RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Filmi - Page 6 I_vote_lcap29%Filmi - Page 6 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Filmi - Page 6 I_vote_lcap35%Filmi - Page 6 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Filmi - Page 6 I_vote_lcap35%Filmi - Page 6 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Filmi - Page 6 Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Filmi - Page 6 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Filmi - Page 6 1-47
Moderatorji
Dominos
Filmi - Page 6 146-98
Kali
Filmi - Page 6 163-88

Latest topics
» Čvek
Filmi - Page 6 Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Filmi - Page 6 Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Filmi - Page 6 Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Filmi - Page 6 Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Filmi - Page 6 Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Filmi - Page 6 Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Filmi - Page 6 Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Filmi - Page 6 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Filmi - Page 6 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Filmi - Page 6 Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Filmi

Go down 
+13
Nymeria Wulf
Varian
Mao
Neron
Luxtas
Ain Saiph
Elentári
Selyna Morduin
Leassi
Morskow
Signeya
Tronir
Kitchi
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Filmi   Filmi - Page 6 EmptySob Jun 08, 2013 12:47 am

First topic message reminder :


Dobrodošli v temi za filme.
Ta tema je namenjena debatam o filmih, pisanju scenarijev, povpraševanju po kvalitetnih bukvah in dokumentarcih o filmu, glasbi v filmu, igralkam in igralcem. Maskerjem, kostumografom, ...


Da začnemo z debatami.

Noir filmi. So precej spregledani. Je pa res, da so svojo popularnost že preživeli. Film tipično predstavlja detektivsko štorijo, kadri so večinoma temačni, scene zunaj delujejo, kot da je pravkar nehalo deževati (zaradi kamer v tistem času je bilo pri noir filmih težko dobiti dovolj svetlobe zgolj od ulične razsvetljave, zato so ceste namočili, da se je odsevala svetloba), detektiv ponavadi pije viski, kadi cigare in osvaja ženske. Smile

Moji najljubši so:
-L.A. Confidential
-Who Framed Roger Rabbit (čeprav je cartoonish, je precej scen še vedno "noirovskih")
-Chinatown
-Le Samouraï
-Notorious (kdo ne mara Hitchcocka, eh?)

Kakšno je pa vaše mnenje o flimu noir?

((ali pa začnite/nadaljujte s popolnoma drugimi debatami))
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/

AvtorSporočilo
Luxtas
Moll
Moll
Luxtas


Število prispevkov : 908

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue1/50Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 2:48 am

Hehe mislim da smo v SH fandomu kr sposobni česa takega ja XD

dobro sam oni so Top Gear, ki itak delajo kar hočejo haha
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 3:52 am

ma dej no pol pa vsakič znova gledam stare stvari
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 3:54 pm

To je pa čisto tvoj problem.
Imaš dosti dobrih serij, in brez problema gledaš naslednjih 5 let po 2 uri na dan serije, pa ne boš prišla do konca. Very Happy

EDIT: Recimo že samo Friendsov je bilo 118 ur, kar nanese na 59 dni pri dveh urah na dan. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 6:46 pm

mi niso spet tolko všeč. pač za pogledat tu in tam ja če je že po tv in sm prelena za kej delat, drugače pa ne
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 7:11 pm

No, saj to je itak stara zadeva.

Hmmm. A tele serije si že vse gledala:

Almost Human (FOX)
The Blacklist (NBC), pa recimo Black Sails inu Banshee
Community (NBC)
Dracula (NBC)
Hmmm, na "E" se ne spomnim nobene dobre. :/
Fringe (samo prvi dve sezoni, pol je kar nekaj) (FOX)
Grimm (NBC)
House of Cards (Netflix)
Na "I" tudi ne poznam dobrih. Smile
Jericho (CBS)
The Killing (Netflix)
Na "L" imaš kup late night showov in podobnih zadev. The Late Late Show (CBS), Last Week Tonight with John Oliver (HBO), ...
Modern Family
Hmmm ... na "N" se ne spomnim drugega kot NCIS. Smile
Na "O" se tudi nič pametnega ne spomnim.
Penny Dreadful (SHOWTIME)
QI (BBC)
Reaper (CW)
Sons of Anarchy (FX)
True Detective (HBO)
Nimam pojma niti za "U".
Za "V" se res ne spomnim drugega kot Veronica Mars, kar si pa zih že pogledala.
The Walking Dead (AMC) ali White Collar
Hmmm ... X files? Very Happy
A sploh obstajajo serije na "Y"?
Pa na "Z"? A obstajajo?
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 8:36 pm

Pravzaprav polovico teh še nism pogledala Razz mogoče se pa spravim kej.
Grimma tko al tko že neki časa razmišljam da bi začela gledat. hmm mogoče bom zdej ko bom mela kej časa
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 8:41 pm

Sem se spomnil še "O"ja. Very Happy
Oz (HBO). Je pa dosti casta istega kot v The Wire (HBO) which is also awesome. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Luxtas
Moll
Moll
Luxtas


Število prispevkov : 908

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue1/50Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/50)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Jul 03, 2014 10:26 pm

Hmm grimma sm jst zacel gledat in mi je kr usec, sm pa pozabu do kje sm ze prisu xD
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue25/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Jul 04, 2014 5:33 am

V seznamu manjka "Penn & Teller's Bullshit!" Wink
Ena boljših serij, kjer resda nista vedno popolnoma objektivna, ampak takrat je to dovolj očitno da veš zakaj in si lahko ustvariš lastno mnenje. Best part? Jebeta v glavo vse od Cerkve, do Scientologov, napovedovalcev prihodnosti & other ESP crap, Peta, etc. etc. ^^
Best part of the best part? They do their homework and check their info: what you hear is almost always true.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Jul 04, 2014 6:16 am

Nisem gledal, torej nisem mogel uvrstit na seznam. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Jul 04, 2014 11:56 pm

Ma js sm vidla tako pol epizode od Almost human pa mi ful ni blo neki.
A House of Cards je za kej? Ena znanka mi je ful navdušeno pravla da je ful dobro.

Na O Orange Is the New Black? To je tudi ful popularno ampak nimam pojma zakaj se gre.
Pa Orphan Black. To me ful zanima.
Torchwood bi tudi ful rada gledala! Mislim Capt. Jack? Ou, yea.

Sem lih dala pobirat Penny Dreadful. Pa Doriana tudi. :3

Drugač če hočete gledat kake mini serije (4 ep) sta mi bili ful všeč Single Father pa Parade's End. Parade's end je posneta po knjigah, ki si jih ful želim prebrat, ker je tam en ženski lik, ki je ful zakon in me prav zanima kako je v knjigi. Sicer je v resničnem življenju ful ne bi prenašala, ampak za gledat mi je bla res zakon. Pa njen odnos z možem (slab), ful zanimivo. Smile


Še to: eden od producerjev od Ameriških bogov Neila Gaimana bo tudi Bryan Fuller! Woohoo. Moje vznemirjenje se kar veča glede te serije. Upam, da jo bodo dobro naredili res.


Nazadnje urejal/a Ain Saiph Sob Jul 05, 2014 12:29 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptySob Jul 05, 2014 12:17 am

Oh, ja točno na ta Orange is the New Black me skuša kolega navdušit. Bom rabil enkrat pogledat.

EDIT:
Rewatching Firefly. 'cuz it's awesome. Very Happy

"We can't die, Bendis. And you know why? Because we are so... very... pretty." ~ Mal
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2014 12:39 pm

Pogledala Doriana Graya s Selyno in Luxtasom in je bil njam hudii film. In še ko sm ugotovila kdo igra hčerko od Henryja: omg fangirl mode on. To je lih ta, ki igra Sylvio v Parade's end. Lih ta lik za katerega sem v prejšnjem postu rekla da mi je ful dober. :3
Edino malo problema sem mogoče imela z Basilom, ker sem si ga sama precej drugače predstavljala. Drugač tam ko se mu Dorian 'zahvali' za sliko sm bla, ja, ja sej itak ga ne bo poljubu in pol omgg, poljubu ga je! Pač res si nisem mislila, da bodo to pokazali.
Me pa odstopanja od knjige začuda niso nekaj motila preveč. Ne vem, ali sem se očitno res toliko sprijaznila, da se pač filmi po knjigah ponavadi precej razlikujejo od knjig ali pa mi je bil samo všeč potek dogodkov in me za to ni motilo? Bu. Čeprav se mi zdi, da v zadnjem času res precej bolj toleriram odstopanja.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2014 8:24 pm

Mja no js sm ga gledala sicer ene 3 al 4x že ampak je zabaven film dejstvo pa je da se tudi knjige slabo spomnim tko da me nima lih kej za motit. Mi pa Ben zlo paše za doriana čeprav ni lih tak kot je v knjigi opisan. Ampak dobro izpade in kot nedolžen dečko in kot pokvarjen sexač. Pa js ko vidim določene scene se prav slinit začnem x) Res si človek zaželi da bi se pridružu.
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue25/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2014 8:59 pm

Pogledal sem verjetno dva ali celo tri različne filme posnete po Sliki Doriana Graya, pa je ta zadnji z Barnesom še vedno moj najljubši. Se strinjam z Ain, tudi jaz imam občutek da sem bil včasih bolj zatežen glede sprememb - verjetno smo zdaj pač dovolj odrasli, da se zavedamo da ni point v popolni kopiji knjige, ker potem je edina nova stvar interpretacija režiserja, medtem ko če gre ta malo po svoje lahko tudi nekdo, ki je delo že prebral, še vedno najde kak zanimiv twist ali pa podrobnost, zaradi česar postane spet zanimivo.
Barnes je pa briljanten Dorian, že ta nedolžnega res dobro odigra, ampak potem ko se enkrat ustrezno pokvari je pa sploh izjemen. Pač ne vem, a je tip že sam malo tak, ali se tako dobro vživi v vlogo, ampak res se mi je potem ko sem ta film pogledal tako vtisnil v spomin kot DG, da tudi ko sem šel predlani še enkrat brat knjigo sem ga kar videl not, brez da bi si sploh poskušal predstavljat drugače (kar sicer počnem) Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2014 9:17 pm

Res je ful dober. Čeprav moram reči, da so kar hitro delali na tem, da ga pokvarijo. V knjigi mislim, da je bil kar precej več časa bolj tak nedolžen dečko. Ko je pokvarjen pokvarjen je super ja, ne vem nek tak pogled še ima, enostavno dobiš cel paket in videz in obnašanje, tutto completo. Ma mislim, da on ni lih tak, kaj js vem. Recimo, ko sem gledala par let nazaj Narnijo je not igral Princa Kaspijana je bil primerno fluffy in ni nič te 'darkerske strani' pršlo ven. Tako da verjamem, da se zna samo res dobro vživet.

Mhm, verjetno. Pa veš ko vidiš tolko filmov, ko je tolko sprememb se nekako navadiš. Je pa res, da te še vedno kaka odstopanja lahko ful zmotijo, ker enostavno ni isti občutek in deluje narobe.
Mi je pa všeč, ko se držijo knjige in dodajo kako ekstra sceno, ki ful paše k situaciji in deluje, da bi si jo lahko pisatelj izmislil, pa je v knjigi ni. Na primer v sedmem delu Harryja Potterja, mislim da v prvem filmu, tista scena ko Rona ni več in Harry in Hermiona plešeta. Vem da je blo ful ljudi wtf, samo meni je bla všeč. Se mi zdi, da lepo prikaže njuno prijateljstvo in da si stojita ob strani v slabih momentih.
Je pa ful hudo, ko gledaš film in vtaknejo not kak dobeseden ali skoraj dobeseden citat iz knjige, ki ti je ful všeč. In pol yesss, obožujem ta citat! Recimo tle v Dorianu sem bla navdušena nad “A cigarette is the perfect type of a perfect pleasure. It is exquisite, and it leaves one unsatisfied.” Malo je bil preoblikovan, ampak ja. :3
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyNed Jul 06, 2014 9:58 pm

hihi ja js to tudi rada gledam v filmih. pa še kul se počutiš ko prepoznš kej takega Wink
ma ja pač pri filmih je zelo odvisno kako je preoblikovano. ker če je slabo ali pa če je zelo očitno da samo zaradi komerciale (primer če smo že pri hp uber rawr fajn med voldičem in harryjem... resno -.-).
ampak recimo tudi lotr je biu meni všeč film pač ločeno od knjige. ker veliko ljudi se je pritoževalo na veliko ma dejansko če se ne zapičiš v vsako malenkost ki je drugačna je pal filem čisto gledljiv.
pa meni je tudi všeč nek občutek v tako lotr kot hobbit filmih tako da potem nism tolko občutljiva do kakih drugih reči

ma to je zato ker vejo kako publiko majo. da to gledajo ljudje ko midve ki samo čakajo na 'pokvarjene' scene da pol fangirlajo nad njimi. oz dobijo čudne izpade zaradi zadrževane pohote al neki xD
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue25/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPon Jul 07, 2014 2:13 am

Poglej si še enkrat Kaspijana Ain, pa bodi zelo pozorna vedno, ko Kaspijan sam ni najboljše volje. Sploh po Petrovem in Mirazovem dvoboju lahko kar vidiš zametke Doriana Wink
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPon Jul 07, 2014 5:17 am

Ma ja, ko sem pogledala prvi del Svetinj, sem bla o kul, dejansko so naredili soliden film (čeprav je bil bolj zapolnjevalski, ne prav super veliko akcije), pol grem upajoč gledat drugi del in me je precej razočaral.
Lotr je bil tudi meni všeč, samo tle itak jaz nimam kej dosti za govorit, ker itak nisem prebrala. Sem pa Hobbita, samo spet zelo dolgo nazaj in se vse skupaj iz knjige 2 sceni spomnem.
So pa pomojem mnenju zelo dobro po knjigah narjeni filmi Iger lakote. Malo bedno mi je kr so se odločili spet zadnjo knjigo predelat v dva. Prvi del bo totalen zapolnjevalni film verjetno. Pa če Mockingjay se mi zdi da je najbolj šibka knjiga trilogije (čeprav je na koncu nekaj zanimivih pogovorov Snow-Katniss), samo razen tega? Eh. Prav me prime, da bi enega ne šla gledat iz principa.

Hmm, ne vem. Priznam, da se ne spomnim tako natančno, je bilo precej časa že nazaj. SAmo sem si ga zapomnila kot fluffy. Mogoče nisem bla prav superpozorna, ki mi ni bilo v super interesu it gledat Narnijo, ker nisem brala/gledala drugih filmov, ma sem šla pač za družbo (pa ne vem če je blo kej bolj pametnega v kinu takrat). Mogoč pa je skrivoma evil mastermind.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Jul 08, 2014 7:00 am

Pogledala sem August: Osage County. Se mi je zdel tak resničen prikaz kako gnili smo ljudje in kako v riti so familje. Odličen film, mi je bil res všeč. Je tudi nekaj komičnih vložkov.
Je gledal še kdo?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Avg 05, 2014 5:44 am

Woohoo, triple post očitno?

Včeraj pogledala Panov labirint. Je bil ok ma me ni tako super navdušil. Mogoče sem preveč pričakovala, ker vem za ljudi, ki so zelo navdušeni nad tem filmom. Sicer je ideja tega pravljičnega sveta lepo prikazana, samo se mi zdi da je šlo vse tako na hitro mimo. Par odločitev likov v tem filmu je blo malo hmm. Glavna me je malo frustrirala, zarad kakega čakanja pa čisto takih bednih napak, zaradi katerih je pol bil ful problem. Drugače pa ok. Državljanska vojna je dobro, zanimivo prikazana.

Pogledala sem še Imagine Me & You in mi je bil res všeč. Če hočete nek romantičen film, ki ni do konca pocukran, ima nekaj realne drame, nekaj zabavnih momentov in je nasploh heartwarming je tapravi film. Liki so realni, situacije so povečini realne, ni preveč zašlo v tiste scene tipičnih romantičnih komedij, ki so ultra nerealne, pocukrane in tam samo zaradi happy endinga in da deluje vse ultra pravljično. Tudi mi je všeč, da so bili liki precej odprti do lezbičnosti, ni bilo nobenega ultra zadrtega (no eni so bli proti, samo je izpadlo ful realno). Pa Lena Headey mi je res všeč tu notri, ona in njen lik. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Avg 05, 2014 6:00 am

Uuu to morem js pogledat še. Sej smo to zadnjič neki razmišljali da bi gledali ne? Ki se unedve zaljubijo?

Ma js sm panov labirint gledala dosti nazaj pa mi je sicer bil ok samo mi je vzbujal preveč neprijetne občutke :S ne vem no

Js sm pa spet gledala Easy A. Mi je en od najboljših filmov na tematiko 'najstnških problemov' pač neopaznosti, popularnosti, sprejemanja tega kar si, zasebnosti pa tako. Je dosti zabavnih trenutkov pa Emi gre igranje takih sarko karakterjev. In dejansko mi je zelo všeč kako družino so se odločli naredit protagonisti. Je res fajn videt film v katerem družina dejansko je prijetna in podpira glavnega junaka.
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue25/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Avg 05, 2014 6:16 am

Se strinjam z Easy A, zelo dober film, pa naj bo le za zabavo, ali pa če se človek želi poglobiti v družbeno analizo, v nobenem primeru ne razočara Smile

Selyna me je zadnjič spomnila: vsi ki vam je bil všeč The Prince of Egypt si poglejte še Joseph: King of Dreams (ter obratno, za tiste ki ste gledali drugo pa prve ne!).
Gre prav tako za risanko narejeno po biblični zgodbi iz Stare zaveze, in prav tako je izjemna glasba zraven, ter ogleda vreden film tudi za tiste, ki nismo kristjani. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Avg 05, 2014 7:09 am

To je ta ko se une 2 zaljubita ja. Very Happy

I got a pocket, got a pocketful of sunshine
I got a love and I know that it's all mine, oh, oh oh oh
Do what you want but you're never gonna break me
Sticks and stones are never gonna shake me, oh, oh oh oh

Take me away(take me away), a secret place(a secret place)
A sweet escape(a sweet escape), take me away(take me away)
Take me away(take me away) to better days(to better days)
Take me away(take me away), a hiding place( a hiding place)


Easy A je dober ja. ;D

Ja, sej ni prijeten Panov labirint. Ene par scen je prav grozljivih. Je pa bil vseeno zanimiv za pogledat.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Avg 05, 2014 8:11 am

Ma ja samo so neprijetni filmi in so neprijetni filmi po katerih me čudno stiska nekje noter in ne znam tega dobro definirat.

Ja in najbolj je smešno ko jo una frendica vprašala kako se počuti zdej ko je zgubila nedolžnost z unim (namišljenim) tipom in ji ta odgovori da je kot: I got a love and I know that it's all mine xD
In si pol 2 sekundi kasneje hmm a ni to iz unega komada ki ga je poslušala cel vikend? xD

Uh ja The Prince of Egypt ma res tako fajn muziko, pa tudi narisan je zelo všečno. Mislim js sm večkrat pogledala to risanko in mi je blo vedno fajn
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Avg 05, 2014 8:25 am

Mmm, razumem ja.

Haha, vem ja. Una scena je res lol. Mislim sej jih je polno, no.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Avg 22, 2014 8:39 am

Nisem die hard fan parodij. Ampak vsake tolko malo poceni črnega humorja tut ni slabo. Recimo.


No pa še to iz kje sem sploh naletela na trailer. In Eldersi rulajo.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue14/50Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Avg 22, 2014 3:20 pm

Uuu to je treba gledat zgleda zanimivo in celo komično Smile
Čeprou drugo, te reakcije pa to, mi je pa totalno brezveze Razz
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Avg 22, 2014 4:34 pm

Zanič film drugače. Čeprav, je na momente zabaven.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue14/50Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Avg 22, 2014 6:01 pm

Zakaj je zanič?
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Avg 22, 2014 6:57 pm

Ma ne spomnim se, ko sem to gledal potem ko je prišlo ven skor takoj, sam mi je bl pač kar nekaj.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Avg 22, 2014 10:00 pm

Ma sej tej filmi niso ravno namenjeni da bodo baš inteligentni al neki. Sej pravim poceni humor. Ponavadi nisem lih fan takih, sam tega bi pa dejansko pogledala.

Reakcije so zakon! Čeprav na kej drugega bolj kot na ta trailer.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptySob Avg 23, 2014 12:21 am

Tle se pa strinjam s Tronirjem. Reakcije so kar nekaj. Pač res ne vidim smisla v gledanju ljudi, ki gledajo stvari.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptySob Avg 23, 2014 1:18 am

Pač ker vidiš kako se ljudje druge starostne skupine odzivajo na določene stvari. Mlade na zadeve iz preteklosti in stare na novosti. Vidiš njihovo razmišljanje. Sploh pol ko jim postavijo vprašanja, ni samo pač gledanje in reakcija in to je to. Pa določene so res smešne.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue14/50Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptySob Avg 23, 2014 2:22 am

ma nevem, ko vidiš prvič al pa drugič še mogoče, nato pa itak že veš kako bojo reagirali, ker so tako rekoč v vseh videih kar sm jih jz vidu ene pa iste osebe skor notr Razz
če že hočem gledat reakcije ljudi mam raje kake pranke ala sledeče:

Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptySre Okt 22, 2014 6:25 am

Ugh, po prvem krogu izločevanja, sem pri LIFFe filmih na 39. :/
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyČet Okt 23, 2014 12:19 am

Hah, jaz sem pa lih program pobrala danes.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptySob Okt 25, 2014 4:08 am

Emm, ja, kar se Liffa tiče, če hočete kupit z mano in še par kolegi (za zdaj smo štirje, kolikor nas poznam, to nanese minimalno 15 različnih predstav in 10 različnih naslovov, bolj verjetni številki sta 20 in 15) bi bilo fajn, da se do srede naslednjega tedna ve kaj boste šli gledat.

EDIT: Čimprej tembolje seveda. Sam bom verjetno že v ponedeljek za ziher vedel zase.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue41/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 3:32 am

uh uh js bi tudi šla kej gledat na liffe :S sam morm še pogledat kaki filmi sploh so.
dej napiši tudi kaj greš ti gledat Smile
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 4:01 am

20.000 Days on Earth sem že gledal in je top šit dokumentarec. Še ene par jih bom prej pogledal.

Kar pa grem prav tja gledat bodo pa:
Mr. Turner, Ein proletarische Wintermärchen, Whiplash, Kraftidioten, Gemma Bovery in Fair Play.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue25/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 4:04 am

Vedno ko nekdo reče "topšit" si predstavljam en kup govna, na katerem je potem en tak kakec z rokami in nogami (a la mr. Hanky iz South Parka), ki spleza gor in ponosno zapiči zastavo na vrh, ker je zdaj "the top shit."
Upam da si dovolj vizualno predstavljate da se vam bo to vtisnilo v spomin in bo s tem uspela moja kampanja odvajanja ljudi od uporabe tako nesmiselne besedne zveze Razz
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Okt 28, 2014 4:28 am

It actually (imho) refers to the act of shitting, and how relieved you are after. So it's mostly just something that leaves you in a better mood. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Signeya
Deanoic
Deanoic
Signeya


Število prispevkov : 1920

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Nov 04, 2014 7:39 am

Perrier's Bounty (imdb). Če vas je kdaj že navdušla kkšna severnjaška črna komedija, kr priporočam Smile

Pa še ena veliko bolj svetla in tokrat škotska komedija, ki mi je ukradla srce -> The Angels' Share (imdb)
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPon Nov 10, 2014 10:16 am

Angel's Share sem tako hotla pogledat, ko je pršu ven. Se spomnem so bli posterji po gimnaziji. Nameravam.

Drugače kolega imel RD in smo šli gledat Labirint oz The Maze Runner. Ni bilo slabo, me je pa neskončno zafrustriralo, ker na koncu praktično ni nič razloženo (mislim namenoma je tko, ne ker bi bilo slabo narejeno) in bom sem šla brat knjigo, ko sem pršla ob enih domov. Res bravo jaz.

Bil je tudi trailer za Hobbita. Hello Thranduil dear:
Filmi - Page 6 Thranduil-dear
Psst, Thranduil je bolj seksi od Legolasa. Woohoo, tatko.

In za sekundo sem uzrla C. Murphyja v novi Moby Dick adaptaciji, kar je bilo nepričakovano in me je globoko presunilo.

Ok, pokam zdej, preden napišem kej bolj neprimernega. V nekem naspidiranem stanju sem. Jutri bom crknjena, morem zgodaj vstat. Neee. Sad
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPon Nov 17, 2014 10:21 am

Kitchi: Eko mam še 2 epizodi od Penny Dreadful do konca. Kdaj je druga sezona?

Ej, veš kaj sem malo pozabla. Kako je Mina sploh izginla? Oz. kako so jo začeli iskat?

Nuuu, Van Helsing. Sad Ni mi všeč ta prvorojenc od Frankensteina. Čeprav ga ni težko razumet. Z njim bodo še problemi. Me pa ful zanima kako deklico mu bo Frankenstein naredu, če mu bo. Čeprav najbolj enostavno bi ga blo zaštihat tbh. Proteus mi je bil dosti bolj všeč + una scena ko se zbudi je bla super zaigrana. Tak res intimen trenutek.

Drugače Eva Green za Vanesso, to je bil res A+ casting. Ženska dejansko deluje creepy, ko ma une epizode.

Drugače najboljše je brat komentarje na Doriana Graya. ;D Sej je ful dobro napisan & igran, samo res mu bi lahko nardili malo manj emo frizuro no.

Citiram :
I’m pretty sure the main subplot of Penny Dreadful is just “Can Dorian Gray screw every one of the main characters before the show’s plot is completed?”

So far he’s carrying it out admirably.

Also: http://bitter-kurt-stan.tumblr.com/post/96218991759/whos-next-on-dorians-hit-list
Še ta tip, ki ga igra cel navdušen. Anything can happen, hopefully between us. Una dva zraven pa tko resigned: Hopefully. (Thinking: I didn't sign up for this shit)
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPon Nov 17, 2014 8:15 pm

Že si videla tisto, ki jo bo mu oživel, se je pojavila v seriji.

Ugh, se zdajle jaz tudi več ne spomnim, daleč nazaj. Vem, da smo videli v flashbacku od Vanesse, ko sta se tam na plaži srečali, pa je potem kar izginila, pred tem pa ne vem kam je izginila. Pač takrat se je še upirala Masterju, pozneje, ko se pa serija dogaja, mu pa že služi afaik.

Ma ja, pa na koncu še vedno nismo videli slike ... tok zavlačujejo, da bo ziher ful razočaranje pol.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyTor Nov 18, 2014 6:29 pm

LIFFe update.
Na Whiplash mi ni uspelo it, škoda, ker je že razprodan, da bi kupil še drugo karto, pa ker je baje res dober.
Kraftidioten je zakon film, priporočam, tam nekje 4.5/5 bi mu dal.
Gemma Bovery je zabaven retelling Madame Bovary, ampak me ni lih navdušil. 3.5/5
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue26/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyPet Nov 28, 2014 10:50 pm

Mmm, bom pogeldala. Letos nisem šla nič na liffe.

Ja, ja sem vidla un del, sem mislila, da je blo prej kej bolj razloženo pa sm pozabla. Očitno ne.

Ne sej portret so snemali, samo ga bodo verjetno še enkrat, ki neki niso bli lih zadovoljni, pa tudi niso hotli v zadnji ep ga razkrit, ker se že tako dovolj dogaja.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue14/50Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyNed Nov 30, 2014 1:49 am

Nazaj na vrh Go down
Signeya
Deanoic
Deanoic
Signeya


Število prispevkov : 1920

Statistika
Izkušnje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue5/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Filmi - Page 6 Left_bar_bleue100/100Filmi - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 EmptyNed Dec 07, 2014 11:41 pm

Tole pa clo zgleda uredu. In seveda pride šele čez eno leto.

A kdo mogoče ve kaj je zdej s filmom o deadpoolu?
Sm vidla trailer, sam menda je to samo poskusno, da vidjo kok bi bil film popularen pa če se ga splača posnet. To res?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Filmi - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Filmi   Filmi - Page 6 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Filmi
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Klepet-
Pojdi na: