RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap29%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap35%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap35%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Predlogi - Page 8 Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Predlogi - Page 8 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Predlogi - Page 8 1-47
Moderatorji
Dominos
Predlogi - Page 8 146-98
Kali
Predlogi - Page 8 163-88

Latest topics
» Čvek
Predlogi - Page 8 Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Predlogi - Page 8 Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Predlogi - Page 8 Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Predlogi - Page 8 Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Predlogi - Page 8 Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Predlogi - Page 8 Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Predlogi - Page 8 Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Predlogi - Page 8 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Predlogi - Page 8 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Predlogi - Page 8 Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Predlogi

Go down 
+35
Duras
Frostimir
Mao
Venyx
Elentári
Neron
Signeya
Delphine
Dominos
Sidar Caprahen
Morskow
Kristina
Orlin
Blenyc
Kitchi
Saiaron Parawel
Tronir
Elie Seon
Fricai Anglat
Ester Clementina
Conjuner
Glegous
Taslamëi Yaimar
Loki
Osthato Chetowä
Erin
Eärédien
Leassi
Tybald
Fallea
Manwe Lannister
Maemor
Wylin
Selyna Morduin
Ain Saiph
39 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Najmanj uporabno znanje:
Zdravilstvo
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap5%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Pismenost
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap5%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Taktika&Logika
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap0%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Govorništvo
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap0%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Umetnost
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap0%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Filozofija
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap35%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 35% [ 7 ]
Zgodovinopisje
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap0%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Vera
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap45%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 45% [ 9 ]
Pomorstvo
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap0%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ročne spretnosti
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap0%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Krotenje
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap0%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zapeljivost
Predlogi - Page 8 I_vote_lcap10%Predlogi - Page 8 I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Skupaj glasov : 20
 

AvtorSporočilo
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue26/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyTor Maj 13, 2008 10:33 pm

First topic message reminder :

Predlogi, kako izboljšati naš forum.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/

AvtorSporočilo
Nymeria Wulf
Deanoic
Deanoic
Nymeria Wulf


Število prispevkov : 797

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue8/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (8/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue90/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (90/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 3:32 am

ja tocn to mislim tt jst dimia Smile
in ja mojster/zivljenjepis/naloge/vadbisca/npc kraji/izjemoma tudi randomly enkrat na kr enem kraju k npc pride se da dobit tocke (zadnje dvoje seveda ce pises tako da jih dobis, medtem k jih drgje nek minimum skoraj zagotovo)
tko da na npc kraje pa sploh random sodbe ne bi prevec ravunala....ampak sej je ze vadbisc nalo morje haha
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue16/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 4:32 am

Mah, meni se zdi da ta problem da se 'folk ne animira izven nalog' je ful povezan s tem kolko se poudarjajo točke in mojstrovanje in treniranje, etc. Pač pol ma folk občutek da če si ne levlajo karakterja z znanji in treniranjem potem pač bodo šibkejši al neki. In ker 'običajen' RP izven nalog in to pač ne vodi k pridobivanju točk, potem se ljudje tega ne lotevajo.

Če bi se fokus odmaklno tolko sz točk bi blo po moje dosti boljše. Meni bo vedo bolj pomembno kako človek napiše da se je, ne vem, zmlatu z nekom. Če nekdo reče samo 'In Francek je usekal z mečem' in se pole sklicuje na svojih 100 več pik v bojevanju... nevem, meni je to tko meh. To je kao forum za pisanje, in bi se moglo to bolj cenit, ne sam da se goniš za temi točkami Razz
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Nymeria Wulf
Deanoic
Deanoic
Nymeria Wulf


Število prispevkov : 797

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue8/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (8/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue90/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (90/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 4:43 am

ok to je res...ampak sej si mogu pa zato na vadbiščih konkretno vsak zamah opisvat da si teh 100 točk dubu Wink kr jih fuuuul ni lahko pridobit in ni čudn da mojo neko svojo težo...je pa res da je morda cel rpg tolko usmerjen v naloge zaradi prevelikega pritiska le teh

ne vem meni osebno so točke pomembne da pridem do tam, kakor sm si svoj lik itak zamislila, nalog se udeležujem zaradi njihove zanimivosti in novih izkušenj, sicer pa mi je bistvu razvit lik in ne postat najsposobnejša na forumu :'D se mi zdi da je to bol point rpg-ja in različnih likov, ki pa se preveč zgubi zaradi prevelikega poudarjanja točk

ampak sej pol ko si višji čin in ko že imaš tudi veliko točk...se ti še zdi smiselno samo za tem se gnat? sej verjetno se pol bol posvetiš samemu rppgju mar ne?
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue41/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 4:59 am

Ok čakte zdej malo. To da pridobivaš točke ne pomeni da ne moreš met zanimivega RPGjanja. Sej ni nujno da se to dovoje medsebojno izključuje! Ti si lahko nardiš pridobivanje točk čisto zanimivo tudi v lastni zasedbi recimo greš namesto sam s kom drugim na vadbišče in skupaj opisujeta fajt in maš zanimiv rpg in še oba dobita točke... itd. Če si folk ne nardi zanimivega rpg ja je to problem tega človeka ne tega da forum temelji na točkah. -.- Točke naj bi predstavljale sposobnost karakterja na določenem področju ampak ti lahko z iznajdljivostjo in dobrim pisanjem premagaš tudi nekoga ki ima več točk (primer Eliseo&co proti proti kipu ki je imel sicer cr 120 točk bojevanja).

In Loki ti ne moreš napisat samo neki in se sklicevat na svoje točke. To se ni nikoli dalo. Tudi od tistega ki ima dosti točk se pričakuje nek trud pri opisovanju čene se pač zgodijo take stvari kot npr. Dominosu pri kakšnem čaranju.

Tudi če se ne goniš posebej za točkami si jih boš ščasoma pridobil. Mislim da zdej neupravičeno dajate točke kot osrednji problem ko pa je osrednji problem v resnici to da se ljudje ne uspejo animirat sami. Točke pravzaprav samo povejo kok je lik sposoben in preprečijo to da bi nekdo že od začetka bil super uau in dosežejo tudi to da pride do neke ne-prehitre rasti sposobnosti. To kolko je lik sposoben pa še ne pomeni nujno kolko bo uspešen.

Loki je napisal/a:
Mah, meni se zdi da ta problem da se 'folk ne animira izven nalog' je ful povezan s tem kolko se poudarjajo točke in mojstrovanje in treniranje, etc.
Nope ni, vrjemi da ni. Folku je čisto fajn bit tudi na dogodkih kjer se sploh ne dobi ne točk ne denarja prprosto zato ker nekdo drug vodi dogajanje. Točke so bonus ampak glavni problem je v samoanimiranju ne točkah.

Pa veliko likov se sploh ne žene tolko za točkami pa jih ge čisto fajn. (Izvzemši mene)
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue16/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 5:04 am

No... ne. Loki ni bil nikoli na nobenem vadbišču Razz To je vse od nalog, eventov, in imetja. Meni nikoli ni blo zanimivo se gnat za tem, samo če češ pisat z ljudmi praktično moreš it na naloge, ker so vsi ljudje tam. x)

Pač meni se zdi problem diverziteto delat, ker mamo ogromno boja in bitk in podobnega, in potem če nimaš nekih točk al v bojevanju al v magiji, potem pač pogoriš. In potem bolj pacifistični liki radi zvisijo, in sčasoma pač nehajo nastajat, ker zadeva tolko visi v smer točk (predvsem pa točk uporabnih za mlatenje).

Js sm Sely že dostikrat insisitrala da bi ful sprostilo zadeve če sploh meli točk, ampak realistično se mi zdi da je v Eragon to že tolko usidrano zdej da pač Tako Za Vedno Bo.

Bi z veseljem js vodla pobudo za 'alternativen' RP izven nalog... aaaaampak sedim na nalogi in ne smem it pisat nikamor drugam. Razz

Sely Edit: Ma ne sej maš prau, niso samo točke problem. Ampak se mi zdi da pač podzavestno vplivajo da se ljudje uglaunem gonijo samo za nalogami, ker je to najbolj ziher način da boš dobil tiste slatke, slatke točke.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue41/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 5:17 am

No vidiš, in loki sploh nima tok slabih točk.

Ma niti ni tko zlo res. Ja no sej zdej bomo meli dogodek ki sploh ne bo na bojevanju. Na nalogi ki smo je bojevanje mogoče samo ena tretjina - večino časa more folk razmišljat. Naloga na kateri sta Gliviel in Geedlorn tudi ni blo še nič bojevanja. Pa tudi tam kjer se bojuje se lahko probaš rešit drugače kot z bojevanjem ampak ponavadi folk posega po tem ker je preprosto treba najmanj razmišljat.

Mah sej tudi pri dnd ju imaš točke, še dosti, dosti več tega pa ne trpi samo RPGjanje zaradi tega. Pač točke same po sebi niso problem. Če mene vprašaš še celo pomagajo pri tem da imaš ti in drugi boljši občutek kolko je lik sposoben, kaj so njegove močne in slabe točke in lahko pomaga celo pri ideji kam bi rad naprej peljal lik. (Pa ne u smislu ja sm si bom nabil ful točk in pol bom ful kul ampak v smislu hmm mogoče bi bil lahko moj lik bard in pol greš delat na umetnosti.)

Loki ti nisi na nalogi. Js sm tam sodla samo zato ker se je zdel Ain vaš rpg dn in je hotla popestritev. To spet pride do unga osnovnega problema. Niso problem točke ampak to da si folk ne zorganizira sam kaj bi počel s svojimi liki x)
Nazaj na vrh Go down
Nymeria Wulf
Deanoic
Deanoic
Nymeria Wulf


Število prispevkov : 797

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue8/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (8/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue90/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (90/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 5:18 am

hm meni pa je eragon ravno zaradi tega EDINI rpg kjer še vedno pišem, ker ima te točke in to svojo unikatnost in kr ima tak sistem kot ma...sem bila na bolj ali manj aktivnih forumih z različnimi pravili glede števila lokacij in zelo različnimi pisci...in meni ljubimi temami...pa že mora bit neki posebnega na eragonu da sm edino tle ostala ane? tko da jst proti točkam nism, sam problem je vedno da bi vsi bli superiorni...in kr tle ne morjo bit se pol poženejo po poti tega (se pravi čini in točke so tukaj neki cilji) kar pa ni problem sistema ampak zmotiviranosti/nezmotiviranosti piscev za rpg sam

meni se zdi dobra rešitev da bi pač med nalogami sami ustvarjali dogodke zase in svoje sopisce. je pa res da je treba tle tut pol neko mejo določt da niso stvari ki bi zmotile oz potrebovale umešavanje npcja, oz se ta nebi vmešavu, oz se bi pač delalo "nereskantne"...da ne naredi nek novinec ki mu pisanje recimo še ne gre dogodka za sebi podobne kuk grejo "ujet" zmaja :'D
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue16/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 5:34 am

No ma lej, ti ne rabiš vedno NPCja da ti sodi. Lahko ti sam, kot pisec, NPCjaš neke okoliške ljudi ki si jih sam zmisliš. Tam v oni temi kjer je Loki trenutno bi lahko tud eden od nas ki tam pišemo se odloču da bojo nenadoma uleteli merčenari in nardili kažin.

Samo pač ni te navade na Eragonu, in jo je treba vzgojit.

Ma nič, mislim da bom js nehala tre jamrat in odkidala tam iz ellesmere v surdo, da končno prevzamem naslov svoje gnade. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue26/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 9:02 am

Loki je napisal/a:
No... ne. Loki ni bil nikoli na nobenem vadbišču Razz To je vse od nalog, eventov, in imetja. Meni nikoli ni blo zanimivo se gnat za tem, samo če češ pisat z ljudmi praktično moreš it na naloge, ker so vsi ljudje tam. x)

Pač meni se zdi problem diverziteto delat, ker mamo ogromno boja in bitk in podobnega, in potem če nimaš nekih točk al v bojevanju al v magiji, potem pač pogoriš. In potem bolj pacifistični liki radi zvisijo, in sčasoma pač nehajo nastajat, ker zadeva tolko visi v smer točk (predvsem pa točk uporabnih za mlatenje).

Js sm Sely že dostikrat insisitrala da bi ful sprostilo zadeve če sploh meli točk, ampak realistično se mi zdi da je v Eragon to že tolko usidrano zdej da pač Tako Za Vedno Bo.

Bi z veseljem js vodla pobudo za 'alternativen' RP izven nalog... aaaaampak sedim na nalogi in ne smem it pisat nikamor drugam. Razz

Sely Edit: Ma ne sej maš prau, niso samo točke problem. Ampak se mi zdi da pač podzavestno vplivajo da se ljudje uglaunem gonijo samo za nalogami, ker je to najbolj ziher način da boš dobil tiste slatke, slatke točke.

Am, sej zakaj misliš, da se je uvedlo znanja? Lih ker so vsi delali like za bojevanje. Poleg tega ja, je ful na bojevanje, sej zakaj sm js nehala hodit na naloge? Kr so mi ble konstantne bitke bv. Mislim, da bi se znanja mogla naprej razvijat - oz ideje so ble za naloge pri katerih bojevanje ni neki pomembno, samo pol nekako se to ni razvilo?

Pač takrat, ko smo forum ustvarile smo se odločile, da bomo šli na točkovni sistem in s tem je bilo tolko dela in je to eden izmed karakteristik tega foruma in meni se zdi kr fanj Da Tako Bo. Vsak pač preferira svoje. Se mi zdi tudi, da bi del duha foumu vzel če bi šle vse točke (pol spet cehi in vse živo kar se je delalo na novo).

Folk hodi na naloge, ker jim je dolgčas. Ne vejo kaj delat v samem rpgju. Če bi hotli samo točke, bi hodli nonstop na vadbišča in teme, kjer lahko točke dobijo. Poleg tega zakaj so dogodki tako obiskani? Tam ne dobiš točk, ampak imaš lih tolko animacije, da ti da opcije kaj delat in tam ponavadi tudi najbolj zabavni rpgji nastanejo. (Obv. sem velik fan dogodkov). Mislim jaz točk v to debato sploh ne bi vpletala. (V smislu če so problem, da folk piše al ne)

Nymeria Wulf je napisal/a:
hm meni pa je eragon ravno zaradi tega EDINI rpg kjer še vedno pišem, ker ima te točke in to svojo unikatnost in kr ima tak sistem kot ma...sem bila na bolj ali manj aktivnih forumih z različnimi pravili glede števila lokacij in zelo različnimi pisci...in meni ljubimi temami...pa že mora bit neki posebnega na eragonu da sm edino tle ostala ane? tko da jst proti točkam nism, sam problem je vedno da bi vsi bli superiorni...in kr tle ne morjo bit se pol poženejo po poti tega (se pravi čini in točke so tukaj neki cilji) kar pa ni problem sistema ampak zmotiviranosti/nezmotiviranosti piscev za rpg sam

meni se zdi dobra rešitev da bi pač med nalogami sami ustvarjali dogodke zase in svoje sopisce. je pa res da je treba tle tut pol neko mejo določt da niso stvari ki bi zmotile oz potrebovale umešavanje npcja, oz se ta nebi vmešavu, oz se bi pač delalo "nereskantne"...da ne naredi nek novinec ki mu pisanje recimo še ne gre dogodka za sebi podobne kuk grejo "ujet" zmaja :'D

Se strinjam popolnoma s prvim odstavkom.
2. odst: sej to lahko vedno delaš. Pisci v bistvu odločajo kako hitro se premikate od ene točke do drugega. Recimo sej ste meli un uk z Dimonosom v ruševinah, tisto ni blo dizajnirano, ste se sami organizirali. To se da, samo problem je ideje dobit. Also, če ima kdo kake ideje glede dogodkov normalnih (izven naloge) je več kot dobrodošel predlagat.

Loki je napisal/a:
No ma lej, ti ne rabiš vedno NPCja da ti sodi. Lahko ti sam, kot pisec, NPCjaš neke okoliške ljudi ki si jih sam zmisliš. Tam v oni temi kjer je Loki trenutno bi lahko tud eden od nas ki tam pišemo se odloču da bojo nenadoma uleteli merčenari in nardili kažin.
Točno tako ja. (Odpisujem po vsakem postu, da kej ne pozabim, tako da mogoče govorim kej kar je kdo že pol povedal - ma ne bom šla pol popravljat gor)

No sej lahko greš ja, pač meni je žal, ti zdej ne morem še ta teden in pol odgovarjat.
Lahko bi pa odpisovala redno Kyrilu, on mislim, da bi kar redno odpisoval, samo kaj pol ni blo odpisov in zdej tudi njega neki ni.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue41/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Sep 08, 2016 10:50 pm

Sicer se strinjam z vsem drugim kar je Ain napisala sam to pa morm izpostavit kr vas je že ene par napisalo:
Ain Saiph je napisal/a:
Am, sej zakaj misliš, da se je uvedlo znanja? Lih ker so vsi delali like za bojevanje. Poleg tega ja, je ful na bojevanje, sej zakaj sm js nehala hodit na naloge? Kr so mi ble konstantne bitke bv. Mislim, da bi se znanja mogla naprej razvijat - oz ideje so ble za naloge pri katerih bojevanje ni neki pomembno, samo pol nekako se to ni razvilo?

Ma ni da se ni razvilo to da bi meli dogajanje kjer ne bi blo bojevanja. Kamon folk kje ste bli zadnje leto. Ta pustolovščina v ruševinah ful ni na bojevanju, je mogoče bojevanje 1/4 vsega kar morjo počet, naloga od Geedlorna in Gliviel tudi ful ni na bojevanju, vse dogajanje za rojstni dan foruma ni blo posvečeno bojevanju (ja je blo med drugim tudi tako dogajanje alla bitke v blatu sam spet v manjšini). Vse kar se je v zadnjem letu dogajalo ni blo posvečeno bojevanju!
Nazaj na vrh Go down
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue39/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue98/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (98/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyPet Sep 09, 2016 1:02 am

Meni se tut zdi, da se preveč skos meče vn to, da hočejo vsi imeti nabito bojevanje in klanje. Pač si pa vsak mogoče želi natrenirat svoj lik vsaj za silo v bojevanju, da ga ne zakoljejo ob prvi priložnosti.

Pomoje bi zdej, ko smo uvedli še cehe in to folk dost šel raziskovat okoli stvari oz. pisat izven nalog. Men se ne zdi, da bi nam bilo dolgčas. Meni ne. In potem pač lahko sprejmeš še koga v uk in ga s sabo vlačiš. Nisem prepričan, da je tudi z drugimi res tako, ampak meni se zdi, da bi si vsaj starejši liki (aka nenovinci) uspeli čisto lepo zapolnit dogajanje med nalogami, sam gre vse tok počasnej, ker te nihče ne preganja in se ti ne da toliko.

Sej smo imeli eno tako obdobje (sicer res že precej nazaj, ampak vseen). Pa tud zdele vmes med reševanjem Leassi in to nalogo je bilo kr nekej cajta, pa tudi po tej nalogi bo. Ker ko enkrat pač naloga je, se grejo vsi prijavit nanjo, ker je tam sigurno možnost za pisat, dobivaš točke zraven (ne pravim, da jih drugje ne moreš enako veliko), največ interaktiraš z drugimi in te še vedno en priganja, da res pišeš.


Selyna je napisal/a:
In Loki ti ne moreš napisat samo neki in se sklicevat na svoje točke. To se ni nikoli dalo. Tudi od tistega ki ima dosti točk se pričakuje nek trud pri opisovanju čene se pač zgodijo take stvari kot npr. Dominosu pri kakšnem čaranju.

Ja, khm ... Ko se Dominos npr. trudi ves svoj post opisovat, kako je naredil en pok in mu na koncu rečejo, da bi moral samo napisat, da je naredil pok in bi bilo super. Razz
Nazaj na vrh Go down
Dimia
Alyvian
Alyvian
Dimia


Število prispevkov : 941

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue23/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (23/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyPet Sep 09, 2016 7:30 am

Js mislim, da je forum super tak kot je.
Veliko stvari je, s katerimi si lahko pisanje naredimo zabavno. Vadbišča, cehi, nevarnejše teme.
Nasploh teme! tem je zelo veliko in kolikor sem videla, v nekaterih ni še nobenega posta - pa so zanimive teme. reke, brezna, ravnice z vetrovi. Tam lahko napišeš veliko o tem, kaj je lik delal.
Pač no, mislim da bi tudi brez nalog in dogodkov lahko redno in pridno pisali in nam ne bi bilo dolgčas, res pa je, da ko so naloge razpisane, se vsi prijavijo, ker je pač sprememba v pisanju in je zabavno.
Če pa ob vseh teh stvareh, ki jih forum ima, ne znamo narediti pisanja zanimivega, potem pač nam samim manjka domišljije.

Glede točk pa... no, saj bojevanje pride zelo prav in se mi zdi pametno, da delaš nekaj malega na enem izmed podzvrsti ( da se lik lahko brani) ampak potem lahko še veliko delaš na znanjih magiji.
Saj kakor vidim jih ne dela dosti na bojevanju. Dominos je na magiji, Kali dosti dela na krotenju (se mi zdi) Mao ima tudi dosti na znanjih...

Js ne bi spreminjala ničesar. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mao
RIP
RIP
Mao


Število prispevkov : 1590

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue5/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue0/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyTor Mar 14, 2017 12:06 pm

Vodstvu foruma v premislek:

V primeru da preživi misijo, po zaključku le-te predlagam Nymerio za napredovanje. Piše zelo pogosto, doživeto, gleda na to, da ne piše le tistega, kar bi bilo najboljše v dani situaciji, ampak vključi elemente ki kažejo na značaj, starost, ozadje in ambicije njenega lika na doživet in pristen način, preko katerega se lahko do neke mere poistovetimo z njenim likom. Edina stvar, ki ji manjka glede na opis Deanoica je "nepogreščljivost v vojski" in mogoče količina potrebnih točk v različnih sposobnostih (ki pa niso izrecno definirane).
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue41/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue100/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (100/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyTor Mar 14, 2017 11:09 pm

Yes, yes. Hvala Mao sicer, pride prav, če kdo predlaga koga drugega ki se mu/ji zdi vreden/na. Ampak ja, bodo po koncu naloge napredovali vsi, ki si bodo to zaslužili, Nymeria je gotovo ena izmed teh. Smile
Nazaj na vrh Go down
Gronvak
RIP
RIP
Gronvak


Število prispevkov : 235

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue0/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue0/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptySre Mar 15, 2017 3:11 am

+1
Nazaj na vrh Go down
Helga Bohrgrimstn
Tinry
Tinry
Helga Bohrgrimstn


Število prispevkov : 536

Statistika
Izkušnje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue4/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (4/100)
Zdravje:
Predlogi - Page 8 Left_bar_bleue26/100Predlogi - Page 8 Empty_bar_bleue  (26/100)

Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 EmptyČet Mar 16, 2017 5:21 am

O fino, potem pa jaz poleg Nymerie predlagam še Duras pa Gronvaka Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlogi - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi   Predlogi - Page 8 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Začetek in pravila :: Glas Klicarja :: Težave in problemi podložnikov-
Pojdi na: