RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Tutorial za moške face :D I_vote_lcap29%Tutorial za moške face :D I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Tutorial za moške face :D I_vote_lcap35%Tutorial za moške face :D I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Tutorial za moške face :D I_vote_lcap35%Tutorial za moške face :D I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Tutorial za moške face :D Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Tutorial za moške face :D 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Tutorial za moške face :D 1-47
Moderatorji
Dominos
Tutorial za moške face :D 146-98
Kali
Tutorial za moške face :D 163-88

Latest topics
» Čvek
Tutorial za moške face :D Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Tutorial za moške face :D Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Tutorial za moške face :D Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Tutorial za moške face :D Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Tutorial za moške face :D Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Tutorial za moške face :D Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Tutorial za moške face :D Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Tutorial za moške face :D Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Tutorial za moške face :D Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Tutorial za moške face :D Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Tutorial za moške face :D

Go down 
+2
Selyna Morduin
Loki
6 posters
AvtorSporočilo
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 10:48 pm

uhuhu, here I go again :Ptoj opravičilo, ki me dones in ju3 ne bo več prow puno gor...sej u soboto pa bom spet nazaj Very Happy

Tutorial za moške face :D 4
začnemo z običajno osnovo...jajčast krogec s križcom čez sredino, napičen na valj Very Happy

Tutorial za moške face :D 5
pole dodamo oblike, k bodo ponazarjale kosti na obrazu...tak wnb trikotnik, v katerem so brada, nos, usta, uči in obrvi ;)pa prstran pol sence označmo, pa ušesa :Dhaha, pa še muzika zrawn, ane xD to je zlo pomembn del risanja^^

Tutorial za moške face :D 6
pole ku oddelaste te osnovne geometrijske oblike in označte, kje bodo deli obraza(xD) zamenjaste layer Very Happy, (če delaste na psju, lucky you, drgač pa mau bol nežno rište skico pa pol narište čez pa zradirat Wink) no, na drugem layerju greste lepo čez črte, take douge, natančne vlečte, ker je zlo pomembno, kako je usaka črtica usmerjena, kr to določa izraz na obrazu Very Happy

Tutorial za moške face :D 7
no, vedno bolj se spuščaste u podrobnosti...nosnice, oblika oči, obrvi, ustnce(aha! *), brada itd.

* zdej ustnce...pr ženskah se nariše obe, pr tipih js ponavadi samo spodnjo, ker drgači takoj zgleda ful žensko..

Tutorial za moške face :D 8
haha, in končni izdelek z random izpadom devilish laskov xD

mogoče še pobarvanga poel nalimam Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue41/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 10:58 pm

XD Keri lasi. Ok tenx to mi bo res pršlo prav:)
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 11:05 pm

it iz not yet finished Razz
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 11:30 pm

ekola^^

Tutorial za moške face :D Fyre
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue41/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 11:38 pm

Ja brki ko mušketir. XD Ok prevečkrat gledala tri mušketirje.. Sam res, kaj je z lasi?
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 11:42 pm

ja kko kaj je z lasi? Very Happy
čis lpo so tm..taki plamenčiči^^
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue41/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 11:44 pm

Ma ko kakšen iz dragonballa zgleda xD
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyČet Jul 01, 2010 11:52 pm

jao, pejt nekam xD

bo anča podala bolše komentarje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue5/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 12:05 am

Samo res izgledajo lasje kot od Vegete, le da so drugačne barve. Oziroma podobni kakor od vseh Saiyan bojevnikov. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 1:58 am

anime freaks O_o don't come any closer! <_<
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue5/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 2:13 am

A nisi nikoli gledal DragonBall, DragonBallZ, Pokemon in podobnih animejev? Smiliš se mi, ker si imel tako težko otroštvo. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue26/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 3:21 am

Ja! Čisto dragonball.

Ok lahko malo razširiš tele tvoje tutoriale in nardiš še roke v drugačni pozi in face drugačne.
nariš mi enga z dolgimi lasmi

Poleg tega glede ustnic če bi hotu zares za prav pobarvat alla deviantart kakpne. Kako nardiš ne-ženske ustnice.

Ma še vedn najbrž neb znala nardit da neb zgledal žensko. Razn če bi lih tega ponovno narisala...
Bom probala.


Drugač pa Ok tutorial. Najbrž bo še kej pomagu xD Bomo vidli..
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue41/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 3:45 am

Jah js nism na anime sam sm pa vseeno pogledala kakšnega.. Hehe bogi Lokič XD Težko otroštvo
Ja naredi še kej Wink
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 6:08 am

ja, ki mam tulko cajta za zapravlat, ane xD ma sej bom, ki mi je fajn^^

Haha sely, se posebi sz temi msn debatami dvomim da bo kej cajta xP
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Katara
Moll
Moll
Katara


Število prispevkov : 42

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue0/30Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (0/30)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 7:35 am

Ej tole je pa fajn! =) sama nisem nikol znala risat ljudi... tole bi mi prav prišlo
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyPet Jul 02, 2010 7:40 am

hehe np x)
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Wylin
Neoniver
Neoniver
Wylin


Število prispevkov : 2119

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue18/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue43/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (43/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyTor Jul 06, 2010 5:58 pm

To ti je totalna manga.
Mo js sm ful sovražla Dragonball, še ki so bli vsi sošolxci nori in je blo tko dosadno. En sošolc je meu celo beležko porisano s tem.
Digimon in Monster ranger pa sta mi bli ful fajn. zmajčekec... Tudi pokemoni, sam igrce ne risanke.

Ma meni osebno tako risanje ni všeč, ki je kot štampanje. Mislim ne rabiš nekega talenta, vse je po istem kopitu.
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue16/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyTor Jul 06, 2010 7:28 pm

ah, misseh wylin appears Very Happy
Ja no, pa ti narisi svoje, da vidmo kak ultra talent mas Wink
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue26/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyTor Jul 06, 2010 9:42 pm

Ej sori Vale ma js bi bla ekstra supr vesela da mi uspe kej tazga narisat. Ok kje ti vidiš štampanje?? Sej ni po istem kopitu. Lahko čist vse spremeniš...

Poleg tega kje vidiš mango? Razn las se mi ne zdi preveč manga no... Sam pač ni tako super detajlirano..
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue41/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Tutorial za moške face :D Left_bar_bleue100/100Tutorial za moške face :D Empty_bar_bleue  (100/100)

Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D EmptyTor Jul 06, 2010 9:55 pm

Sej res ni niti malo manga wyll, dej res ne rabiš vedno vsega skritizirat Wink Sam lasi so bogi ma drugač je gaden tip Wink

Sicer pa Lokič Wyll lepo riše, sej hodi na umetniško gimnazijo/likovna smer Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Tutorial za moške face :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tutorial za moške face :D   Tutorial za moške face :D Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Tutorial za moške face :D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Risarski tutorial
» Tutorial za dlani^^
» Risarski tutorial 2.0

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Fan art-
Pojdi na: