RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Čvek - Page 2 I_vote_lcap29%Čvek - Page 2 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Čvek - Page 2 I_vote_lcap35%Čvek - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Čvek - Page 2 I_vote_lcap35%Čvek - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Čvek - Page 2 Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Čvek - Page 2 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Čvek - Page 2 1-47
Moderatorji
Dominos
Čvek - Page 2 146-98
Kali
Čvek - Page 2 163-88

Latest topics
» Čvek
Čvek - Page 2 Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Čvek - Page 2 Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Čvek - Page 2 Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Čvek - Page 2 Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Čvek - Page 2 Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Čvek - Page 2 Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Čvek - Page 2 Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Čvek - Page 2 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Čvek - Page 2 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Čvek - Page 2 Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Čvek

Go down 
+18
Kitchi
Duras
Naorin
Mao
Tronir
Signeya
Tobytus
Yrrthas
Morskow
Septimus
Ain Saiph
Helga Bohrgrimstn
Dominos
Kali
Dimia
Alysto
Tyr
Varian
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Čvek - Page 2 I_vote_lcap29%Čvek - Page 2 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Čvek - Page 2 I_vote_lcap35%Čvek - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Čvek - Page 2 I_vote_lcap35%Čvek - Page 2 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
 

AvtorSporočilo
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySre Jul 19, 2017 4:28 am

First topic message reminder :

vrjetno dosti -.- mene bolj skrbi kok časa bom porabla za vse to popravit


Nazadnje urejal/a Selyna Morduin Pon Dec 25, 2017 7:22 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Alysto
Alyvian
Alyvian
Alysto


Število prispevkov : 1076

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue85/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 3:22 am

Ja se strinjam XD bi blo škoda da alysto umre, glih zdaj ko sem odplačala dolg zaradi loka Razz
Nazaj na vrh Go down
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 4:06 am

Hahaha, lej, sej sem vedel, da ne bo nič dobrega iz tega. XD Ampak sej se da vsako tako stvar razložit na različne načine. XD Razz No, bomo videli, pač meni se je zdela to dost dobra motivacija za popestritev RPG-ja in da niso le navadni liki vpleteni v zamrznjen, fiksen setting, ampak da dejansko vplivajo na stanje sveta.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 5:26 am

No sej odvisno kako se bo alysto lotila zadeve. Bi omagalo če bi imela kaj točk v govorništvu. Tipo 50 xD
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 8:24 pm

Osnovna ideja je bila dobra Dominos, samo nisi najbolj premislil. Kot je rekla Selyna:
Selyna Morduin je napisal/a:
Glede na to, da sta Alysto in dominos vilina in s tem podložnika islanzadi ne moreta iskat 'zavezništva' - za to bi moral bit svoja samostojna sila, drugo kraljestvo recimo. Ampak če bi dominos razglasil da ni pod islanzadi bi bil verjetno izobčen od vilinov xD

Problem je točno v tem da nista neka neodvisna entiteta, ki bi bila na istem nivoju kot vilinsko kraljestvo, da bi lahko sklenjevali zavezništva, ampak kot vilina ki sta bila rojena in odraščala v prav tem istem kraljestvu že podložnika vilinske krone, ti pa ne moreš it sklepat zavezništev z nekom ki si mu že tako dolžan zvestobo in pomoč. Smatra se za samoumevno da boš priskočil na pomoč ko tvoj monarh to zahteva, v nasprotnem primeru te pa v najboljšem primeru ignorirajo, v najslabšem pa te ubijejo kot izdajalca in poberejo tvojim dedičem denar in privilegije.

Oziroma na kratko: ker sta Dominos in Alysto že zdaj subjekta vilinske krone, Islanzadi ne moreta ponuditi ničesar, česar nima ona že iz tega odnosa pravice zahtevati.

Lahko greš sicer argumentirat da je ceh magov svoja entiteta, samo je spet problem da če postaviš ceh nad svojega vladarja bo 99% vladarjev to vzela kot izdajstvo. Takšna ponudba zavezništva bi bila smiselna šele, če bi bil vodja ceha ne-vilin, ker ni subjekt Islanzadi. Potem bi bilo pa res zelo modro poslat vilinsko plemkinjo ki je hkrati tudi visokostoječa članica ceha za tak razgovor.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 9:11 pm

Vsako stvar se da zakomplicirati bolj, kot bi jo bilo potrebno. Tudi npr. zakaj se Galbatorix še ni zganil. Oz. kako nerealno statičen je ta svet. Pa se ne ubadamo preveč s tem.

Mislim, da nikjer nisem napisal, da bi Dom karkoli zahteval. XD Glede na to, da gre prosit za trgovske povezave, znanje in usmeritev ljudi, ki bi jih zanimala magija, na Orkin zob. No, to bi težko vedel, ker seveda nisi bral posta, v katerem sem dal nalogo, zato se ti opravičujem Varian, gre za mojo semantično napako. Alysto ne gre sklepat zavezništev, kot si ti razumel to besedo, aka vojaške pomoči, ampak prejkone ojačat trgovske in druge povezave z vilini, glede na to, da trenutno ni nobenih. Ima tajno nalogo le prositi za znanje, ljudi, kos zemlje in trgovanje. In ker je očitno tako močno izpostavljeno, kako je ceh magov zvezan z vilini, ne vidim, zakaj bi nam to odrekli, saj smo navsezadnje njihovi ljudje.

Razmišljam, da bi jo kar odpoklical in ji dal neko brezvezno nalogo čiščenja rastlinjakov, glede na to, koliko besed je sprožilo tole. Razz XD
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 9:46 pm

Jah mogoče je svet statičen ampak ko greš v kontakt z nekom si je pa treba zamislit kako se bo realno odzval. Tudi fantazijski svetovi potrebujejo čustva, socialna in družbena razmerja, ki smo jim priča v življenju čene se pa res zgubi nek občutek realnosti.

Tukaj se kar strinjam z Varianom. To je dobro napisal in glede na to kaj je bilo v postu dejansko izpade tako. In jaz sem brala kaj se je dogajalo.
Spoiler:

Ne vem zakaj bi jo odpoklical. Ravno to, da debatiramo o tem pokaže da je vse skupaj dovolj zanimivo za pozornost preostanka foruma in ne samo za udeležence. Taka zadeve so ravno najboljše - ko niso vsi ostali eh, tega se mi niti ne da brat. To bi morala bit dobro. In tudi če se ne izide tako kot bi dominos želel je še vedno zanimivo pisanje in nekaj kar bo prispevalo k zgodbi in razvoju karakterjev. Likom ne more vedno vse uspet kar pa še ne pomeni da je potem najboljše pisat samo varne in preverjene stvari, ravno nasprotno. Če ne tvegaš sigurno nič ne dosežeš ane. Poleg tega je težko rečt karkoli zagotovo predno Alysto sploh pride tja. xD
Nazaj na vrh Go down
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 10:14 pm

No, bomo videli, kako se bo razpletlo. XD Se strinjam, da je bolje, če je zanimivo, ampak mi pa ni všeč, da se že na začetku ubogega človeka, ki želi pisat, čist uniči, ko se mu reče, da bo verjetno failal bolj kot ne. Razz
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 11:35 pm

Dominos vedno se da potem vprašati če je res kompliciranje, ali pa tisti, ki hoče da bi bile stvari bolj preproste, samo ni dovolj dobro premislil.

Oh wow glede na tale citat dejansko deluje, kot da se gre za neko malo državo, ki se hoče povezovat z večjimi. Pač to gre za primer Teirma in Kuaste, samo kot rečeno, Dominos in Alysto nimata ničesar ponuditi Islanzadi kar nima ona pravice že tako zahtevati. Pač če si podrejen nekomu greš lahko prosit za usluge, ne moreš pa ponujat nekih pogodb kot enakovreden partner.

In se strinjam z vsem kar je Selyna napisala. Če bi vsi šli samo po poti najmanjšega odpora, ne bi bilo zanimivo. Ret-conning je pa najslabše kar lahko narediš.
Pa ne gledat na to zdaj kot da vaju poskušamo odvrnit od vsega skupaj. Pač izpostavljene so bile šibkosti prvotne ideje. Še vedno bi se moralo dati zmeniti vse kar je bilo zgoraj napisano, samo če hočeš več uspeha upaj da bo Alysto bolj taktna kot je bil v citatu Dominos. Navsezadnje se lahko veliko spremeni že samo, če isto stvar poveš na malo drugače način Wink
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 02, 2017 11:44 pm

Verjetno ne bi bil noben voditelj ceha tako neumen, da ne bi naravnost povedal, kaj točno more oseba na nalogi doseči, obenem pa je popolnoma jasno, da ne boš šla Alysto tega govorit naprej na isti način. Če ni, potem ne morem pomagat. Alysto je dojela in zdi se mi, da je edina oseba, za katero je pomembno, da to dojame, ona. Torej bv tratit še besed nad tem.

Ljudje, se vam je že začela šola? Eni mate še izpite za naredit baje.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 03, 2017 3:01 am

Eh, ni bv. Fajn je, da se je neka debata razvila.

Ja študentje še nimamo, ostali pa vrjetno ja glede na to da je bil včeraj prvi september.
Bleh izpiti :/
Nazaj na vrh Go down
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 03, 2017 4:07 am

Haha, jst nimam nič. Finally. Razz Pa mislim, da samo še Kali ne? Ali je še kdo tak?
Nazaj na vrh Go down
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue16/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue69/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (69/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 03, 2017 6:57 am

Jst na srečo tudi nimam zdaj nič. Mi je ratalo vse v juniju skozi spravit Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 03, 2017 7:22 am

Dominos je napisal/a:
Mi smo super. Very Happy haha uživamo, ker ni samo Dominos drama queen. Razz


Kitchi, a ti še prakticiraš une metode spanja po obrokih?

Ne.
Saj nisem dolgo.
Prakticira pa zdajle en kolega že dva meseca. Sicer ne kaj pretirano brutalnega. 3x po 1 uro. Torej 3 ure spanja na dan. Bojda mu kar znese. Se sicer zgodi, da kak dan za kake pol ure podaljša, ampak načeloma pa ne.

EDIT:
Jaz se trenutno kar vztrajno držim spanja v enem kosu, 3-6 ur na dan. xD
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 03, 2017 8:35 am

Pa je dejansko dobro delovala ta metoda? Koliko časa pa je bilo treba, da se je privadiš, odvadiš?
Nazaj na vrh Go down
Dimia
Alyvian
Alyvian
Dimia


Število prispevkov : 941

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue23/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (23/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 03, 2017 9:30 am

vidim da se je razvila zanimiva debata o vilinih in ambasadorstvu in politično-trgovskem zapletanu XD

kako lahko človek zdrži s 3 urami spanja na dan? :O
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 03, 2017 10:45 am

Dominos ni brez veze, a ni ravno point tega podforuma da se pogovarja o stvareh na forumu in ostalem? Smile

To pa tudi mene zanima. Mislim, saj včasih nehote sam pristanem na 3-4 urah ko je kaj preveč zanimivo in ne morem zaspat, naslednji dan je treba pa vstat zgodaj, samo sem potem običajno večino dneva manj energičen in produktiven kot sicer.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPon Sep 04, 2017 8:17 am

meh js ni šans da spim tolko malo -.- js bi 9 ur vsak dan mela xD
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPon Sep 04, 2017 7:36 pm

Dominos, meni ni funkcionirala. Je pa res, da sem šel malce v ekstrem, pa poskušal takoj z ubermensch in pozneje z dymaxion.

Drugače je pa z raznimi raziskavami (ne da se mi iskat, sci-hub is your friend) podprto, da je polyphasic sleep bolj ugoden za telo in človek tudi rabi manj spanja. Pa naj je to preprosto 6 ur spanja + 1 ura spanja popoldan, ali 4 ure spanja s tremi petnajst minutnimi powernapi.

Drugače pa pač začneš, pa tako ene tri dni je fajn, pol se mal stvar sesuje, pa si naslednja 2-3 dni zelo nenaspan, ampak pol ko se pa čez to prebiješ pa kolikor toliko laufa po mojih izkušnjah.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 08, 2017 7:39 pm

Hm zanimivo, čeprav malo dvomim da bi meni šlo na dolgi rok spat manj kot 6 ur na noč skupaj. Mogoče preprosto preveč rad spim. I was definitely a cat in a former life muci
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 08, 2017 7:42 pm

manj kot 6 xD js ne bi hotla manj kot 8! XD
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 08, 2017 10:07 pm

No saj meni tudi paše dlje spat, samo v praksi povprečno spim okoli 6 ur dnevno, ker se ne spravim dovolj zgodaj spat, potem naslednji dan je pa treba vstat ali pa me kdo zbudi z ropotanjem zunaj ali pa glasno hojo po hodniku ali stopnicah.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySob Sep 09, 2017 7:23 am

Ma ne vem. Na splošno se mi zdi, da res funkcionira tole, če razdeliš, da rabiš manj. Sam dandanes je idealne razporeditve težko doseč. Šola, študij, služba ...

Je pa zanimivo, da sem jaz tudi včasih kar rad po kakih 8+ ur spal, zdajle pa nimam problema s 6 ur in manj na noč, pa čeprav spim to v enem kosu. Po moje da bi lahko prišel redno na 4 ure na dan, če bi se konkretno vzel zraven k polyphasic. Sam se mi res ne ljubi s tem matrat.
Sicer si zdajle že lep čas vodim evidenco, sicer nisem vzel knjižice v Rim, sam kolikor se spomnim, sem letos vsega skupaj 2x spal več kot 9 ur, 5 ali 6x več kot 8 ur. Več kot 7 ur pa približno 4-5x na mesec, namreč ob nedeljah si privoščim dodatno uro ali pa uro pa pol spanca popoldne. Sicer pa spim samo ponoči.

Sam zdajle me je res zamikalo, da bi šel spet mal tole eksperimentirat.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyČet Sep 14, 2017 10:14 pm

A ni ravno šola, služba in študij glavni razlog, da bi kdo hotel spat manj kot 8 ur dnevno? XD
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 15, 2017 4:40 am

ja zame to kr velja xD joj dej klamu bo začetek leta... :/
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 15, 2017 6:19 am

Varian je napisal/a:
A ni ravno šola, služba in študij glavni razlog, da bi kdo hotel spat manj kot 8 ur dnevno? XD

Ummm. Ne? Zakaj bi se zabaval 16 ur na dan, če se lahko 20? xD
Ko je šola, študij, služba, ... no ja. Recimo da ja. Ker rabiš več prostega časa. xD
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Helga Bohrgrimstn
Tinry
Tinry
Helga Bohrgrimstn


Število prispevkov : 536

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue4/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue26/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 15, 2017 9:26 am

Eh tvoje telo že ve koliko spanja rabi. Nima smisla se neki silit manj spat.

Selyna Morduin je napisal/a:
ja zame to kr velja xD joj dej klamu bo začetek leta... :/

Joj dej, mene sploh nič ne mika nazaj. Ampak moram. Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue26/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 17, 2017 6:42 am

Gre kdo od tu na Na meji nevidnega, 30. septembra?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Nymeria Wulf
Deanoic
Deanoic
Nymeria Wulf


Število prispevkov : 797

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue8/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (8/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue90/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyNed Sep 17, 2017 9:25 am

jaaaa
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPon Sep 18, 2017 12:11 am

ja, no js in varian bova tudi tam kot že zadnja leta Smile
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPon Sep 18, 2017 9:12 am

Kdor gre se lahko dobimo tam Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 19, 2017 3:36 am

Hmm. Neki mi je Zala govorila, sam nisem ziher, ker mamo tisti vikend neki splanirano, pa nisem doma, da bi preveril, kako je.
Bo pa še zanimiva vsa stvar. Zdajle me že 4 tedne ni, pol pridem v samostan za 18 ur, pa spet za dva tedna izginem. xD
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 19, 2017 4:43 am

A je možno da ravno NMN? Se mi zdi da sem se jaz z njo neki pogovarjal o tem in da jo je zanimalo.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 19, 2017 7:01 am

To že, to že. Sem očitno malce nerazumljivo napisal. Zala je govorila za NMN.
Ampak imam z enimi drugimi ljudmi nek izlet splaniran.
Sam zdajle ful nisem ziher, če sam za v nedeljo ali soboto tudi.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue26/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 19, 2017 8:28 am

Kitch, a ti si drugo leto v Lj al ne?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 19, 2017 7:19 pm

Jst bom mogoče šel na Nmn, nisem pa še čist prepričan. Razz
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySre Sep 20, 2017 1:19 am

Sem, ja.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue26/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 26, 2017 6:00 am

Kako ste kej folkec, na ta prelepi jesenski večer?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 26, 2017 8:22 am

Bolno, ampak če to ignoriram pa kar ok. Tale drastična sprememba temperature me je malo zdelala zgleda.
Pa ti? Ostali?
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue26/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 26, 2017 9:16 am

Uh beda. Ti pošiljam dobre želje za se pozdravit. Smile
Ma kr dobro, nimam se kej pritoževat po pravici povedano Smile)
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 26, 2017 9:20 am

Fajn fajn. Smo gledali HTTYD 2 prej zdej pa gremo brat življenjepise in poste, ki rabijo sodbe in točke. #hardlife

Pozdravljen Septimus na forumu! Vidim, da si že napisal izpolnil življenjepis in celo nekaj napisal! Če bi bili vsi novinci taki, bi blo super Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue26/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 26, 2017 10:04 am

Morem pogledat! Mislim da še nism. Haha, dat hashtag. xD

Živjo še z moje strani Septimus!
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Septimus
Novic
Novic
Septimus


Število prispevkov : 12

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue0/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 26, 2017 10:34 am

Hvala obema! Very Happy
Zaenkrat izgleda zelo simpatičen forum, upam, da se bom dobro ujel z vami. Smile
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyTor Sep 26, 2017 11:05 am

Hvala Ain.

Ko smo že pri postih ki bi rabili sodbo Selyna... Wink

Pozdravljen Septimus Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptySre Sep 27, 2017 12:43 am

Živjo Septimus! Very Happy

Uf, js sem pa film gledou. Razz In zdaj se veselim nad sodbo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue41/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyČet Sep 28, 2017 5:03 am

Živse mi žrete s temi sodbami. Kali in Dominos pobirata 3/4 moje domišljije da si zmišljujem kaj zanimivega bi lahko odkrila tam na vroengardu - no sej zdej je kali odkrila Dominosa pod odpadlimi vrati. Varian je na dobri poti da razstreli celo mesto v katerem je.... uhh. In še za d&d poskušam kej nardit

seveda se boš dobro ujel z vsemi septimus! No razen če odhitiš zdej na vroengard in pobereš Kali in Dominosu vse artefakte. Pol te bosta oba sovražla in še js ker bo morala pisat sodbe. xD Čeprav po drugi strani bi ti najbrž odpustila ker bi se tako režala xD
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue25/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyČet Sep 28, 2017 6:29 am

Ej, to pa že ne! Samo v samoobrambi! Razz
Čvek - Page 2 Richard+is+best+warlock+_66ad2ead3e4238f14716462f06c72758
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue5/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyČet Sep 28, 2017 3:43 pm

Pozdravljeni spoštovani člani foruma, pozdravljen spoštovani novinec,
danes popoldne imam nekaj minut prostega časa v Ljubljani (pol naslednji teden ga imam več seveda), tako da če bo kdo slučajno okrog 4. ure pri volji za kavo ali pivo, naj javi. Preferiram telefon, ker tule imajo še neke probleme z omrežjem, tako da je moj internet nekako ... zgolj občasno dostopen. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyČet Sep 28, 2017 6:44 pm

Ojej, zakaj je Dom pod razpadlimi vrati? Razz

Sej Varian bo zdej dobil vsaj prevajalca. Razz
Nazaj na vrh Go down
Morskow
Deanoic
Deanoic
Morskow


Število prispevkov : 2717

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue6/50Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue100/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 29, 2017 8:42 pm

Zdravo, sem prišel spet malo pogledat Razz Kako ste?
Nazaj na vrh Go down
http://morskow1.blogspot.com/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue39/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Čvek - Page 2 Left_bar_bleue98/100Čvek - Page 2 Empty_bar_bleue  (98/100)

Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 EmptyPet Sep 29, 2017 10:03 pm

Ojej, moj falirani učenec je nazaj. XD Razz

Am, še vedno pod Galbijevo tiranijo.
Pa cehe mamo zdej. Razz
Pa Dom je končno sam sebi začel priznavati željo do hortenzij in si je zgradil rastlinjak.
Pa spustili smo eno magično bitje, ki baje lohk izbriše pol sveta.
Pa umrli so ene trije liki. XD In se jih noben skorajda nikoli več ne spomni.

Apart from that good. Smile hahaha

kaj pa ti? Kar naenkrat ni nobenega temnostranca. lol
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Čvek - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Čvek   Čvek - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Čvek
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Klepet-
Pojdi na: