RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Srečanje - Page 6 I_vote_lcap29%Srečanje - Page 6 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Srečanje - Page 6 I_vote_lcap35%Srečanje - Page 6 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Srečanje - Page 6 I_vote_lcap35%Srečanje - Page 6 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Srečanje - Page 6 Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Srečanje - Page 6 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Srečanje - Page 6 1-47
Moderatorji
Dominos
Srečanje - Page 6 146-98
Kali
Srečanje - Page 6 163-88

Latest topics
» Čvek
Srečanje - Page 6 Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Srečanje - Page 6 Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Srečanje - Page 6 Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Srečanje - Page 6 Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Srečanje - Page 6 Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Srečanje - Page 6 Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Srečanje - Page 6 Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Srečanje - Page 6 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Srečanje - Page 6 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Srečanje - Page 6 Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Srečanje

Go down 
+24
Sameli
Wylin
Yrrthas
Nasuada
Alysto
Dimia
Mao
Kali
Duras
Nymeria Wulf
Neron
Jancaryn
Luxtas
Varian
Leassi
Signeya
Frostimir
Dominos
Venyx
Ain Saiph
Loki
Kitchi
Tronir
Selyna Morduin
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Kako vam je bilo všeč praznovanje?
Zelo! Upam, da bo še kdaj kaj podobnega!
Srečanje - Page 6 I_vote_lcap92%Srečanje - Page 6 I_vote_rcap
 92% [ 22 ]
V redu je bilo
Srečanje - Page 6 I_vote_lcap8%Srečanje - Page 6 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Ne preveč
Srečanje - Page 6 I_vote_lcap0%Srečanje - Page 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 24
 

AvtorSporočilo
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Mar 27, 2014 6:17 am

First topic message reminder :

Tema je namenjena organiziranju naših srečanj v živo.


Nazadnje urejal/a Selyna Morduin Tor Maj 10, 2016 9:59 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyTor Jul 08, 2014 8:56 am

Jaz ta vikend ne morem, prijatelji iz tujine na obisku. Lahko pa kadarkoli naslednji teden, mogoče tudi ta teden.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyTor Jul 08, 2014 9:27 am

Kasneje jaz res ne bi. Rabim une 3 dni pred sredo.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Dominos
Ysadda
Ysadda
Dominos


Število prispevkov : 2537

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue39/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (39/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue98/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (98/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyTor Jul 08, 2014 9:01 pm

Jaz sem v nedeljo potem prost. Smile V soboto pa verjetno še ne. :/
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 2:52 am

ej ponedeljek torek je res zadnja možnost :S sam to bi blo pol malo tesno.
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 2:54 am

Uh, js ne vem če bom za pon-tor lih. Pomojem bom norela okoli, ker ne bom mela pol stvari, ki jih rabim. XD Oz. pač bi šla dokaj zgodaj vija.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 2:55 am

ma pač sej lahko par stvari že prej nakupiš ane Razz
Nazaj na vrh Go down
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 3:40 am

jst sem team pon-tor. čeprou bi lhka tudi ned-pon Smile
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 3:51 am

pon-tor bi bilo tudi meni najbolje od tega kar ste predlagali.

@Venyx: lahko bi se kaj pogosteje prikazala na argentu Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 4:26 am

Mja, bi rabla kako mamo, da bi mela malo časa zame, da bi šle pogledat za stvari.
Pa če prespim pol cel torek in sem napol uničena ni ravno top izhodišče za it na potovanje ane.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 5:07 am

reči ji nej si vzame čas ta teden. kaj pa misliš nakupit drugače? Smile
čene pa greš z mano ko grem js po stvari? ma lej če boš utrujena greš lahko magari spat v mojo postlo. pa se ti pridružim če se mi bo zdelo da rabim še js kej moči prihranit Wink res to ni tko zlo problem. pa itak gremo v sredo šele popoldne tko da ni panike pač js bi tudi raje prej sam po drugi strani bi tudi rada vidla čim več ljudi
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 5:37 am

Kovčeeek. D: Upam, da dobim kake v zmerni ceni. Mislim to je največji problem trenutno. Pa kake fanj kratke hlače, ki mam trenutno samo neke sariko zadeve, ki ne pašejo z nobeno obično majco.
Morem rečt, da cenim ponudbo glede na to da vem kako si s posteljami. Čeprav potem naslednja poved malo narobe zveni. ;D

No dobro, sej bom že kako.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 5:55 am

morda je to namen Wink
sej te bom prisilla da se prej stuširaš Wink
ma lej za obleke lahko greš z mano en dan v šoping. itak bi rabla si tudi js kupit modc :S
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Neoniver
Neoniver
Leassi


Število prispevkov : 1468

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue14/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 12:01 pm

Živijo Smile

Zdi se mi zelo zabavno v katero smer grejo zadnji posti Very Happy

Jaz grem v ponedeljek v Ljubljano po maturitetno spričevalo potem pa po možnosti odstopicljam v hribe za par dni. Tako da se vam najverjetneje ne bom pridružila, ker tile dnevi so že res nabiti s plani Smile Če bi bilo kakšno slabo vreme - mogoče. Bom sporočila Smile
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySre Jul 09, 2014 9:17 pm

Ja, zadnje čase smo v enem takem stanju ja.
Kat, ti nonstop rabiš neke modrce.

Deej, Leica, sej nonstop hodiš po enih hribih, pridi nas malo pogledat. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 1:09 am

ja mislim da smo bolj pomembni kot hribi pa hribe lahko na bolj pol premakneš Razz

se ti zdi?
ja očitno jih rabim polno Razz
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 1:13 am

Timeo Selynae, et dona ferentes! Laughing
Sicer pa ja, zadnje čase je cel forum horny. Oz. večina rednih piscev je. Oz. nas je. XD

Torej bi potem šlo s ponedeljka na torek? Ker zame bi bilo to še najbolje. Pa od kdaj do kdaj in kje točno bi se bilo tudi fino zmenit oz. napisat nekje tako da bo vidno Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Leassi
Neoniver
Neoniver
Leassi


Število prispevkov : 1468

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue14/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 1:18 am

Kaj pa delaš z njimi, da jih tako hitro znucaš? Razz

Nonstop pa res ne, to poletje sploh še nisem bila nikjer in mi kar manjka. Pa par ljudi je s katerimi se zelo hočem odpravit na kakšno pustolovščino Smile Sej pravim, da bom povedala, če bo kaj drugače.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 1:23 am

ja lahko pon torek če vam tko najbolj ustreza.
Pridete lahko kadar čete, pač js sm v kopru tko da se lahko odnese pol stvari k meni pa pol naprej, lahko se gre najprej na plažo. če čte muvinajt lahko pripavite filme, če čete kej druzga delat lahko anka kej druzga pripravite Razz v torek vrjetno ne bi meli lih do večera ker js in ain v sredo popoldne že gremo tko da rabimo še stvari pripravit in nakupit in bi blo fajn met torek popoldne za to.
Prespite lahko pri meni ker je moja mati precej kul glede teh stvari (pač če se ne bomo napili in vse razbili in pobruhali oz se dajali dol po vseh kotih je ne bo nič motilo), bo pa vrjetno doma, ne bo pa moje sestre. (škoda da vam ljudjem ne ustreza za vikend ki bi bli sami).
Zdej za tisti ki čete spat dejansko ponoči si lahko priesete kak armafleks kr pač nimamo dovolj postelj (in mamina spalnica je off limits), pa tudi kavč ni tko prostoren kot je bil.
če pa ste kul in ne mislite spat pa ni problema, za sedet pa ni problema pa tudi če bi bil mislim da s(m)o nekateri lahko čisto zadovoljeni s sedenjem po naročjih.

ja ma s temi ljudmi greš lahko kadar hočeš. celo srečanje je pa bolj težko organizirat tko da smo prioriteta seveda!
heh. ja nevem kr predstavljaj si
(čeprav dejstvo je da sm jih v zadnje cajtu dala precej stran ki so mi bli majhni in zdej rabim nove)
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 1:40 am

Selyna Morduin je napisal/a:
pač če se ne bomo napili in vse razbili in pobruhali oz se dajali dol po vseh kotih je ne bo nič motilo

Torej dokler se napijemo in razbijemo manj kot polovico stvari, ter če se dajemo dol po sredini sobe in ne po kotih, oz. je z dol-dajajočimi-se ljudmi zasedena manj kot polovica kotov, je vse ok. Good to know Twisted Evil

Ena ideja z vrha glave: Eragon movie drinking game. Vsi pijemo vsakič ko se pojavi razlika med filmom in knjigo. Še če bomo samo na pivu si tisti ki zdrži do konca zasluži medaljo Laughing
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 1:44 am

ja... kdo bo pa kupu tolko alkohola? kr za vse 'netočnisti' bi rabli več sto litrov :S razen če delamo zelo zelo majhne požirke in po možnosti še pljuvamo nazaj :S
mislim knjige niso presežek ampak so ok. filem je pa mučenje. ne vem zakaj bi se izpostavli temu če je toliko več dosti bolj zabavnih filmov. raje gledam doriana 15stič kot eragona drugič :S

ja.. xD mislim da razumeš kaj je bilo mišljeno Razz

Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 1:52 am

Ej, to je isti princip kot če pri angleški literaturi bereš The Tay Bridge Disaster. Ali pa če greš gledat katerikoli del Twilight serije in nisi obsedena fangirl. It's so terrible it's funny XD
Drugače pa jaz danes na Eragon film gledam z iste perspektive kot tazadnjo adaptacijo Treh Mušketirjev; bi lahko bil čisto dober film, samo ni pa vreden svojega imena in dediščine le-tega. Magari bi dali nekaj drugega, pa "Inspired by (original)" na koncu.
Se pa strinjam da bi bilo to veliko booza, in vsega pač ne bi mogel sam pripeljat. Pa večji problem bi ga bilo vsega spravit v stanovanje potem, še posebej če bi morali bit pri tem diskretni XD

No jaz načeloma pridem, vprašanje je samo a z avtom ali vlakom. Lahko pa da v ponedeljek še ne bom najbolj zgoden, ker takrat prijatelji iz tujine odhajajo in jih bomo še do Brnika pospremili. Ko me boste imeli pa dovolj mi pa komot rečete da se spokam Wink
Bom pogledal kaj za ene filme imam, sicer se pa lahko kaj tudi še dol potegne. Edino to pa moram vprašat: ti bere full (1080px) HD in če prepoznava .mkv format?
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 7:08 am

Woow, kako je zagrmelo. Ko da se je nebo na pol raztrgalo.

I second Dorian! (Čeprav Eragona že nisem pogledala sploh, ehehe. Ma nimam neke blazne želje. Pa bi vseeno raje Doriana še enkrat. Kdo je obseden? Ne vem kdo je obseden.)

Ma lej Twilight je gledljiv tudi če nisi obsedena fangirl. Sem šla gledat verjetno samo prvega gledat v dokaj fangirl modeu, pa ostale sem čisto lepo preživela.

Keri trije mušketiji? BBC?


Povezali bi komp z TV, če ti to kej pomaga?


Js mam filmsko željo! Gledala bi Easy Virtue. Ker mi je všeč setting in deluje ful zabavno. Pa kr itak na koncu nam vedno primankjuje nekih smešnih filmov, vedno zajadramo v neke darkerske.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 7:14 am

js bi sexy filme Smile
mah ne. meni so filmi bol bedni. ne bi še enkrat plačala za njih. knjige so še kr, sicer ne ne vem kaj ma se najde doti slabše stvari, filmi pa res ne. fuj
mislim js mam rada kake krep vampirske filme ki so mi pač vampirji sexy ampak še s tega vidika mi ni blo

mah ne, moja mama ne teži glede tega xD sam pač mislim da kot vsi normalni ljudje neče met hiše pobruhane in totalno galamo če bo poskušala spat. pač če pijemo v merah normale ji sploh ni problem

Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 7:23 am

Ne, sej jaz tudi ne bi še enkrat plačala zanje. V bistvu bi za redke filme še enkrat plačala za jih videt v kinu. Samo pravim, da se da čisto ok preživet, tudi brez da si die hard fan.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 7:30 am

Dorian je kul, samo ni pa ravno party mood XD
Lahko drugače prinesem Ring of the Nibelung (oba dela, tista verzija s Kristanno Loken), ful fajn adaptacija epa iz 10. stol. pa na splošno kul filma. Samo ni pa kaj veliko komike noter. Imam pa vseh 5 Scary Moviejev, če jih še niste že ta stotič pogledali Very Happy
Za sexy filme imam trenutno na disku vse ta dobre American Pie (torej 1-3, Band Camp in pa Reunion), Bound, Casanovo z Ledgerjem, pa Scott Pilgrim VS The World (ok, ni glih sexy film, je pa sexy Mary Elizabeth Winstead ki igra Ramono XD). Pa Mortal Instruments: City of Bones mi je bil tudi kar kul.
Sicer imam pa še vse tri D&D movieje, ampak je dejansko dober samo ta tretji (Book of Vile Darkness) - pa ni povezan s prvima dvema, tako da se ga komot samega gleda. Smile
Če nam pa zmanjka idej imam pa itak gor še take klasike kot so cel Star Wars, LOTR, Matrix, Gladiator (vse extended edition) etc, pa seveda The Princess Bride. Wink

Tisti Trije Mušketirji, kjer je Aramis napol kopija Ezia Auditoreja, kjer D'Artagnana igra tisti mulc iz Percy Jacksona, kjer je John Malkovich najbolj smešen (ampak posrečen) Richelieu ever, kjer Mila Yovovich z mešano mero uspeha dokaže da so tudi milfe lahko femme fatale, ter kjer je Orlando Bloom najbolj posrečen in briljanten prasec kar sem jih videl v modernejših filmih. Also, flying effin' ships. XD

Vsak film je "gledljiv" če se prisiliš. Ampak da pa ne trpiš ob tem, moraš pa take filme kot so Twilight res gledati ali kot fan, ali pa iz cinične perspektive. Ugani katera je bolj zabavna Razz

Pomaga ja, to pomeni da lahko predvaja bolj ali manj vse, če pa ne se pa program zdownloada. Razen če je pc prestar za HD filme, samo nekako se mi zdi da bi to omenile že prej če bi bilo tako. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 7:31 am

mmm jst imam lhka moj in sarahin računalnik iz palerma sabo, pa je par filmov gor.

alkohol lhka zrihtam usaj neki jst, pa glede na to da pride v petek babica z nami v lj. bo sigurno kej hrane.luka,bi lhka peljau?

LOTR drinking game  množica smeškov 
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 7:46 am

Ne vem še če bom lahko peljal, kot sem rekel bo odvisno od tega ali bom z avtom ali ne. Pa saj tudi sicer je železnica LJ-KP dokaj hitra pa ne predraga. Wink
Also, I would appreciate it if you did not use my name in threads where everyone can read it XD

"One does not simply 'win' the LOTR drinking game." Še posebej v extended edition (cca. 4 ure vsak del), niti slučajno pa ne Hardcore mode (že "Every time the ring is referred to as 'precious'" te ubije XD). Pa to gre v nasprotju s tisto klavzulo da se ga ne smemo na smrt napit. Pri temu pa ne zdržiš čez drug film, razen če si ves čas na Radlerjih XD
Although, it could be fun to see who lasts longest Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 8:20 am

ja js nism lih nek velik pivec sam lotr game bi se pa šla (sam ne lih pri nas xD) oz pač če se gremo samo dokler bomo še kolkor tolko prisebni.
mah js si nism preveč všeč kot pijana no... sm tiste vrste človek ki hoče ponujat oralne 'usluge' po par vrčkih al pa pospravljat. ne preveč dobre ideje pač
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 8:31 am

Eh vsi postanemo bolj potrebni ko smo na neki normalni dozi opitosti (razen če se gre že čez in je koma), tako da se ne sekiraj. Smile

Hja če bo želja lahko tudi, imam sprintano LOTR drinking game in kot sem rekel celo extended trilogijo v HDju. Če ne drugega je ful fajn izkušnja ker naenkrat začneš ful bolj opažat stvari v filmu, ki jih prej niti nisi nujno Wink
Ampak če se res gremo to, potem absolutno nič močnejšega od piva. You have been warned XD
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 8:56 am

potrebni smo brez alkohola. samo vsaj ne delamo vsega kar nam pade na pamet

ja no pač sej bomo vidli od razpoloženja
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 10:44 am

Ja ni lih party mood Dorian, ampak ponavadi pristanemo lih na takih. Ampak vseeno raje gledam dvakrat Doriana, kot še enkrat Rock of Ages (sori Sely, ma mi res ni bil neki baš). Poleg tega je dober film in raje gledam dobre filme, ki so zagrenjeni, kot pa patetične komedije. (Ne pravim ok komedije, al neumne komedije, samo določenega tipa komedij res ne prenašam, ponavadi teh a la Jim Carrie (al kako se piše že.))

Mislim, da nisem gledala niti enega Scary Movieja od začetka do konca. Mislim mogoče enga lih bi, samo nimam neke grozne želje za gledat po pravici povedano (edino smrt mi je pa res všeč, ko se smeje). American Pie so štosni, samo se mi ne zdijo die hard seksi? Mislim ni ravno da bi se hotu dat dol z prvo najbližjo osebo. So bolj ok, lol. Recimo seksi film bi bil Eyes Wide Open za moje pojme.
Bound nimam pojma za kaj se gre, Casanova jaaa! To tudi hočem že ful časa pogledat (Sely in Wyl so jo pa sta bili navdušeni kakor se spomnem). Meh, Ramona ni neki seksi v Scottu. Pa tudi film, sej je štosen, samo bolj tako za enkrat pogledat in to je to. Instrumetse bi dejansko pogledala zdej ko sm prebrala knjigo. Čeprav mi knjiga ni ravno najljubša knjiga ever, pa film je baje kar je, ampak ja. Verjamem da bodo kake zabavne fighting scene če ne drugega, pa gledaš uno slaboritnost. ;D

Pa une čarovnike, ki jih maš na laptopu bi gledala, Sely!

Knight Abe Errant je napisal/a:
Vsak film je "gledljiv" če se prisiliš. Ampak da pa ne trpiš ob tem, moraš pa take filme kot so Twilight res gledati ali kot fan, ali pa iz cinične perspektive. Ugani katera je bolj zabavna Razz
Proti pričakovanju bom votala za bit fan. Ker sem raje fan in dejansko uživam v filmu, kot pa cinik. Čeprav sem ponavadi tadrugo. Kdaj si prav ne morem pomagat za kej zavijat z očmi al komentirat. Pač ful me ziritirajo kaki filmi in pol mi gre vse na živce in se ne morem ustavit. In ponavadi tudi nimam interesa gledat filma in da ga gledam samo zato, da ga skritiziram, se mi zdi izguba časa. Se pa poskušam obvladat, vsaj če grem v kino in so dejansko tam ljudje, ki jim je všeč in se mi zdi malo nesramno, da jim pokvarim film zarad tega.

Knight Abe Errant je napisal/a:
Also, I would appreciate it if you did not use my name in threads where everyone can read it XD
O končno se nekdo strinja z mano. Ni mi všeč, da vse povprek pišete realna imena, kar se je kr razpaslo v zadnjem letu. Čeprav priznam, da meni tudi kdaj uide, ampak večinoma se kr držim.

Glede LOTRa: ma v bistvu sem proti, kr se mi zdi, da če se greš to, moraš enostavno večer temu posvetit. Ki pol vsi neki popadajo ven in visijo zraven in je wtf. Ko zadnjič. Pa še pol si malo nesposoben kej dosti delat več.
Pa še zveča se možnost zasedenosti kotov pol, če se gremo.

Ok, to je blo neki nakladanja zdej.
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 8:02 pm

kako nekdo? sej se vsi strinjamo s tem. js sm enkrat že ful zatežila da se ne piše imen

eyes wide shut, ne open xD vedno narobe rečeš
mja se strinjam z ain glede pit. pač sexy film je zame tak ko si pol pripravljen delat neumnosti in dorian kr spada v to kategorijo, pa kaki cruel intentions in tko. ja Casanova je kr kul. Tudi beneška kurtizana je sexy historičen film pa precej fajn je.

ja no sej to kar mam na kompu pač lahko gledamo če bomo za ane xP
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 8:04 pm

Bound je verjetno eden najboljših oldschool lezbičnih filmov. Je pa tudi mafija zraven. Zahvala Loki da sploh vem zanj. Pa poleg tega da je samo flirtanje ful všečno izpeljano sta še obe igralki fajn za pogledat Wink

No saj bom itak cel disk s sabo vzel, pa se bomo že odločili takrat potem Smile

Ma saj ne rabiš bit zagrenjen ali skurcat filma v nulo če gledaš s ciničnega vidika, čeprav priznam da tudi jaz to včasih počnem, predvsem pa da pojem "ciničnosti" uporabljam bolj ohlapno kot bi verjetno smel. Mogoče bi bilo bolje, če bi rekel s komičnega vidika z neko zdravo mero kritičnosti ter dobrim vpogledom v to, kako zgodbe delujejo. In short, being a troper Razz

Mnja saj to je bil moj glavni ugovor čez LOTR drinking game. Če bi se že to šli bi se jaz omejil samo na 1 del trilogije če sploh, ker gre res ogromno časa in booza za to XD Že tako lahko pogledaš dva filma v času enega LOTRa, pa ziher bo dosti izbire. Je pa res da se lahko ful fajn režiš LOTRu če imaš LOTR drinking game, ker si pozoren na kakšne res trapaste stvari ki se ful ponavljajo Wink
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 8:24 pm

ma ne vem, js imam precej rada vse te podrobnosti na katere moreš bit pozoren. še sploh panoramske zadevce so mi zlo lepe. je pa res zabavno ko se stvari tko hitro menjujejo da se pol režiš že zato ker ne moreš tko hitro pit.

hm ja tega filma mislim da ne poznam. lahko pogledamo če bo priložnost in volja.

ma dobro js dejansko rada 'cinično' komentiram tudi kake filme ki so mi pač precej všeč. (pa to se nanaša predvsem na kako holivudske zadevščine ki najdeš napak in 'pomanjkljivosti' oz nekonsistentnosti malo morje pa je pač sama akcija vseeno taka da te zlo potegne)
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyČet Jul 10, 2014 11:27 pm

Heh, nazadnje, ko smo meli s kolegi movie najt, se je gledalo Ja tože hoču (zadnji film Balabanova), slovenski arthouse film Splav Meduze, Children of Men inu The Star Dreamer (dokumentarec). Smile

Dajte si enega od teh gor. Razz Sploh Ja tože hoču je tak fajn (sicer zna bit konkretno depresiven) film, Children of Men je pa itak en najboljših filmov. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPet Jul 11, 2014 5:25 am

ja, pogledamo en del LOTRA. sej mislim da imamo usi potencialni igrauci dost kilometrine.

se moja starejša sestra neki naudušuje nad boundom tuki, tko da nevem če bopreve seksualen grem jst ven kadit pa bo.
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPet Jul 11, 2014 6:04 am

Ma ni Bound neki ful seksualen, bolj je poudarka na zapeljevanju in dialogu, pa seveda na zanki ki se jima obema dela okoli vratu. Ena ali dve sceni sta taki da je malo bolj, ampak se moraš spomnit da je film iz leta 1998, tako da neki ful ni, in mislim da ne bo šlo če tvoj comfort zone Smile

No jaz pa Loki sva preživela prvi film na Hardcore mode z različnimi pivi, tako da mi je 1 film kul. Jaz sem potem omagal nekje na sredi drugega, je pa res da je malo po začetku 2ke zmanjkalo piva in se šlo na vodko XD
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySob Jul 12, 2014 4:08 am

Opravičujem se za dvojni post, ampak je važno da se vidi za vse interesirane:

Imam avto na voljo in v ponedeljek okoli 16h lahko peljem interesente iz Ljubljane v Koper, pa potem naslednji dan nazaj, ko se pač streznimo in spokamo. Smile
Peljem lahko do 4 ljudi poleg sebe. Venyx, ti si nekaj spraševala, bi potem šla z mano? Pa ali je še kak interesent/-ka?
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Tronir
Neoniver
Neoniver
Tronir


Število prispevkov : 15491

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue14/50Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (14/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySob Jul 12, 2014 8:26 am

kva se vi posmepal ej
nimam niti energije niti cajta vsega prebirat tako da kratek povzetek - kaj je zdej s srečanjem?
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySob Jul 12, 2014 8:28 am

iz pondelka na torek je. v prejšnjem postu to piše  Rolling Eyes 
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptySob Jul 12, 2014 9:49 pm

Eh ja... js bi tudi rabla prevoz v koper v ponedeljek
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyNed Jul 13, 2014 2:44 am

Selyna ni problema. Smile
Bi bilo pa fino če se še Venyx izrazi.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 3:06 am

tjeh well ppl. lahko bi prej rekli da bo to s pondelka na torek...
mene ne bo Wink
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 4:00 am

čaki zakaj zdej ne? -.^
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 4:23 am

ja kdaj sem pa rekla da lahko? pač okvirno sem mela čas do cirka 25ga, sam verjeli ali ne delam druge stvari tut umes. Pač prej bi se mogli zmenit, jebat.

sej boste preživeli brez mene Wink
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 4:55 am

Ja venyx bi tudi rabila prevoz. Sem malo podaljšala počitnice in šele zdejle prišla domov. Abe, kdaj bi me lhka pobral?
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 5:06 am

jah sam nekako je point lih da sta oba moderatorja prisotna...
ja pa spremljaj še kako drugo temo ne, tle je pisalo že dosti časa, si mela kej za reč -.-
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 5:29 am

eh ko smo se prej menli je blo po vseh živih temah. pač nevem, če me boste kej nujno rabli me pa pokličte, kaj nej rečem

pa itak js mam jutri še podelitev maturitetnih spričeval, tak da bi že tko al tko lhka šele zvečer pršla
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 5:44 am

Mm sej gremo šele popoldne. Drugače vsaj po moje lhka uro odhoda prilagodimo tudi tebi Smile
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 6 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 EmptyPon Jul 14, 2014 5:54 am

ne gre zato, torek mam cel zaseden in pač ne morem it prespat dol u koper če hočem bit dovolj zgodi nazaj...
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Sponsored content





Srečanje - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 6 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Srečanje
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Klepet-
Pojdi na: