RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Nekaj o meni - Page 6 I_vote_lcap29%Nekaj o meni - Page 6 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Nekaj o meni - Page 6 I_vote_lcap35%Nekaj o meni - Page 6 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Nekaj o meni - Page 6 I_vote_lcap35%Nekaj o meni - Page 6 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Nekaj o meni - Page 6 Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Nekaj o meni - Page 6 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Nekaj o meni - Page 6 1-47
Moderatorji
Dominos
Nekaj o meni - Page 6 146-98
Kali
Nekaj o meni - Page 6 163-88

Latest topics
» Čvek
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Nekaj o meni - Page 6 Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Nekaj o meni

Go down 
+25
Ajinta
Saiaron Parawel
Herrín Katuari
Neron
Venyx
Aethor
Elentári
Dominos
Delphine
Morskow
Ain Saiph
Faylithe
Signeya
Sidar Caprahen
Wylin
Kali
Dawin
Vittoria
Selyna Morduin
Kitchi
Katara
Tronir
Leassi
Osthato Chetowä
Ester Clementina
29 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AvtorSporočilo
Ester Clementina
Tinry
Tinry
Ester Clementina


Število prispevkov : 336

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/30Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/30)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySob Dec 05, 2009 8:31 am

First topic message reminder :

Napišite nekaj o sebi, lahko pa tudi cel opis. =) Nalepite kakšno sliko nppr. vas, vašega ljubljenčka, ali pač slike, ki so povezane z vami.
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Morskow
Deanoic
Deanoic
Morskow


Število prispevkov : 2717

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue6/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:37 am

Dej, če boš najdu način, kako zaslužit neskončno denarja, da se natreniraš v tem, me kontaktiraj Razz Ker sva poleg tebe tuki vsaj dva, ki nama je v interesu čim bolj zbildat točke in neskončno ne bi blo slabo za začetek Very Happy

Drugače pa dobrodošel še z moje strani Smile Pridi se kaj socializirat v čvek, res Smile
Nazaj na vrh Go down
http://morskow1.blogspot.com/
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue14/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:44 am

in neskončno je lahko nič torej lahko poseduješ najmanj spobonosti ravno v tej veličini Wink ni ravno najboljši plan Wink

drugače pa se strinjam ja pridi v čvek Smile in če te skrbi, da ne veš kakšna je debata ali da ne več kaj napisat ni panike, ti samo napiši nekaj Very Happy tako se zmeraj dela tukaj, če ne veš kaj je debata pa se ti neda brat Wink
Nazaj na vrh Go down
Neron
Tinry
Tinry
Neron


Število prispevkov : 1915

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:46 am

guys. get in line.
točke imel bom tudi jaz ! [berite kokšarov stajl - reklama za okna]
Nazaj na vrh Go down
Morskow
Deanoic
Deanoic
Morskow


Število prispevkov : 2717

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue6/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:48 am

Sej je za vse dosti vadbišč in knjižnic/česarkoli.

Bolj me zanima kako bomo našli neskončno časa da si bomo zbildali neskončno pik Razz Maš plan, Neron?
Nazaj na vrh Go down
http://morskow1.blogspot.com/
Herrín Katuari
Novic
Novic



Število prispevkov : 77

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:48 am

System breaking praviš... po moje tudi če bi mi ratalo tule okoli ne bi bili nič kaj veseli Very Happy...

Danes ne vem če kaj še, še delam nekaj za faqs. Bolj zato ker bi moral poiskat kje spammate in o čem se gre kot kaj drugega =d LP

*edit*
Jah, nič je v tem primeru potencial za vse od 1 in naprej glede na dane številke =p so I can suck at it like she does or I can frown upon her with my mighty 2! To je vse potencial, vse vse, samo od sebe ni(oziroma je) nič

Večer gospod
Nazaj na vrh Go down
Neron
Tinry
Tinry
Neron


Število prispevkov : 1915

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:51 am

jap mam plan. kakopak. mojster kot jaz ga more met. muahahaha.

najprej zaključit učenje pri tronirju. pol pa just go with the flow. Razz
Nazaj na vrh Go down
Saiaron Parawel
Tinry
Tinry
Saiaron Parawel


Število prispevkov : 388

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:52 am

pfffft. bo načeloma good guy ^^ ker so pač mačkodlaki svetlostranci, as i recall. tako da bo poskrbel bolj za nas ^^
Nazaj na vrh Go down
Morskow
Deanoic
Deanoic
Morskow


Število prispevkov : 2717

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue6/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (6/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:54 am

Ja potencial je, ja, ampak ne moreš ga glih dosečt Razz Kot limita, lahko se ji samo vedno bolj približuješ, dosegu je pa ne boš Razz

Tuki maš, pa se nam pridruži, it ain't that hard, believe me Razz Če najdeš cajt za tuki ... Smile

Yes, go with the flow! To bom tut js sigurno naredu ko bo konc učenja Smile Sam bo prvo treba post spisat xD



Zakaj bi bli vsi neki good guyi? Sad
Nazaj na vrh Go down
http://morskow1.blogspot.com/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue26/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 7:59 am

Ej dragci, dejte se vi premaknit v čvek, ki to postaja en grand spam.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue41/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Apr 11, 2013 5:47 pm

Če je mačkodlak more bit avtomatično good guy al pa neutraln Razz
in mislim da kr usi razen neki izjem radi bildamo svoje točkice.

No dobrodošel na forumu Smile
Nazaj na vrh Go down
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySob Okt 25, 2014 7:56 am

Verjetno sem s svojimi 27 leti najstarejši novinec na tem forumu,... Very Happy Very Happy Very Happy . Šolo za zobotehnika sem že zdavnaj zaključil in pridno hodim v službo, vendar mi fantazija v meni ne da miru, in sem se jo odločil polek risanja v photoshopu izražati tudi na tem forumu. Izredno uživam v dolgih sprehodih v naravi, bodisi v družbi ali s slušalkami na glavi skozi katere doni power metal, ki je mimogrede na mojem hišnem sistemu že spravil sovaščane do mojega zvonca. Izredno me zanima narava in zgodovina, ter vse kar nakakršenkoli način izraža moč in ponos zatorej ni čudno , da sem dobesedno mahnjen na leve, bojne ladje, tanke, samuraje... Ko je vreme grdo in neprimerno za zunanje aktivnosti, na plan privlečem barve, lepilo in se lotim maketiranja. Glede na mojo sobo z vitrino nemških tankov, me je že marsikdo vprašal če sem mahnen na nemce. Ne mahnjen sem na njihovo tehniko, ne pa ideologijo, sem nevtralen in tudi moj nastop na forumu bo takšen nevtralen oziroma pozitiven.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue14/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySob Okt 25, 2014 8:52 am

a si mahnjen na nemce? Razz Wink

drugače pa dobrodošel na forumu Smile nekaj mi pravi da ti fantazija tud prej ni dala miru pa si skoraj gotovo že pisal na kakšnem forumu - po pravici povedano težko verjamem da bi nekoga pri 27 potegnilo v rpg vode z drugim razlogom kakor da je pogrešal stare forumske čase Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 4:53 am

Stare čase pogrešam, in ja v preteklosti sem hotel pisati na enem od forumov vendar se je po kakšnih 14 dneh sesul server, ki se ni nikoli pobral, in to mi je vzelo voljo, za tovrstno aktivnost, tako da sem domišlijo izražal predvsem vizualno, preko slik in modelov.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue14/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 5:37 am

smem vprašat kateri forum je bil tisto?
in bomo lahko videli kakšno kreacijo? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 7:34 am

Mislim, da je bil Palanin vendar nisem več 100% prepričan, se je vse skupaj tako hitro končalo, da ni ostalo v spominu.

Glede slik, sem jih želel prilepiti, vendar mi stran ne pusti dodajati zunanjih linkov, prvih 7 dni. Takoj, ko bom lahko jih bom dodal, zaenkrat pa je izrez, ki ga imam za avatar največ kar lahko vidiš.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue14/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 8:01 am

na Palanin sem se jaz prijavil ko je slednji že propadel žal vendar sem to prepozno opazil Razz

no sodeč po avatarju je zadeva gotovo všečna Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 8:27 am

Ko bom lahko, bom prilepil slike v to temo, da jih boste videli, če boš želel pa tudi na ZS, ne bo noben problem.
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue14/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 8:39 am

po mojem bo bolje če za to uporabiš potlej enega izmed podforumov za grafične zadeve - bo tudi bolj pasala tja
Nazaj na vrh Go down
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 8:44 am

Ok hvala za namig, sem nov tukaj, tako, da se bom mogoče na začetku malo lovil, da bom svojo ladjo varno peljal naokrog po forumu in z vašo pomočjo upam, da se ognem ledenih gora. Very Happy Very Happy Very Happy

Mislim, da bo nova tema tule kar primerenkraj za slike: https://rpg-eragon.forumotion.com/f17-fan-art
Nazaj na vrh Go down
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue14/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 8:46 am

ej, ni problema za to pa smo tukaj da pomagamo Very Happy no to in pa kanček rpgja tudi Razz
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue25/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 7:38 pm

Pozdravljen Ajinta Smile

No če je soditi po tvojem aviju se tudi jaz že veselim videti še kakšno tvojih kreacij. Sicer pa ne skrbi, običajno so novi člani potrjeni v roku par dni, tako da boš verjetno dobil odziv vključno z osnovnimi informacijami od Selyne danes ali pa jutri Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyPon Okt 27, 2014 9:11 pm

Hvala za pozdrav, slike bodo brez skrbi, in tudi uradnega sprejetja se že veselim.
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue25/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 4:11 am

Mimogrede Ajinta, kolikor je meni jasno problem s katano ni to, da je ne bi smel uporabljat, temveč to, da v Alagaësiji ni ne Japoncev, ne obeh mongolskih invazij na Japonsko, niti nekega velikega pomanjkanja železove rude ter otoške izoliranosti od krajev ki jo imajo, da bi kovači sploh prišli na idejo da bi izdelali katano. Preprosto si v svetu, kjer tako orožje ne obstaja. Še najbližje bi prišle recimo konjeniške sablje, ampak kolikor se spomnim tudi teh v Eragonu ni, ker je vse dokaj nordijsko/vikinško obarvano. Vilini mislim da so imeli neka zakrivljena rezila sicer, ampak to bo pa Dominos bolje vedel.
Čeprav po mojem če bi veliko točk vložil v kovaštvo bi mogoče enkrat v prihodnosti lahko tvoj lik "izumil" katano kot tako Wink

To z vilinom napol spremenjenim v leva bi verjetno šlo, glede na Blödhgarmov primer, samo boš potem moral kaj več točk vložiti v magijo.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 5:40 am

Same katane ne mislim uporabljati, tista, ki sem jo omenil je uničen artefakt, neuporaben za boj in tako izgubljen, ter kot ne bo igral nobene vloge v RPGju, je le nekakšen spomin na preteklost, ki se je Ajinta ne spomni in nič več. Ajinta bo sčasoma uporabljel kakšno večje orožje kot je dolgi meč ali bojno kladivo in ne Japonskih zadev, čeravno je v moji glavi nastal kot samuraj, še najbliže bo morda pisana obleka.
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 5:42 am

Mja, ampak, če ni katan na svetu, kako ti je ena pristala v glavi? To je tu največji problem, da katane ne obstajajo.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 5:52 am

Tisto v njegovi glavi ni katana ampak običajen meč, kot sem rekel ampak, ampak tudi ostanke katane lahko spremenim v meč, ni nobenega problema pri tem, da ne bo zamer
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 5:55 am

Aja.
Ne, saj ne gre se za nikakršne zamere, ampak za preprosto strukturo sveta, ki je bolj zahodnjaški in nima vključenih vzhodnjaških kultur.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ajinta
Novic
Novic
Ajinta


Število prispevkov : 120

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue0/50Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 5:59 am

Vem, mi ni noben problem prilagoditi stvari, pravzaprav vse kar želim je njegova zunanja podoba.
Nazaj na vrh Go down
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue39/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue98/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (98/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 7:39 am

Pozdravljen zdaj še javno na forumu. Smile

No super, ste mu lepo razložili gleda katane. Kot je, mislim da Abe, že povedal, bi si lahko, če bi imel v prihodnosti dovolj točk rokodelstva in bi hotel, izdelal lasten meč, ki bi izgledal kot japonska katana, vendar ga verjetno ne bi poimenoval ravno katana. xd Najbolj se katani v tem svetu še približa Albitr, ki pa tudi ni katana, ampak mislim da je samo po izgledu podoben. So pa precej redki, zato v opisu raje spremeni v meč ali daljše bodalo, da se bo skladalo s tem svetom. Smile

Jaz se tudi že veselim kakšnega tvojega izdelka. Very Happy

Selyna ti je zdaj odpisala. Mislim da bi bil problem v tem, da si vilin v tem, da ni več prostih mest. Če bi hotel biti vilin, ki pa si je z magijo spremenil videz, pa bi potreboval več točk magije. Če želiš točke ohraniti ti predlagam dve rešitvi:
-lahko narediš, kot je predlagala Selyna in svoj videz prirediš videzu šakala. Ne boš ravno izgledal kot lev, tudi njegove velikosti ne boš imel, vendar se bo lepo skladalo z zgodbo in ne bo ti treba prav veliko zgodovine lika spreminjat, če jo imaš že zamišljeno.

-lahko v zgodovini lika napišeš, da si se kot 1. človek/vilin zameril nekemu čarovniku in te je ta potem spremenil v leva, vendar bi to mogel vnesti v karakter lika kot nekakšno prekletstvo, ki ga skozi to levjo podobo spremlja na vsakem koraku. 2. si prosil nekega vilina ali človeka da te spremeni in si mu zdaj dolžan uslugo.

Zdaj pa dosti v tej temi, ki je bolj namenjena opisovanju sebe, kot pa reševanju problemov. Preselimo se v čvek. Smile
Nazaj na vrh Go down
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue16/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue69/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (69/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Sep 08, 2015 5:36 am

Ker sem sama doma in se dolgočasim, vam mal šarim po forumu (brez zamere) Wink

Torej ime mi je Tjaša. Sem 18 letna rjavolaska zelenih oči. Živim v Mislinji ( nekje bogu za nogo), letos pa grem študirat v Koper in sem tudi trenutno v Kopru. Moja vlka strast so znanstveno fantastične knjige, vsi zimski športi in pa seveda windsurfanje. 3 leta sem ga tudi trenirala. Kot tudi odbojko, tenis, karate, smučanje.. skratka ni da ni. Sem pristna korošica, kar se spozna tudi iz mojega zelo močnega naglasa, ki ga ne poskušam zakrit Very Happy
Če bi imela možnost, bi si omislila volka. ker mi je preprosto najlepša žival, kar sem jih kdaj videla. In pa seveda zmaja, ampak nažalost ne obstajajo.... ali pač?
tako pa se moram sprijaznat z osemletnim črnim labradorčkom Rexijem ( ime je še iz časov ko sm bla nora na Komisarja rexa), 5mesečnim papillonom Kerryjem in pa 5 letno zajklo Maijo, ki pa je nevarnejša od obeh psov skupi.
Sem izredno zimski človek. Kaj mislim s tem ? obožujem ko zapade meter snega in se lahko mečemo po njemu in sankamo in smučamo iz bližnjega hriba. Raje imam zimo kot poletje ( ko bom v Kopru že sedaj vem, da bom noro pogrešala sneg.) In zimo imam rada še iz enega razloga. In to so zimski smučarski skoki Very Happy

No to bi bilo to. če koga kaj zanima, lahko zs napiše, ne grizem Wink
Nazaj na vrh Go down
Nymeria Wulf
Deanoic
Deanoic
Nymeria Wulf


Število prispevkov : 797

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue8/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (8/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue90/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (90/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Sep 08, 2015 6:40 am

no pa da še jst tle zagnjavim Very Happy
sm Maruša iz Sevnice (med Celjem pa Krškim za tiste ki ne vejo kje to je) in hodim na dramsko gimnazijo v Ljubljan. hodim v 2. letnik in kot 2. tuj jezik imam nemščino (čeprav sem veliiik ljubitelj vseh možnih jezikov kere čujem)

drgač pa ful rada plešem (tko vsak ples mi je lep sam trenirala sm pa break dance pa hip hop, 6 let sem se učila kitaro (v glasbeni) zdej jo mam pa še na sš cuz it's the best čeprav tut bobne pa klavir bi fuuul špilala, ful rada sem na računalniku in se ukvarjam z stvarmi kot so postavljanje svojega foruma in grafično risanje raznih izdelkov (po možnosti za igrice al pa samo for my fun).

na facebooku me bote sicer tko res reeedko našli pa ful ne sprejmem vseh tko da možno da mi bote mogl posebi napisat al pa kej (sem bolj dosegliva tle na zs ampak ok Razz) vseen če kdo hoče: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001364463954&pnref=story

glede ljubljenčkov pa ja....trenutno nimam nobene slikce tle (vse na fonu) ampak lahko kasneje prpnem še svojo psičko in zajčka (moje so pa na fejsu, lahk pa tut le dam glede na to da jih tam skor ni pa da so tko dost stare vse)
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue41/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Sep 08, 2015 8:00 pm

duras če si stalno v kopru se pa lahko kdaj srečamo Smile

všeč mi je, da so obema všeč živali. Smile
Nymeria če želiš dat slikce gor kr izvoli, se bomo lahko navduševali nad živalcami.

Sej drugače mamo tudi fb skupino od eragona se lahko temu pridružita Smile

js tudi precej rada plešem čeprav nism nikoli plesala teh bolj modernih zadev, sm pa 10 let balet plesala, zdej pa irske plese treniram Smile
Nazaj na vrh Go down
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue16/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue69/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (69/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Sep 08, 2015 8:28 pm

veš da bi res lahko Smile

moji so na koroškem in sem itak sama tu, tak da sem kljub temu da je pes z mano rahlo osamljena Smile
če boš mela kaj časa povej.

Sem videla ja in sem že zraven Wink
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySre Sep 09, 2015 1:50 am

No, pa dajmo še nekaj o meni, ko je večina podatkov outdated.

1. Rad imam drastične spremembe
2. Čez nekaj let bo tudi zgornja točka 1 verjetno zastarela.
3. Skorajda sem nehal pit alkohol. Eno pivo imam že dva tedna v hladilniku, pa ga še nisem odprl, pa na mizi imam 7 dl liker že en teden, ki sem ga lih probal.
4. Nehal sem žret droge.
5. Poslušam skorajda sam še klasično glasbo, pa to kar slišim v gostilni.

Lp,
Kitchi the one-handed kull.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue41/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySre Sep 09, 2015 6:48 am

jah proti koncu naslednjega tedna bom vrjetno imela čas. S kali bi se pa dalo tudi prej vrjetno kej zmenit.

Bravo kitchi Smile podpiram(o) bolj zdrav način življenja, dokler boš še zmeraj na d&dju pil kej piva z nami Smile
Nazaj na vrh Go down
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue16/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue69/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (69/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyČet Sep 10, 2015 1:27 am

velja, se bomo zmenile Smile

Nazaj na vrh Go down
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue16/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue69/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (69/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptyTor Sep 15, 2015 5:23 am

Nekaj o meni - Page 6 2hia6ae

Nekaj o meni - Page 6 K34r5j

Voila.
Moja "tamala" dva Smile

Črn je Rex, beli pa Keri Smile
Nazaj na vrh Go down
Alysto
Alyvian
Alyvian
Alysto


Število prispevkov : 1076

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue25/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue85/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (85/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySre Sep 16, 2015 4:48 am

Hhhhhhooooo, papillona maš! cheers Ful je luškan!

Mi mamo cavalier king charles spaniel-a. Težim pa itak, da bi mela papilona Wink Tok so mi cute.
Slikca...:
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue41/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySre Sep 16, 2015 4:55 am

meni je pa labradorec ful bolj kjut Smile

nism preveč fan malih psov
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue5/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySre Mar 30, 2016 12:24 am

I'm a bit bored, so here you go.

Top 5s:

Knjig (fiction):
1. Silmarillion - Tolkien
2. Kavelj 22 - Heller
3. Narn i Hin Hurin - Tolkien
4. Lord of the Rings - Tolkien
5. Bratje Karamazovi - Dostojevski

Knjig (non-fiction):
1. Knjiga nemiru - Pessoa
2. The Letters of J. R. R. Tolkien
3. Izpovedi - sv. Avguštin
4. Stilnost in zvrstnost - Toporišič (resno, krasna zbirka člankov)
5. Lady Tasting Tea: How Statistics Revolutionized Science in the Twentieth Century (glede na to, da je o statistiki je izredno zanimiva knjiga)

Knjig (pesniških zbirk)
1. Roke v dežju - Komelj
2. Vesolje - Strniša
3. Knjiga Aleša Kermaunerja
4. Mah in srebro - Detela
5. Ogledalo sanj - Udovič

Tv serij (2. tisočletje)
1. Friends
2. Oz
3. The Sopranos
4. Monty Python's Flying Circus
5. Everybody Loves Raymond

Tv serij (3. tisočletje)
1. Justified
2. Firefly
3. The Wire
4. Black Sails
5. Sherlock

Vrst pic:
1. Štirje siri
2. Mozzarella + paradižnik
3. Margerita
4. Katerakoli pica, ki ima več kot štiri sire (recimo sedem sirov v Trnovskem zvonu; če bi jih imela lepo razporejene po celi pici ne pa kos po kos bi bila višje)
5. S pršutom

Filmskih trilogij:
1. Dollars trilogy
2. Godfather trilogy
3. LotR
4. Dark Knight
5. Emmm ... ja ... no ... ne da bi vedel. Če se ne spomnim nobene moram napisat Hobita? Ma ziher sem še kako gledal. :/ Sem vedel, da bi moral enkrat it SW pogledat.

Skladb (klasična glasba):
1. Paganini - Caprice #24
2. Chopin - Raindrop Prelude
3. Beethoven - Appassionata
4. Satie - Trois Gymnopedies
5. Berio - Sinfonia
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue41/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Nekaj o meni - Page 6 Left_bar_bleue100/100Nekaj o meni - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 EmptySre Mar 30, 2016 2:45 am

Dosti tolkiena Smile sej še kr podpiram čeprav js silmarilliona ne bi nikoli dala na prvo mesto, preveč razdrobljeno in kakšne stvari se res vlečejo in so dc.
Bi blo zanimivo videt če bi še kdo drug naredil to kar si zdej ti x)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nekaj o meni - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekaj o meni   Nekaj o meni - Page 6 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Nekaj o meni
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Nekaj mojih slik
» Nekaj Sainih umetnin

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Klepet-
Pojdi na: