RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Obujanje spominov I_vote_lcap29%Obujanje spominov I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Obujanje spominov I_vote_lcap35%Obujanje spominov I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Obujanje spominov I_vote_lcap35%Obujanje spominov I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Obujanje spominov Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Obujanje spominov 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Obujanje spominov 1-47
Moderatorji
Dominos
Obujanje spominov 146-98
Kali
Obujanje spominov 163-88

Latest topics
» Čvek
Obujanje spominov Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Obujanje spominov Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Obujanje spominov Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Obujanje spominov Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Obujanje spominov Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Obujanje spominov Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Obujanje spominov Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Obujanje spominov Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Obujanje spominov Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Obujanje spominov Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Obujanje spominov

Go down 
+5
Helga Bohrgrimstn
Mao
Leassi
Wylin
Selyna Morduin
9 posters
AvtorSporočilo
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyPon Maj 09, 2016 8:41 am

Obujanje spominov Zgodovina%20lika
Vabimo vas, da z nami delite izjemne trenutke iz preteklosti vašega lika! Rojstni dan foruma je čas, ko se lahko zamislimo nad preteklostjo naših likov. Ta tema je namenjena temu, da z vsemi delite trenutek ali več teh, za katere se vam zdi, da so najbolj vplivali na vaš lik. Lahko je najlepši, najbolj romantičen, najbolj zabaven, morda pa le trenutek, ki se vam je najbolj usidral v spominu ali pa se vam zdi, da je najbolj pripomogel k izoblikovanju vašega lika v to kar je sedaj. Lahko zapišete tudi kakšne zabavne trenutke iz srečanj. Ne bo škodilo niti, če zapišete kakšno zabavno anekdoto iz čveka ali drugih tem.


Nazadnje urejal/a Selyna Morduin Sob Maj 21, 2016 2:41 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Wylin
Neoniver
Neoniver
Wylin


Število prispevkov : 2119

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue18/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue43/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (43/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyPon Maj 09, 2016 11:32 am

Pomojem mi je bilo najbolj zabavno pisati z Avanijem na pivskem tekmovanju v Ellesmeri, od halucinacij do pretepov. Ampak zdej lih ne morem neki citirat.

Všeč mi je bilo spoznat Sienno in sm takrat tudi prvič šla na Koprski zvonik skupaj še s Selyno. Pa vedno se je fajn it kopat, dostikrat je pršla nas Leassi obiskat. Vem, da je bilo strašno presenčenje, ko smo ugotovili resnični spol Lokija.

Vsekakor mi je žal, da nisem več pisala in nimam neke preteklosti blazne.

Se mi pa zdi forum res kvalitetno preživeti prosti čas za računalnikom, pa na srečanjih spoznaš večinoma res krasne ljudi s podobnimi zanimanji.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Neoniver
Neoniver
Leassi


Število prispevkov : 1468

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue14/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (14/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyPon Maj 09, 2016 12:48 pm

Živo se spomnim, da je Lea še na starem forumu tekmovala v barkolani. Bila sem v 5. razredu, sveže sem sploh odkrila RPG in pojma nimam zakaj ampak odločila sem se da bom imela lik ki bo jadral po morju, čeprav nisem vedela nič o tem (in še zdaj ne vem Very Happy).

Ta srečanja na morju so bila vedno zabavna! Prvič ko smo se dobile je bila cela magija ugotovit kdo je kdo in to je vključevalo opise kot 'Wylin ima majhen bež nahrbtnik'. Very Happy Potem je bilo pa fajn Smile Pa imeli smo mnoge divje movie night zabave kjer smo kuhali vino, peli ob kitari, gledali filme in počeli bedarije. Very Happy

Razkritje Lokija je bila najbrž naša največja drama Very Happy

Kaj je najbolj vplivalo na moj lik ... ok, poleg očitne izvalitve zmaja? Mislim da sem v preteklosti premalo časa posvetila razvijanju Leine osebnosti, tako da se zdaj bolj trudim v tej smeri. Seveda je bila največja drama ječa, kjer je namesto za kak mesec po spletu okoliščin pristala za precej dolgo. Smile Mi je bilo pa super pisati z Dominosom, pa v kakšnih bitkah in na misijah.

Mislim da je celo to RPG ustvarjanje drastično vplivalo na izboljšanje mojih sposobnosti pisnega izražanja in za to bom vedno hvaležna Smile Mi je pa smešno, zadnjič enkrat sem šla brat poste iz tistega karnevala, kjer je Lea tudi zmagala v lokostrelskem tekmovanju, poleg tega da se je izvalila Essth. In tisti posti so obup od obupa. Tako, ene 5 vrstic slabega opisovanja Smile Se mi zdi, da je dandanes že nivo začetnikov ful višji oz. da od njih tudi več pričakujemo na forumu, kar je super spodbudno.
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Wylin
Neoniver
Neoniver
Wylin


Število prispevkov : 2119

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue18/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue43/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (43/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyPon Maj 09, 2016 7:33 pm

Ha un moj nahrbtnik! Res je biu legendaren in kaj sm vse stlačla not lol! . Ain in Selyna so mi dale vzdevek Tlačiplašč. Sej ga imam še nekje, sam pol se je poleg podloge tudi neka zaponka raztrgala in se mi ga kakor vse kar se mi strga ni dalo šivat. Ampak morda ga kdaj spet obudim, bil je res praktičen.

Standard je bil nižji, ker tudi same nismo ble izvežbane v pisanju, čeprav moram reči, da so zdej res dobri pisci začetniki na forumu in se prav vidi, da so z vsakim postom boljši. Takrat pa se je pojavu tudi kak tak, ki ni nič poslušal in ga sploh nisi mogu razumet al malo disciplinirat. Hm hm...
Sm misnla, da bom grozno pisala zdej, ki sm pršla po stotih letih nazaj, sam pol ko sm šla brat stare poste, ki si izdelujem kroniko, sm vidla, da je blo veliko hujše. Tako da hvala forum! In vse knjige, ki sm jih prebrala! Naj bo časa za čim več branja!
Forumski muvinajti so bli faaajn, čeprav ste me prisilli gledat grozljivke. Un francoski antikrist je biu pomojem najbolj creepy film kar sm si jih dovolila gledat.
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyTor Maj 10, 2016 12:23 am

Ma meni ni bil noben film na muvinajtih prav posebno grozen x)

In ja, primorska srečanja so bla super! Res bi lahko meli poleti spet kako srečanje na morju in malo šli plavat! Smile

Js se pa ful spomnim ko smo mi3 z Ain in Wylin mele prenovo foruma in je blo to tko da smo prespali pri meni in dv cela dni bolj ali manj delale samo za forum. Ma je blo fajn, smo ble super zagrete. Mam še zdej ene fotke od takrat!

Js se ful spomnem ko je Selyna neki flirtala z Avanijem in je blo vse tk oawkward in zardevajoče in nedolžno kr sm bla tudi js takrat še ful mlajša in neizkušena. Zdej mi je ful smešno brat kako sm takrat trapasto pisala o takih 'ljubezenskih zadevah'.

Uno pivsko tekmovanje Pr'Muh je blo tko fajn xD ful smo bli zagreti in cel večer smo nonstop pisali. Ko je en post prišu so se drugi že pisali. Bi blo lahko večkrat tako. Upam pa da bo danes vsaj malo.
Nazaj na vrh Go down
Wylin
Neoniver
Neoniver
Wylin


Število prispevkov : 2119

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue18/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (18/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue43/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (43/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyTor Maj 10, 2016 12:31 am

Ja pa pašto smo skuhale in jsm tela bit pametna glede pašte kot moram bit zmeraj in ste me kr utišale češ samo da jemo. Sej je bla dobra. A jsm vidla une slike?

Ja meni so pa bli glozni!
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyTor Maj 10, 2016 3:15 am

Paštaa! Js sm lačna Sad

Kaj pa drugi? Tudi bolj novi člani lahko delite kak dober trenutek z nami, ni treba da ste na forumu že lena. Pretekli dogodek je lahko tudi iz prejšnjega tedna! Smile
Nazaj na vrh Go down
Mao
RIP
RIP
Mao


Število prispevkov : 1590

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue5/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue0/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (0/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyTor Maj 10, 2016 10:20 pm

Mislim da eden bolj posrečenih spominov iz Maoinega dogajanja tukaj ko smo bili v ječah Gil'eada in je Dominos začel nekaj čarati, potem mu je pa Mao rekla tipo "bitch please, I got this" in z dvignjenim repo (in ritjo) odkorakala naprej in vohala kje se gre skozi labirint XD
Who needs mages when you can sniff shit XD

To, pa catfight z Dimio na trenutni nalogi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Helga Bohrgrimstn
Tinry
Tinry
Helga Bohrgrimstn


Število prispevkov : 536

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue4/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (4/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue26/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (26/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyTor Maj 10, 2016 11:15 pm

Am jaz nimam še nekih velepomembnih spominov. Čeprav tisto prankanje preden smo šli v ruševino je bilo fino, škoda da ni bilo časa da bi z Duras kaj več se zmenili Smile
Nazaj na vrh Go down
Alysto
Alyvian
Alyvian
Alysto


Število prispevkov : 1076

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue25/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue85/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (85/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyTor Maj 10, 2016 11:26 pm

Veliko stvari glede Gil'eada je bilo zabavnih. Npr. ko smo Frosta reševali pred tem da ga zaprejo zaradi kraje in smo plesali na trgu.
Nazaj na vrh Go down
Duras
Alyvian
Alyvian
Duras


Število prispevkov : 883

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue16/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue69/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (69/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 12:34 am

Pol iz tistega najinega dogovora ni bilo čisto nič Helga ... žal xD
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue5/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 1:23 am

Uff, da ne bom edini, ki ni tle nič napisal.

Men so bla tedenska srečanja kul (mogoče zato, ker sem imel že garant družbo za pit, in mi ni bilo treba iskat Razz). Pa D&D seveda (a res igrate še, vsi tastari? Še uno piratsko kampanjo? Kaj se je zgodilo s Senovesom?).
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 3:00 am

Vsi tastari razen tebe še Smile Zdej Yrrthas igra namesto tebe.
Še piratsko kampanjo sam že dolgo nismo več na barki xD smo bolj bizi z genocidi in tem da se zamerjamo voditeljem skoraj vsakega kraljestva ki ga srečamo <3

1. smo razkurli enga zmaja, ker se je nekdo odločil preverit spol od mladička
2. smo nardili razčefuk v templju morilcev
3. smo ubili pontifexa in njegovega bratranca v drugi državi
3.1. precej kasneje sm se js randomly teleportirala v neko neznano mučilnico (sm failala teleport) z bombo in kr se je mudilo sm jo pač tam pustila in se je izkazalo da je blo to pod palačo v mestom kjer smo veliko pred tem pontifexa ubili tako da je bila vsaj ta palača, če ne celo celo mesto razstreljeno
4. smo ukradli ladjo in streljali s topovi v vodah kjer tega ne bi smeli počet in nas je prišla ena velika warship iskat in pol smo v njihovi prestolnici ubili šefico magov in ko nas je poskušal kralj 'aretirat' se mu je glava razletela ups, sej pol so prasci krakena za nami poslali
5. pol smo se vrnili v arden in sm js charmala poveljnika orkov in smo ga prepričali, da drugi orki v orkovski prestolnici plotajo proti njemu in smo hotli nardit državljansko vojno med orki. to smo se odločli nardit tako, da bi pričarali nekaj da bi zgledalo kot da so duhovi jezni na orke in bi pol njihovi glavni šamani prišli in bi jih mi pobili ampak je šla una čarovnija malo narobe in smo popolnoma uničli cel arden in pobili svojo vojsko xS ampak nam je uspelo vsaj pobit tudi une šamane ko so pol prišli

hmm najhujše je da naši karakterji sploh niso evil, ampak večinoma neutral in dva sta celo good xD
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue5/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 4:37 am

Aha, čudovito. Very Happy Kakšen lik pa ma, če smem vprašat.

Ah, ta 1. sem bil še zraven. Very Happy Kaj pa morem, če nas je vse zanimalo kakšnega spola je bil zmaj, in sem bil ravno prav situiran, da sem lahko šel preverit. xD

Ostalo se pa sliši dost zanimivo, ja. To ste kaj zdaj ... kaki level 13/mr 3, kaj takega, da se lotevate vojsk (čeprav, svojih, tega se še jaz ne bi lotil, če ne bi v zameno dobil kake redke začimbe) pa vladarjev? Very Happy

Kako ste pa z onim, ki se je obnašal popolnoma stereotipsko vampirsko rešili? K to še vem, da se je imelo zgodit, sam me več ni bilo pol pri razrešitvi, sam pri idejah pa želji po cook offu.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Mao
RIP
RIP
Mao


Število prispevkov : 1590

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue5/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue0/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (0/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 5:34 am

Yrrthas je Barbarian/Slayer.

Tudi 2. si bil zraven, če se "bil zraven" smatra kot da sta šla ti in Loki na pir medtem ko sta NeoX in Selyna pobila vseh 88 norih menihov in njihovega vodjo z obema buttboy-ema XD

Zelo blizu ja. So lv12 in MR3 oz. 4 (zaradi manjkanja na ključnih sessionih Loki in NeoX zaostajata za 1 trial).

Oni stereotipski vampir je bil bratranec od Pontifexa. Se je na koncu izkazal za lv15 Mystic Theurge-a. Aja pa Dhampir je bil, tako da ni imel nobenih vampirskih šibkosti Razz

Selyna je pozabila omenit da so si pridobili še za zaveznika njenega bivšega cohorta (od Belizar - un maček ki je bil Warlock), ki je ob menjavi skupin (in medija za igranje) dobil kar nekaj backstoryja in levelov badassa Wink
Oh aja, pa dragon companiona si je uspela zblackmailat XD
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue16/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 8:03 am

Mao je napisal/a:
zblackmailat

*stares*
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 10:52 am

kaj?! sploh ni tko uporaben!
Nazaj na vrh Go down
Mao
RIP
RIP
Mao


Število prispevkov : 1590

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue5/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue0/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (0/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySre Maj 11, 2016 8:31 pm

razen ko je treba vleč skorajda uničeno ladjo stran od krakena, pobegnit s said razpadajoče ladje ki jo lovi kraken, ali pa ko je treba poslat nekoga da tvega življenje da reši ujetnike prepuščene na milost in nemilost Augmented Mythic Storm of Vengeance Razz
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyČet Maj 12, 2016 12:10 am

heh true xD
Sam ko sm razsula uno ladjo pa ni pomagal! ccc

Drugače če bomo s tem nadaljevali bi se lahko premaknili v D&D temo
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Neoniver
Neoniver
Leassi


Število prispevkov : 1468

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue14/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (14/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyČet Maj 12, 2016 3:47 am

Ja, lahko bi tule kdo obudil nalogo na slavno "O Marija a.k.a. Ain je globoko razočarana nad človeško naravo" nalogo. Da ne bo obveljalo tisto prepričanje o zmajevih jajcih Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptyČet Maj 12, 2016 3:51 am

Jah no, xD Udeleženci na nalogi, med katerimi je bil tudi Loki v svojih neslavnih časih, so imeli polno briljantnih idej. Med drugim so našli svizce, ki zavijajo čokolado sredi gorovja, na vrhu pa WC školjko v kateri je bilo sporočilo zlobnega čarovnika Laughing Najbolj epska pa je bla pol sodba razpaljene Ain:

Ain Saiph je napisal/a:
Tega DEFINITIVNO ne morem upoštvet.
S kakšnimi svizci ki zavijajo MILKA ČOKOLADO! Pa lepo te prosim Wrei! To ni resnično življenje!

In Črno skalovje nima nobenih POTK!!! Kot, da bi plezal gor na strmo goro koničasto, da se komaj držiš visečo in tam gor je POTKA!!! Dejte razmišljat no!

WC školjka???????????? Sredi jase? Ki je sploh v Črnem skalovju ni. In če slučajno niste razumeli je to SKALOVJE. Sama skala, nepa neki travnički! Mislite, da bi res nek zloben čarovnik pustil sporočilo v WC školjki na sredi jase? Da so hišice sredi skalovja ki ga komaj preplezaš??

Edino kar mi je všeč, da so dolgi posti.

Drugače ponavljate se. Trikrat sem prebrala v vsakem postu da se vsi strinjate. In da ste se smejali, in da ste se spet vse strinjali da je čuden jezik!

Dejte bit izvirni, pa ne tako alla WC školjke, pa hišice, pa potke!

Drugače Ostato, lepo da si vključil ta tvoj dogodek. Malo popestri stvari..

Zdej pa boste te poste popravili! Lahko kar začnete. Oz. najboljše da te poste pustite in napišete direkt nove. In zdaj ste spodaj. Začnite plezat. In da bi ne bi spet napisali takih neumnosti.
Iščete JAMO, ne Wc školjk in hišic. in zaboga mislite, da bi neka boječa ženička živela sredi gorovja, ki je skoraj neprehodno!?!?! Da če bi mogla it v mesnico, bi mogla dol preplezat? Ali so mogoče tukaj še kakšne žičnice!? Da ne bi!
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Neoniver
Neoniver
Leassi


Število prispevkov : 1468

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue14/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (14/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySob Maj 14, 2016 12:08 am

Ta sodba je tako smešna Very Happy Ne vem lahko jo preberem večkrat zapored in se še vedno smejim. Very Happy "To ni resnično življenje!" kot da v resničnem življenju se pa dogaja to s svizci. Pa tiste žičnice ... Laughing Oh tole mi je polepšalo dan.

Je pa to dober primer tega, kar sva zadnjič z Wylin ugotavljale, da so zdaj že začetniki ful boljši v pisanju in se take stvari praktično ne zgodijo več, sploh pa ne v takem obsegu. Kar je škoda po svoje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Helga Bohrgrimstn
Tinry
Tinry
Helga Bohrgrimstn


Število prispevkov : 536

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue4/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (4/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue26/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (26/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySob Maj 14, 2016 7:35 pm

Čeprav take stvari se dejansko najde. Very Happy Na Islandiji recimo:
Obujanje spominov Krafla-Iceland
Nazaj na vrh Go down
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue41/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Obujanje spominov Left_bar_bleue100/100Obujanje spominov Empty_bar_bleue  (100/100)

Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov EmptySob Maj 14, 2016 10:24 pm

Joj ne no xD
Ok, ampak v svetu kjer wc školjka še ni bla izumljena pa res ne morš česa takega najt xD

mislim da je mislila resnično življenje v smislu da tukaj sploh ni milke, wc školjk itd. xD

jah definitivno je blo smešno to brat sam tudi frustrirajoče xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Obujanje spominov Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Obujanje spominov   Obujanje spominov Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Obujanje spominov
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Klepet-
Pojdi na: