RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Ainina izdelovalnica - Page 4 I_vote_lcap29%Ainina izdelovalnica - Page 4 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Ainina izdelovalnica - Page 4 I_vote_lcap35%Ainina izdelovalnica - Page 4 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Ainina izdelovalnica - Page 4 I_vote_lcap35%Ainina izdelovalnica - Page 4 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Ainina izdelovalnica - Page 4 Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Ainina izdelovalnica - Page 4 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Ainina izdelovalnica - Page 4 1-47
Moderatorji
Dominos
Ainina izdelovalnica - Page 4 146-98
Kali
Ainina izdelovalnica - Page 4 163-88

Latest topics
» Čvek
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Ainina izdelovalnica - Page 4 Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Ainina izdelovalnica

Go down 
+18
Alysto
Maeveneth
Naorin
Eliseo
Duras
Tyr
Mao
Luxtas
Kitchi
Leassi
Dominos
Uveyne
Tronir
Wylin
Kali
Loki
Selyna Morduin
Ain Saiph
22 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Apr 01, 2013 4:45 am

First topic message reminder :

Ainina izdelovalnica - Page 4 349-selyna-morduin Ainina izdelovalnica - Page 4 350-selyna-morduin

Ta tadrug je tko, bolj za probat. (:
Ainina izdelovalnica - Page 4 436-selyna-morduin

Ainina izdelovalnica - Page 4 437-selyna-morduin


Nazadnje urejal/a Ain Saiph Pet Jan 22, 2016 11:10 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/

AvtorSporočilo
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue16/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyTor Feb 11, 2014 11:54 pm

hihi, js mam vedno težave z izbiro fonta. XD tko banner nardim u 20 min in pol jokam naslednje pou ure nad pisavo Laughing

haa, samo 2 brush packa? Surprised ma okej, js tut ene bolj nucam kot druge (in nekaterih sploh ne, pa sm prelena da bi jih šla brisat. XD), ampak dva je FUUL malo Surprised

ma meni pa pisava ne paše lih. :S nevem, priporočam rajši kako elven common script. alpa mogoče xirweno? xenippo? kej...tanjšega, I guess. jellyko kako mogoče? Smile

pa še vedno je tut dosti prazno...provaj s kako komplementarno barvo mogoče? alpa kako rastje fukni v levi kot... dunno.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySre Feb 12, 2014 1:07 am

Hah, Dominos vztrajen tokrat. Very Happy Ouki bom probala. Very Happy Te bom presenetla. Pol boš mel pop art banner. Alpa punk. ;D

Ja, to z jokanjem nad pisavo še pol ure mi je popolnoma znano.

Ma 2 no, mogoč malo pretiravam. Tko 2 abstracta, pa 2 z nekimi motivi. XD Ne res sem mela ful malo prej. So pa ful fanj kaki brushi, res hvala. Very Happy Hah, drugač 1 pak abstractov sem že mela. Un tip dela ful dobre. Blatzer al neki tazga je, zdej se ne spomnem na pamet.

Ma ja malo je tko. Samo sem bla sfrustirana in se mi ni dalo ukvarjat še pol leta s tistim.
Elven Common, ne vem se mi zdi ful tanek za sm. Sem hotla Bilbo's hand al kaj je una, samo mi je ful tanko izpadlo. Xenippa, Xirweno sm ful časa nucala, tako da bi kake nove probala. Čeprav so mi ful lepe. Tko je blo celo odkritje ko sem si jih naložila. Ma bom pogledala še malo. Čeprav Dominos deluje kr zadovoljen s to?

Ma una prejšnja verzija je mela rastje. Ma ja bom probala kej. Ma problem je tut najt kake slike ki majo podoben stil, kar mam ful problem ker enostanvno ne vem kaj vpisat. :S
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue16/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySre Feb 12, 2014 3:36 am

Eeh, ja, blatzer Very Happy

Ma bilbo's brush hand je pomoje ful fajna Smile sicer pa ce je njemu usec, v koncni fazi... Wink

Mja, nevem, daj kake landscape shit searchaj Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue39/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue98/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (98/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySre Feb 12, 2014 7:58 am

Meni je ta všeč, ampak ne vem, kakšne še lahko ponudiš. xd Razz
 Vsekakor pa bolj paše kot prva. Wink
Ti kar eksperimentiraj. xd
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySre Feb 12, 2014 9:41 am

Dom: A pisave? Ponudim lahko vse ki jih najdeš na internetu in so zastonj za downloadat. Very Happy Če najdeš kej supervšečnega link pa ti dam gor. ^^

Loki: Ja landscape, samo ni v takem stilu ko sličica. Mogoč kej s Spirited Away bi pasalo.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue39/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue98/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (98/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPet Feb 14, 2014 3:20 am

Ma jaz nimam toliko smisla za take zadeve. Tut če mi je pisava kolikor toliko všečna, ni rečeno, da bo pasalo gor. xd
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Feb 16, 2014 11:34 pm

Mah še na uno prejšnjo debato in odgovor Mao, čeprav ste se že vsi oglasli pri tem ampak prav morm reč: pomoje varanje ful ni stvar 'če si upaš' se mi zdi da je dosti težje pustit nekoga kot ga prevarat. mislim varat si upa vsak imbecil tako da maš (pa brez zamere tle) pomoje bol nizke standarde za pogum ki res ni treba dosti da si upaš nekoga prevarat. Sej zato pa tolko ljudi nardi to namesto da bi se lepo pogovorili s partnerjem. ker je preprosto lažje in pa ne nek dokaz 'poguma'

ma meni je precej bol všeč ta drugi bannerčič zdej. mislim ja res da je še zmeri precej prazen sam se mi niti ne zdi tako moteče. Je pa prav dominos da malo zatežiš, je treba vztrajat dokler ti neki ni všeč ne pa da se udaš kr se ti ne da vztrajat

hehe wylin uno z jezusom me je tko nasmejalo. mislim to da ni vedel da se bo klalo v njegovem imenu lahko upoštevamo samo pod pogojem da je dejansko obstajal.. ampak sej za wylin tudi niso več vsi sigurni če je dejansko obstajala tako da...dobra primerjava xD

lahko se združiva v eno samo agencijo kaj praviš? Smile
Nazaj na vrh Go down
Mao
RIP
RIP
Mao


Število prispevkov : 1590

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue5/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue0/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 17, 2014 12:29 am

Očitno bo treba odgovorit, ker ste si malo narobe razlagali (oz. z moje strani ni bilo dovolj jasno napisano): tisti "če si upaš" je bil mišljen za nekoga ki je samski in ga mika nekdo v zvezi, za tiste v zvezi ki jih mika varat je bil pa moj argument ta, da se bodo morali tako ali tako odločit ali naj varajo ali ne, in če ja, potem prvotna zveza že v osnovi ni bila tako trdna da bi se obdržala, torej je nima smisla objokovat - se pa strinjam da je potem bolj moralno najprej to končat preden se novo začne.

Pa oprostite za zdaj-že-offtopic post  Neutral 
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 17, 2016 10:28 am

Imam shranjen tudi .psd od bannerja, tako da lahko popravim, če ti kaj ni všeč. Smile

Ainina izdelovalnica - Page 4 363-wylin

Ainina izdelovalnica - Page 4 447-wylin
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 17, 2016 10:42 am

OBVESTILO

Če je kdo kaj naročil pri meni v preteklosti, pa mu je avatar/banner izginil, ker je link od slike propadel in bi rad še uporabljal ta avatar/banner naj pove. Imam, mislim da, vse kar sem naredila shranjeno pa lahko na novo naložim. Nameravam v prihodnosti nalagat na kakšno bolj zanesljivo stran.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 18, 2016 12:57 am

ful je kjut Smile lahko bi več delala take stvari. zadnje čase sploh ne Smile

pomoje bi blo lepo tudi z zelenim ozadjem
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 18, 2016 3:52 am

Hvala. Ja sej na začetku je blo svetlo zeleno-rdeče, samo pol se je zbrushalo in je ratal cel rdeč.

Ja sej verjetno bom še kej.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 18, 2016 11:56 am

aha. je pa ta ženska ful dobra za wylin. taka kul slika je Smile
Nazaj na vrh Go down
Wylin
Neoniver
Neoniver
Wylin


Število prispevkov : 2119

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue18/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue43/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (43/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 18, 2016 9:01 pm

Hvaaaaalaaa Ain!! Nič ni treba popravit, mi je všeč. KAšne brushe ro uporabljaš za ozadje al maš kašne teksture shranjene?
Ja za novo Wylin je res primerno, ki je cela boga.Very Happy Ful mi je všeč.


Čewz neki časa pa lahko še kej, al pa mi lahko kdo drug kej naredi še.Very Happy To je samo moja pohlepnost, ne da mi ne bi blo všeč to. Ful sm hvaležna. Morda se bom čutla navdihnjeno in bom še kej sebi nardila.
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPet Jan 22, 2016 1:53 am

Me veseli. :3

Nimam tekstur, čeprav zdej mam voljo da bi probala kej z njimi, ki si jih omenla. Ma neke abstract brushe različne. Sm si miljon stvari naložila takrat ko sem nalagala.

Naredi še kej ti ja po dolgem času! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPet Jan 22, 2016 5:56 am

uno slikce od kratkolase selyne? Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPet Jan 22, 2016 6:24 am

Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPet Jan 22, 2016 8:29 am

A hoče, da mu nardim? Naj sam pove, če mu je všeč, da ne delam brezveze. Smile

Ainina izdelovalnica - Page 4 349%20Selyna%20Morduin_zpsldsvjo3pAinina izdelovalnica - Page 4 350%20Selyna%20Morduin_zpsckgmol9dAinina izdelovalnica - Page 4 351%20Selyna%20Morduin_zpsonmmkeyvAinina izdelovalnica - Page 4 352%20Selyna%20Morduin_zpstmrslbr4
(hah, maš na voljo različno oddaljen folk xD)

Ainina izdelovalnica - Page 4 436%20Selyna%20Morduin_zpsrvppbzdx
Ainina izdelovalnica - Page 4 437%20Selyna%20Morduin_zpshlnhkhkv
Ainina izdelovalnica - Page 4 438%20Selyna%20Morduin_zpssxe4t4xj

Še neki za Wylin:
Ainina izdelovalnica - Page 4 364%20Wylin_zps759ybadr
Ainina izdelovalnica - Page 4 448%20Wylin_zps82i5drdq
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Wylin
Neoniver
Neoniver
Wylin


Število prispevkov : 2119

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue18/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue43/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (43/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPet Jan 22, 2016 10:49 am

Oooo waw sexy hornwoman wylin!!!! Im so excited, sam nevem če bi zdej tadva bannerja mešala skupaj morm probat. Hvaaaalči. Se bo težko odločit. A dej mi morš poslat linke od brushov, ki js to nism praktična, enkrat sm si snežinkaste pobirala.
Lepši mi je ta sivozelen avič in banner za sely.
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPet Jan 22, 2016 11:09 am

Me veseli, da so ti všeč. Smile
Ma meni sta oba simpatična.

Uh, ma nimam linkov shranjenih, ne vem več iz kje sem pobrala. Napiši na google Abstract Brushes. Za bannerje mam pa tudi Grunge Brushes.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySob Jan 23, 2016 6:13 am

ne js sm dala xD
samo je kul slika! boljša ko ta ki jo ma zdej, pa še malo darkerska je če že hoče bit badass Razz

ma meni sta tudi oba simpatična sam mi je prva ženska manj všeč.

Nazaj na vrh Go down
Tyr
Deanoic
Deanoic
Tyr


Število prispevkov : 897

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue5/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 24, 2016 6:20 am

hej
kaj bi mi lahko nardila neki iz te slike: http:  //img05.deviantart.net/2826/i/2013/285/b/e/his_face__by_matiazi-d68alo1.jpg
pa kej v temnih barvah Smile
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 24, 2016 7:33 am

Lahko. Mogoče bo malo za počakat, ker imam precej dela v tem obdobju, ampak dobiš. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue16/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue69/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (69/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 24, 2016 8:59 am

Smo te zasuli s prošnjami za avatarje pa bannerje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 24, 2016 10:02 am

Hah, ne ni to problem. Izpiti so problem. ;D
Eko Duras, sem že naredila. Smile Upam, da je ok. Smile

Edit: hm zdej vidim da žena na aviču malo majhna izpade, mogoče ti nardim še enga kasneje da pride bolj do izraza.

Ainina izdelovalnica - Page 4 365%20Duras_zps6fe57z8m
Koda:
http://i1036.photobucket.com/albums/a448/ChamomillaPlantaEst/365%20Duras_zps6fe57z8m.png

Ainina izdelovalnica - Page 4 449%20Duras_zps0lvflkyt
Koda:
[img]http://i1036.photobucket.com/albums/a448/ChamomillaPlantaEst/449%20Duras_zps0lvflkyt.png[/img]
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 24, 2016 10:12 am

Uh kjut zadeva, barvno mi je ful všeč Smile
Ženska sicer ni moja najljubša, neki čudno mi je postavljena me konfjuza kam zdej gleda ampak drugače pa kjut Smile

ma meni je čisto kul da je ženska malo manjša, je zdej trend ful da je faca ful na veliko, celo tako da sploh ni cela gor pa sm že malo naveličana po pravici povedano
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 24, 2016 1:10 pm

Hvala. :3
Haha. ;D

Ne sej nisem mislila odrezat face, bolj odrezat del telesa, da je faca malo bolj vidna.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue16/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue69/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (69/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 24, 2016 7:34 pm

Waw fenomenalna slika!!
Si bila pa noro hitra. Najlepsa ti hvala! Zelo lepa slika je!! Smile
Nazaj na vrh Go down
Kali
Neoniver
Neoniver
Kali


Število prispevkov : 3041

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue34/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (34/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue72/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (72/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 25, 2016 6:27 am

Samo ženska tudi mene malo zmede, je z hrbtom obrnjena al z sprednjo stranjo?
Mi je pa ful všeč volk in barve sploh uau Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 25, 2016 7:11 am

aha! nekdo se strinja z mano!
Nazaj na vrh Go down
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue16/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue69/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (69/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 25, 2016 8:01 am

V originalni sliki gleda čez ramo Smile Torej je ubistvu s hrbtom obrnjena Smile
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Jan 25, 2016 6:57 pm

Barve so res lepe ja. Smile

Ja, sej na bannerju se vidi joška (če to pomaga pri razčiščevanju zmede XD), pogledaš kje se nahaja in ugotoviš kam je obrnjena.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kali
Neoniver
Neoniver
Kali


Število prispevkov : 3041

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue34/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (34/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue72/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (72/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyTor Jan 26, 2016 1:01 am

Okej, zdej razumem kam je obrnjena haha Smile
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyTor Jan 26, 2016 2:34 am

nism bla sigurna če je joška ki zgleda ful čudno zasukana glava xD
Nazaj na vrh Go down
Eliseo
Moll
Moll
Eliseo


Število prispevkov : 237

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue0/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySob Jan 30, 2016 12:39 am

ahoj. vidim, da maš že kar gužvo, ja, ampak bi te vseeno prosila za en kompletek. s sliko v spoilerju. pa si kar čas vzemi, res Smile

slika:
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 31, 2016 10:44 am

Hejla!

Se opravičujem za čakanje (sploh tebi Tyr, ki si mi dal že zdavnaj za delat), samo trenutno sem res zasuta z izpiti. Nameravam obema narediti v ponedeljek. Upam, da vama bo všeč. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Tyr
Deanoic
Deanoic
Tyr


Število prispevkov : 897

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue5/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyNed Jan 31, 2016 10:38 pm

ni problem Smile ti si samo vzami čas
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 5:47 am

Sprememba načrta Smile
Ainina izdelovalnica - Page 4 366%20Tyr_zpsplxy9ovc

Ainina izdelovalnica - Page 4 450%20Tyr_zpsrwa6aoht
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Tyr
Deanoic
Deanoic
Tyr


Število prispevkov : 897

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue5/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 6:55 am

O, hvala, res mi je usec Smile
Lepe barve Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 7:38 am

Me veseli. Smile Sem se bala da ne bo preveč prazen, ki je samo ena slika, ma je še kar vredu. ^^
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Naorin
Deanoic
Deanoic
Naorin


Število prispevkov : 399

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue18/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue90/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (90/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 7:46 am

Prosil bi če mi izdelaš bannerja pa avatraja

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ga%C5%A1per/My%20Documents/MATIC/Bannerji%20rpg%20Eragon/Razmi%C5%A1ljujo%C4%8D%20%C5%A1krat%20s%20pipo.jpg

Če ti slika ni všeč lahko uporabiš drugo, če imaš kakšno. Very Happy


Nazadnje urejal/a Naorin Pon Feb 01, 2016 8:45 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 8:01 am

Nekaj je narobe z linkom, lahko morda poskušaš še enkrat naložit?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue41/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 8:21 am

ful je kjut ozadje. Edino mogoče mi je malo prazen, mi manjka kakšna žival al neki odzadaj xD
Nazaj na vrh Go down
Naorin
Deanoic
Deanoic
Naorin


Število prispevkov : 399

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue18/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue90/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (90/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 8:44 am

Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 8:53 am

Oki, deluje! Nardim prej ali slej. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Naorin
Deanoic
Deanoic
Naorin


Število prispevkov : 399

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue18/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue90/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (90/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 01, 2016 8:54 am

Ok hvala Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 3:24 am

Ainina izdelovalnica - Page 4 368%20Eliseo_zpsvm9ia6xf

Ainina izdelovalnica - Page 4 451%20Eliseo_zpslxv3eoo4
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Eliseo
Moll
Moll
Eliseo


Število prispevkov : 237

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue0/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 10:11 am

hvala! super so Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue26/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue100/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 8:47 pm

Ni problema, me veseli, da so ti všeč Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Maeveneth
Moll
Moll
Maeveneth


Število prispevkov : 130

Statistika
Izkušnje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue2/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (2/100)
Zdravje:
Ainina izdelovalnica - Page 4 Left_bar_bleue63/100Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty_bar_bleue  (63/100)

Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 EmptyPon Feb 08, 2016 7:52 am

Oj, bi mi lahko nardila en avatar in banner?
Nimam nobene primerne slike, zato bi prosla, če mi ti najdeš kakšno? rjavi lasje in zelene oči ali pa flekasta mačka Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ainina izdelovalnica   Ainina izdelovalnica - Page 4 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Ainina izdelovalnica
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Morduinina izdelovalnica Adurna

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Grafika-
Pojdi na: