RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Komentarji življenjepisov I_vote_lcap29%Komentarji življenjepisov I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Komentarji življenjepisov I_vote_lcap35%Komentarji življenjepisov I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Komentarji življenjepisov I_vote_lcap35%Komentarji življenjepisov I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Komentarji življenjepisov Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Komentarji življenjepisov 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Komentarji življenjepisov 1-47
Moderatorji
Dominos
Komentarji življenjepisov 146-98
Kali
Komentarji življenjepisov 163-88

Latest topics
» Čvek
Komentarji življenjepisov Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Komentarji življenjepisov Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Komentarji življenjepisov Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Komentarji življenjepisov Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Komentarji življenjepisov Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Komentarji življenjepisov Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Komentarji življenjepisov Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Komentarji življenjepisov Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Komentarji življenjepisov Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Komentarji življenjepisov Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Komentarji življenjepisov

Go down 
+7
Gliviel
Wylin
Caeron
Luxtas
Arikke
Selyna Morduin
Ain Saiph
11 posters
AvtorSporočilo
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue26/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Dec 18, 2010 8:12 pm

Komentarji življenjepisov Ikona6
Tema za komentiranje življenjepisov, da ne bodo teme članov pospamane.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyTor Avg 16, 2011 6:29 pm

No jaz bi rada samo pohvalila hitro napredujoči življenjepis Morskowa, ki je lepo berljiv in zabaven, četudi prikazuje na trenutke njegov lik v malce pre-sposobni luči. Tudi pisanje samo je kvalitetno in vredno svojega čina, tako da lahko želim le tako naprej, pa da bi še kdo sledil njegovemu zgledu.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyČet Jan 03, 2013 5:08 am

Da spomnem Tronija, ki vidim da je komentiral življenjepis Nerona; to je tema posvečena temu Wink

Pa še moje pohvalce Neron. Lepo spisano pa razveseljivo da si se sploh spravu pisat. Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Jan 26, 2013 7:53 am

Arikke zakon mi je kako si si še dodatno uredila življenjepis xP
Nazaj na vrh Go down
Arikke
Novic
Novic
Arikke


Število prispevkov : 51

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue0/50Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Jan 26, 2013 8:51 am

Hvalchy ^^ mi je usec ce ni cisto monoton Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyNed Jan 27, 2013 10:56 pm

Mhm agree. Si želim da bi si več ljudi tko malo priredilo po svoje. Mislim sej uno navodilo je sam ogrodje.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Mar 29, 2014 9:01 pm

Rada bi pohvalila Frostimirja, ki se je pridno spravil pisat življenjepis. Zadnjega dela sicer nisem prebrala ampak ostali so mi bili pa kar všeč. Smile
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue26/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySre Jun 25, 2014 8:17 am

Bi pohvalila Luxtasa, ki se je spravil naprej pisat življenjepis.
Mislim, da si precej napredoval od začetnih postov in maš kar lep stil za moje pojme. Prijazen za brati in dovolj deskriptiven. Edino kar me je zmotilo je bil tisti novorojenček. Mislim, ne vem koliko lahko novorojenčka opišeš kot radovednega, saj se poimenovanje novorojenček uporablja od rojstva pa do enega meseca. Potem nisi več novorojenček. Priporočam zamenjavo z dojenček? Pa tista vejica za škratji novorojenček nima tam kaj delati, saj je prva poved enostavčna.
Drugače pa kul. Kar nadaljuj. V bistvu mi je všeč, da ni nekega romana, kar se ponavadi zgodi z življenjepisi, ampak je vse predstavljeno po drobcih.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Luxtas
Moll
Moll
Luxtas


Število prispevkov : 908

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue1/50Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySre Jun 25, 2014 9:25 am

Haha hvala Ain Wink sm popravu, prej al slej pa bi mogu tut tretji del prit XD
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Jun 28, 2014 9:38 am

@ Caeron Afiriel: Všeč mi je da si se spravil pisat življenjepis, premalo ljudi se poglobi v preteklost svojega lika, tako da sem toliko bolj navdšena ko kdo se. Tudi sam slog je zanimiv in nekaj posebnega in zgodba pritegne ter deluje dostopna zaradi lahko berljivih kratkih postov. Je pa tudi nekaj napak. Najbolj me moti uporaba k/h. H se uporablja samo pred besedami ki se začnejo na k in g. Pred ostalim je k. Ta stavek je na primer tudi moteč
Citiram :
Nežno so ji padali čez njene rame in hrbet.
Če uporabiš ji ni treba napisati še njene.
Nazaj na vrh Go down
Caeron
Novic
Novic
Caeron


Število prispevkov : 42

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue0/50Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Jun 28, 2014 9:50 am

Hvala! Pišem po posluhu in se spotikam ob podobnih stvareh Smile popravljeno
Nazaj na vrh Go down
Wylin
Neoniver
Neoniver
Wylin


Število prispevkov : 2119

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue18/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue43/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (43/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Apr 30, 2016 8:26 am

Sem prebrala Glivielino Otroštvo. Zelo pohvalno, da si se lotila pisati življenjepis. Zdej imam občutek kot, da je to temačen uvod kot pri kakšnem Oliver Twistu, ki pa skozi vse ovire vodi do srečnega zaključka. Dobro napisano. V naprej bi bilo zanimivo, če se osredotočiš na kakšen poseben dogodek in tam bolje predstaviš karakter lika in odnose do okolice.
Nazaj na vrh Go down
Gliviel
Moll
Moll
Gliviel


Število prispevkov : 84

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue1/50Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySre Maj 04, 2016 7:18 am

Hvala Smile. Sem pa že napisala nekaj dodatnih stvari Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyČet Maj 05, 2016 2:12 am

Gliviel:
Zelo simpatičen življenjepis: prijetno berljivo je, lepo teče in z doživetji in občutki teh likov se lahko simpatizira. Tudi jaz sem opazila določene podobnosti med tvojim pisanjem in določenimi mojimi občutki v najstniških letih. Če ti uspe doseč, da se bralec najde v napisanem je to kr good job Smile Še ena zadeva, ki mi je všeč pri tvojem pisanju je to, da ni preveč pretentious. Veliko ljudi hoče ko pride na forume ustvarit lik s strahotno junaško preteklostjo a na koncu doseže zgolj to, da v vsem opisovanju junaštev ni ne duha ne sluha o kakem razvoju ali vsaj razlagi karakterja lika. In navsezadnje če smo vsi 'super posebni junaki' potem ni več nihče tako poseben. Če bi šel vsak s svojim likom v bolj specifično smer, tako kot ti, bi dosegli, da bi imeli vsi unikatne like in noben ne bi preveč klišejsko in/ali mary sue-ish deloval.
Škoda se mi zdi, da talenta ne uporabiš še v samem RPGju, ki je večinoma še veliko bolj zabaven za pisanje kot življenjepisi, saj tam sodeluješ z drugimi pisci in soustvarjaš zgodbo z njimi.
Nisem prepričana, če poznaš pravi pomen besedne zveze krokodilje solze -> SSKJ
Nazaj na vrh Go down
Gliviel
Moll
Moll
Gliviel


Število prispevkov : 84

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue1/50Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPet Maj 06, 2016 4:05 am

Hvala Smile. Veseli me, da lahko v bralcih s svojim pisanjem prebudim kakšne občutke. Glede lika pa: preveč pišem, da bi si lahko privoščila, da bi bili vsi liki enaki. Umrla bi od dolgčasa Wink.
Moje pisanje je samo plod vaje in ne talenta. Ne vem pa, če sem dovolj dobro pripravljena za pisanje izven življenjepisa.
Hvala za opozorilo, sem popravila.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptySob Maj 07, 2016 1:42 am

Pisanje izven življenjepisa ni nič težje, samo morda malce drugače ker moreš še druge vzet v ozir in se odzivat nanje in na okolje. Je pa tudi precej bolj zabavno. Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyNed Jul 17, 2016 10:42 pm

Gliviel: Na začetku tega dela si pričarala prav prijetno domačo idilo. Si človek kar zaželi, da bi še sam preživel tak dan. Presenetilo me je kako se spoznaš na rože, sem morala it kar ene par imen poguglat, predno sem ugotovila, da to pravzaprav poznam. Ivanjščice so zame recimo velike marjetice x)
Uf ta mama od Gliviel je pa zlobna. Bi jo bilo treba prijavit na vilinsko policijo, pa za zlorabo otrok in hišne pomoči. Prav žalostn kako je Glivielina zgodba skoraj kot zaporedje nesrečnih dogodkov. Vedno ko se zdi, da gre na boljše se potem vse skupaj obrne in gre nazaj navzdol.

Eliseo: Se že nekaj časa spravljam prebrat tvoj življenjepis, ampak ko si ga napisala sm bla lih sredi največje gužve, potem pa tudi nekako ni prišlo do tega. No, zdej mi je končno uspelo in mi definitivno ni žal. Imaš neverjetno narativno sposobnost, človeka že od prvega stavka potegne v to kar pišeš tudi če sprva nima neke ideje o čem se gre, in tudi potem naprej z lahkoto obdžiš zanimanje bralca. Opisi so zelo lepi, tako da je že samo iz tega vidika fajn prebrat, ampak tudi zgodba je zanimiva. Človek kar vzljubi očeta, čeprav je očitno rad pogleda v čašo. Njegova ljubezen do mame je prav ganljiva in malo žalostna. Všeč mi je način kako si se odločila predstaviti zgodbo o mami: skozi pogovor med očetom in stricem. Deluje dosti bolj doživeto na tak način. Edino en komentar imam na vse skupaj: vilini so načeloma vegetarjanci in se izogibajo ubijanju živali.
Nazaj na vrh Go down
Gliviel
Moll
Moll
Gliviel


Število prispevkov : 84

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue1/50Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Jul 18, 2016 5:34 am

Ja no, babičini modri nauki Very Happy .
Ampak je nihče nikoli ne prijavi Smile. In ja, umor Annie mi ni šel ravno lahko od prstov, ampak če želim, da Gliviel postane takšna, kot si jo predstavljam, njeno življenje ne sme biti preveč lepo Smile.
Kakšen je pa post v katerem nastopa Eliseo? Sploh lahko pišem (v življenjepisu, na forumu vem da ne) še za kakšno drugo osebo?
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Jul 18, 2016 6:15 am

No, vseeno je žalostno brat o težkih življenjih likov. Smile Lahko če se zmenita seveda. Če se odločita imet z Eliseo skupno zgodovino in se strinjata kako bi ta zgledala potem super.
Nazaj na vrh Go down
Gliviel
Moll
Moll
Gliviel


Število prispevkov : 84

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue1/50Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Jul 18, 2016 8:08 am

Verjamem Smile. Sva se že zmenili in sem tudi že napisala in objavila, samo nisem bila prepričana, da res lahko Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Jul 18, 2016 10:37 am

No če sta zmenjeni potem pa kar Smile
Nazaj na vrh Go down
Eliseo
Moll
Moll
Eliseo


Število prispevkov : 237

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue0/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (0/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyČet Jul 21, 2016 11:05 pm

Odgovarjam z manjšo zamudo... oprosti. Sem bila zaposlena, yeesh Smile Sem pa vesela, da ti je bil življenjepis všeč! Počasi načrtujem nadaljevanje, no, ko pač najdem čas zanj. Upam, da čim prej. In ne drži me za besedo, samo mislim, da sem napisala, da ribe ujameta in jih potem izpustita... ampak kaj pa vem, mogoče sem mislila eno, napisala pa drugo, ne bi bilo prvič xp
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPet Jul 22, 2016 8:44 am

Jah no meni je tako delovalo ko sm brala; tisti del z lovljenjem za večerjo al neki takega. Ja podpiram pisanje za življenjepis, še sploh ponovem ko lahko dobiš kako točko Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Jul 25, 2016 4:44 am

Tyr; prosil si me, da si ogledam tvoj življenjepis za morebitne točke. Tyrova preteklost je bila oitno kar pestra, tako, da bi ti lahko dala točke v več različnih stvari a na koncu sem se odločila za ročne spretnosti (2 točki) in okretnost (3 točke). Ročne spretnosti so se mi zdele precej očitna izbira, navsezadnje je oče kovač in Tyr je pomagal pri delu, poleg tega pa se je rad pozabaval tudi s krajo stvari, kjer ročne spretnosti tudi pridejo v poštev. Okretnost se mi zdi, da bolj paše k vsesplošnemu slogu Tyrovega življenja v preteklosti, stalno nekje pleza, se plazi in tihotapi itd.

Nymeria; tudi ti si me prosila, naj si ogledam tvoj življenepis. Najbolj očitna odločitev zate je kročenje, tako da si lahko odpreš to podznanje in si daš vanj 4 točke.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Jul 25, 2016 9:38 am

Maeveneth: simpatičen življenjepis, zelo prijetno branje. Rekla si naj pogledam za točke in po mojem mnenju sta Maeve v mladosti najbolj zaznamovala starša, tako da si lahko odpreš pismenost in zdravilstvo in v vsako daš po 2 točki.
Nazaj na vrh Go down
Nymeria Wulf
Deanoic
Deanoic
Nymeria Wulf


Število prispevkov : 797

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue8/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (8/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue90/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (90/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Jul 25, 2016 10:59 am

jst bom pa tko rekla...ce so misije se zihr velik pise Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyNed Avg 07, 2016 10:16 pm

Geedlorn veseli me, da smo očitno dobili na forum še enega dobrega pisca! Smile Imaš zelo metaforično bogat jezik in tudi sicer dober občutek za napeto pisanje. Mogoče bi si moral malce več pogledat o Alagaezijskih božanstvih: Guntera recimo je moški, kralj škratjih bogov, ne pa ženska. x) Povej, nameravaš v kratkem napisat še kaj in bi rad, da ti pogledam življenjepis za točke?

Eliseo:
še ena zelo fajn napisana zadeva. Smile Tvoje pisanje je vedno v užitek brat. Zanima me če si tudi ti zainteresirana, da ti pogledam življenjepis za kake točke?
Nazaj na vrh Go down
Geedlorn
Moll
Moll
Geedlorn


Število prispevkov : 30

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue1/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (1/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyNed Avg 14, 2016 8:14 pm

Selyna Morduin je napisal/a:
Geedlorn veseli me, da smo očitno dobili na forum še enega dobrega pisca! Smile Imaš zelo metaforično bogat jezik in tudi sicer dober občutek za napeto pisanje. Mogoče bi si moral malce več pogledat o Alagaezijskih božanstvih: Guntera recimo je moški, kralj škratjih bogov, ne pa ženska. x) Povej, nameravaš v kratkem napisat še kaj in bi rad, da ti pogledam življenjepis za točke?
[b]

Hvala za takšno mnenje  Very Happy  Pa tudi za opozorilo na napakico (sem jo že odpravil. Sicer gre res za izmišljene bogove ampak ne bom tvegal Razz . Ne vem kako hitro so užaljeni). Tudi vnaprej se priporočam za opozarjanje na napake, saj je moj edini vir informacij o Alagaesiji, Dediščini, Eragonu... http://inheritance.wikia.com/, kar je sicer boljše kot nič, a ima svoje pomanjkljivosti. Tudi za kritike stila pisanja in sloga se toplo priporočam  Very Happy. Glede življenjepisa pa sicer nameravam še dopolnjevati zgodbo, a bom prej verjetno malo pogledal kaj se dogaja na samem RPGju.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPet Avg 19, 2016 10:12 am

Upsala, zdej lih sem opazila, da še nisem odgovorila. Inheritance wiki je precej fajn zadeva, se tudi jaz precej zanašam nanjo. Je kar točna in veliko zanimivih stvari lahko najdeš.
Hm to dopolnjevanje bo v kratkem, ali bi raje že zdaj začel s kakimi specifičnimi točkami glede na življenjepis?

Gliviel: Lahko si dodaš 5 točk pismenosti.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyPon Sep 05, 2016 12:35 am

Loki: Haha zabavno nadaljevanje življenjepisa. Vse je tko zlo vague da če nisi pozoren oz nisi bral/poznal zgodbe od prej niti nisi čisto zihr kaj se dogaja. Hmm pa ta del z evandarjevo smrtjo je tudi fajn. Kako zelo dramatično. In ubogi Loki ni uspel priskočit na pomoč svojemu kralu! Surprised
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyTor Avg 15, 2017 3:36 am

Alyn: Lahko si dodaš 1 točko znanja: govorništva in 3 točke znanja: pismenosti.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue41/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyTor Sep 26, 2017 9:51 am

Septimus super življenjepis! Smile Me spominja na Kvotheja iz knjige Ime vetra. Lahko si dodaš 2 točke pismenosti in 3 točke umetnosti. Če nisi prepričan kako, mi prosim piši ZS. Smile
Nazaj na vrh Go down
Septimus
Novic
Novic
Septimus


Število prispevkov : 12

Statistika
Izkušnje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue0/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (0/100)
Zdravje:
Komentarji življenjepisov Left_bar_bleue100/100Komentarji življenjepisov Empty_bar_bleue  (100/100)

Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov EmptyTor Sep 26, 2017 9:58 am

Hvala! Je bila tudi ta knjiga zaslužena za inspiracijo za življenjepis. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Komentarji življenjepisov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Komentarji življenjepisov   Komentarji življenjepisov Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Komentarji življenjepisov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Začetek in pravila :: Alagaësia in prebivalci :: Življenjepisi-
Pojdi na: