry
Synar


Število prispevkov : 158

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue12/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (12/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPet Avg 03, 2012 8:38 am

mm, ful so fajne^^ barve so mi ušeč. ma bi dala še kak original, če ne useh, da tko vidmo primerjavo? =)

bi blo zanimivo. če se ti da Smile
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyTor Avg 21, 2012 8:43 am

Dominos
Delphinino veselje Dominos-avatar1 Delphinino veselje Dominos-avatar2

Delphinino veselje Dominos-bananer1

Delphinino veselje Dominos-bananer2

Kali
Delphinino veselje Kali-avatar1 Delphinino veselje Kali-avatar2

Delphinino veselje Kali-bananer1

Delphinino veselje Kali-bananer2

Delphinino veselje Kali2-avatar1 Delphinino veselje Kali2-avatar2

Delphinino veselje Kali2-bananer1

Delphinino veselje Kali2-bananer2

Saiaron
Delphinino veselje Saiaron-avatar1 Delphinino veselje Saiaron-avatar2

Delphinino veselje Saiaron-bananer1

Delphinino veselje Saiaron-bananer2

Selyna Morduin
Delphinino veselje Selyna-avatar1 Delphinino veselje Selyna-avatar2

Delphinino veselje Selyna-bananer1

Delphinino veselje Selyna-bananer2

Venxy
vem, da imaš trenutno na avatarju svetlolasko, ampak v opisu piše, da ima črne lase.
Delphinino veselje Venxy-avatar1 Delphinino veselje Venxy-avatar2

Delphinino veselje Venxy-bananer1

Delphinino veselje Venxy-bananer2

    tole sem delala danes, za zabavo, ni potrebno, da so vam všeč, ni jih treba uporabljati, če nočete, bi bila pa hvaležna za komentarje, pripombe, kritike, nasvete in podobno (:

  • synar; ok, po pravici povedano, sem prelena, sorry.
Nazaj na vrh Go down
Elentári
Tinry
Tinry
Elentári


Število prispevkov : 1402

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue9/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (9/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyTor Avg 21, 2012 10:23 pm

Hei Very Happy
Lahko narediš še zame če se ti da.

Drugač pa tist od Dominosa se mi zdi ful lep. Bravo!
Nazaj na vrh Go down
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue0/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyTor Avg 21, 2012 10:43 pm

lepi so Smile ma ja, črni lasje, sam vilini si itak lahka barvo s pomočjo magije spreminjamo Smile drugače za venyx mi je res lepo, edino preveč temnostranska mi je žena. mogoče bom kaj ponosila, ko se naveličam trenutnega kompletka Smile hvala drugače Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyTor Avg 21, 2012 10:56 pm

Elentári
Delphinino veselje Elentari-avatar1 Delphinino veselje Elentari-avatar2

Delphinino veselje Elentari-bananer1

Delphinino veselje Elentari-bananer2

Delphinino veselje Elentari2-avatar1 Delphinino veselje Elentari2-avatar2

Delphinino veselje Elentari2-bananer1

Delphinino veselje Elentari2-bananer2

  • elentári; hvala za pohvalo - sem naredila še nekaj zate. sicer mi je osebno lepši prvi paketek, ampak je verjetno napaka da je ena deklica gor (:
  • venxy; then alright,
Nazaj na vrh Go down
Elentári
Tinry
Tinry
Elentári


Število prispevkov : 1402

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue9/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (9/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyTor Avg 21, 2012 10:58 pm

o.O najlepša hvala Very Happy
ga bom morda nucala nekega lepega dne...
lušni so Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySre Avg 22, 2012 9:31 am

no moj mi je kr ušeč, mi pa niso najbol ušeč pisave ki jih uporabljaš. te si drugače lahko tudi downloadaš če ne veš Smile
bi se ti dalo mogoče mi nalepit link od slike ki so jo uporablja za Selyno?
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySre Avg 22, 2012 11:07 am

  • elentári; thanks, again.
  • selyna; vem, da se da naložit, ampak problem je, da pol ne najdem praktično nobene pisave, ki mi bi bila resnično všeč (: here

    edit; kako se pa imenuje tista pisava, ki jo ponavadi na eragonovih knjigah za naslov uporabljajo?
    edit two; in, mimogrede, nimam ne pravega programa, niti se mi ne sanja ničesar o dowlandanju pisav buo
Nazaj na vrh Go down
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue39/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue98/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (98/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySre Avg 22, 2012 7:31 pm

Pisavo drugače naložiš tako, da jo najprej downloadaš, potem pa greš:

Če maš Windows:
1.Start
2.Nadzorna plošča
3.videz in teme
4. Pol maš v desnem zgornjem kotu pod "Glej tudi" spodaj napisano "pisave".
5. Ko si v pisavah, klikneš v zgornjem desnem kotu, čisto na vrhu "datoteka" in nato notri "namesti novo pisavo".
6.navigiraš v mapo s pisavo in klikneš pisavo.

To je to. Upam, da ti kej pomaga. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySre Avg 22, 2012 7:42 pm

no to ti je že dominos razložu, eragon pisava pa se ubistvu imenuje: inheritance in se jo da downloadad. ( http://www.dafont.com/inheritance.font )

tnx za sliko Smile
Nazaj na vrh Go down
Neron
Tinry
Tinry
Neron


Število prispevkov : 1915

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue5/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySre Avg 22, 2012 7:51 pm

Dominos je zakompliciru. Če maš WIN7, greš enostavno v moj računalnik in zgoraj desno v tisti kvadratek za iskanje vpišeš fonts in odpreš mapo fonts ko ti jo poišče. IN pol samo prilimaš datoteko, ki so jo downloadal notri in voila Smile
Nazaj na vrh Go down
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue39/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue98/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (98/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySre Avg 22, 2012 8:43 pm

Jz grem po klasični poti. Pa nimam WIN 7 Razz
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Avg 27, 2012 4:26 am

Delphinino veselje Eragon

    torej, še eno novo delo, porabila sem vsaj pol ure, da bi se zamotila, dokler se princeskin dnevnik 2 ne začne (:
    poleg tega sem si brezplačno naložila ta winzip, mam že nekaj novih pisav, tak da naslednjič ko bom še kaj delala bom kake tele nove uporabila,
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Avg 27, 2012 8:26 am

Wylin
Delphinino veselje Wylin-avatar1 Delphinino veselje Wylin-avatar2

Delphinino veselje Wylin-bananer1

Delphinino veselje Wylin-bananer2

Delphinino veselje Wylin2-avatar1 Delphinino veselje Wylin2-avatar2

Delphinino veselje Wylin2-bananer1

Delphinino veselje Wylin2-bananer2

Delphinino veselje Wylin3-avatar1 Delphinino veselje Wylin3-avatar2

Delphinino veselje Wylin3-bananer1

Delphinino veselje Wylin3-bananer2

Delphinino veselje Wylin4-avatar1 Delphinino veselje Wylin4-avatar2

Delphinino veselje Wylin4-bananer1

Delphinino veselje Wylin4-bananer2

Ain Saiph
Delphinino veselje Ain-avatar1 Delphinino veselje Ain-avatar2

Delphinino veselje Ain-bananer1

Delphinino veselje Ain-bananer2

Delphinino veselje Ain2-avatar1 Delphinino veselje Ain2-avatar2

Delphinino veselje Ain2-bananer1

Delphinino veselje Ain2-bananer2
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Avg 30, 2012 10:25 pm

všeč mi je slika z angeom, pa tudi aviči in bannerji. še sploh ainin zadnji mi je všeč. Kje ti dobiš take zakon slikce?

aja in všečne pisave, dosti bojše izpade. všeč i je tista na wyininih bannerjih
Nazaj na vrh Go down
Delphine
Tinry
Tinry
Delphine


Število prispevkov : 238

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue6/50Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Avg 30, 2012 10:32 pm

  • selyena; hvala, tudi meni so pisave zelo všeč.
    kadar sem razpoložena, mal gledam po devinartu, iščem galerije, jih shranjujem v zaznamke pol ko pa za kakšne kompletke rabim, sam odpiram pa iščem slike, ki ustrezajo - nič posebnega,
Nazaj na vrh Go down
Kali
Neoniver
Neoniver
Kali


Število prispevkov : 3041

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue34/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (34/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue72/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (72/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Avg 30, 2012 10:34 pm

res lepi bannerji Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptySob Sep 01, 2012 7:36 pm

mhm no ja sej to tudi jst počnem Smile
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue26/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Sep 20, 2012 1:28 am

Lušno hvala. Slike pa res dobre najdeš.
Edino škoda, da nisi nardila kakšnih 110x ?
Kr pač dolžina činov je lih 110.
Drugače pa super hvala Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kali
Neoniver
Neoniver
Kali


Število prispevkov : 3041

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue34/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (34/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue72/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (72/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Sep 24, 2012 4:22 am

Delphine, res lepo delaš, mi je všeč Razz
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue41/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Sep 24, 2012 7:44 am

ma mane pa ful ne moti če ni iste velikosti avatar kot pasica s činom
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue26/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyPon Sep 24, 2012 8:20 am

Mene pa ja.

Pasica XD Od kdaj ti uporabljaš to besedo?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kali
Neoniver
Neoniver
Kali


Število prispevkov : 3041

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue34/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (34/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue72/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (72/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Sep 27, 2012 2:15 am

xD, js mam pa avatar večji od 'pasice' Razz
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue26/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Sep 27, 2012 3:35 am

vidim.
Jaz pa manjši.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kali
Neoniver
Neoniver
Kali


Število prispevkov : 3041

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue34/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (34/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue72/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (72/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Sep 27, 2012 3:42 am

ja, pa ne veliko manjši
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue26/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue100/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (100/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Sep 27, 2012 3:50 am

10 pikslov bi rekla. Za tolko kot maš ti večji verjetno.

Zjutraj sm te vidla ko si šla u šolo. XD
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kali
Neoniver
Neoniver
Kali


Število prispevkov : 3041

Statistika
Izkušnje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue34/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (34/100)
Zdravje:
Delphinino veselje Left_bar_bleue72/100Delphinino veselje Empty_bar_bleue  (72/100)

Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje EmptyČet Sep 27, 2012 5:39 am

a mene to?, ja pa nism vidla nič xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Delphinino veselje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Delphinino veselje   Delphinino veselje Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Delphinino veselje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Fan art-
Pojdi na: