RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Srečanje - Page 3 I_vote_lcap29%Srečanje - Page 3 I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Srečanje - Page 3 I_vote_lcap35%Srečanje - Page 3 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Srečanje - Page 3 I_vote_lcap35%Srečanje - Page 3 I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Srečanje - Page 3 Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Srečanje - Page 3 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Srečanje - Page 3 1-47
Moderatorji
Dominos
Srečanje - Page 3 146-98
Kali
Srečanje - Page 3 163-88

Latest topics
» Čvek
Srečanje - Page 3 Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Srečanje - Page 3 Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Srečanje - Page 3 Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Srečanje - Page 3 Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Srečanje - Page 3 Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Srečanje - Page 3 Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Srečanje - Page 3 Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Srečanje - Page 3 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Srečanje - Page 3 Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Srečanje - Page 3 Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Srečanje

Go down 
+24
Sameli
Wylin
Yrrthas
Nasuada
Alysto
Dimia
Mao
Kali
Duras
Nymeria Wulf
Neron
Jancaryn
Luxtas
Varian
Leassi
Signeya
Frostimir
Dominos
Venyx
Ain Saiph
Loki
Kitchi
Tronir
Selyna Morduin
28 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Kako vam je bilo všeč praznovanje?
Zelo! Upam, da bo še kdaj kaj podobnega!
Srečanje - Page 3 I_vote_lcap92%Srečanje - Page 3 I_vote_rcap
 92% [ 22 ]
V redu je bilo
Srečanje - Page 3 I_vote_lcap8%Srečanje - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Ne preveč
Srečanje - Page 3 I_vote_lcap0%Srečanje - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 24
 

AvtorSporočilo
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyČet Mar 27, 2014 6:17 am

First topic message reminder :

Tema je namenjena organiziranju naših srečanj v živo.


Nazadnje urejal/a Selyna Morduin Tor Maj 10, 2016 9:59 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 9:00 am

no potem sm pa srečna Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 8:52 pm

Selyna Morduin je napisal/a:
bi blo fajn če bi bil luka na forumu da bi se lahko tle zmenli...

It appears to me that I have been missed. How splendidly, inexplicably, fantastically, surprisingly, awe-inspiringly... cute! ^_^
Rest assured, madamme, I have now joined your private little circle of lurkers so as to no longer be kept in the dark or dependant upon second-handed knowledge regarding your not-so-secret dealings hereabouts. Razz

Tremble, oh ye mortals, for the great and powerful L is here!  Cool

Šalo na stran, počasi sem imel dosti tega da me drugi obveščajo o tem kaj se tukaj menite, pa sem se odločil da si raje sam pogledam. In ne, preden kdo vpraša, nimam namena igrat Eragon RP-ja.

P.S: Kaj je tole o še eni D&D grupi ob torkih, Kitchi? Kdaj, kje, pa a še vedno rabiš še enega? Pa seveda povej če si mislil imet izključno za začetnike, ali je ok če se tudi nekdo z malo več izkušnjami pridruži (pa seveda če me boš sposoben prenašat 2x v tednu Razz). Jaz sem ob torkih drugače večinoma prost od 18h naprej.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 9:16 pm

Ja, ja dobrodošel.
Mah meni je Tronir tudi neki reku če se vam pridružim ob torkih ampak kaj pa vem... torki so 'kao' za srečanja
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 9:31 pm

Mislim da tisto malokrat, kadar imate dejansko forumske debate, da lahko tudi odpovejo session, ane? Predvidevši seveda, da bi zavoljo tega potencialno odsotni sploh imeli interes priti XD
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 9:36 pm

forumske debate? misliš srečanje?
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 9:53 pm

Popravi me če se motim, ampak v spominu imam eno izjavo od Stankota ali Eve (not sure which, atm), da na večini srečanj tako ali tako ni bil point v samem forumu, ampak pač da se je folk iz foruma še v živo srečal. V takem primeru ni nobene razlike, če ljudje ki itak ne bi prišli igrajo Pathfinder. Za takrat ko se ima pa dejansko debato o forumu, kot tukajle berem da imate v planu za med prvomajskimi, se pa pač session skensla zavoljo pomembnejših stvari, ne?

Oz. tako bi to jaz izpeljal če bi bil na mestu organizatorja ene ali obeh teh stvari, kaj se bosta ti in Kitchi odločila je pa jasno vaša stvar. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 10:31 pm

aja ja pač večina srečanj je bolj druženje ja. mislim pa sej srečanja so večinoma tudi namenjena druženju.
če nimamo kakega posebnega dela bi lahko kdaj tudi d&d igrali na srečanju
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptySob Apr 19, 2014 11:39 pm

Luka, hmmm, mam še fraj plac, se ni še nihče oglasil, načeloma več ali manj sami začetniki tako da če boš, probi bit čim manj that guy (čeprav, pol bodo vsaj imeli nekoga za sovražit namesto mene, ne?). In pa ura bi bila okrog 19.00. Pač jaz, tilen, blaž pa alen (ki pa še ni ziher). Lih zaradi tega zadnjega še ni ziher, če se pa še en najde, je pa pol za ziher.

Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 12:23 am

mogoče se pa js prikažem Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 2:51 am

Kitchi je napisal/a:
No, v torek jaz verjetno ne morem, ker sem nameraval takrat imeti character creation s Tronirjem in ostalimi člani druge grupe. (Btw, če se hoče kdo pridružit mamo en plac za ziher, max 2)
Js sm zmedena. A to boste meli redno skupino še eno al sam 1x za videt na srečanju? Either way, jaz bi prišla pogledat kako vam gre. ;D
Knight Abe Errant je napisal/a:
for the great and powerful L is here!
Haha, great and powerful L? Mislim, da zdej zahvaljujoč tebi dojamem tale reference.

Kitch: Alen? As un iz Zlate ladijce Alen?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 3:03 am

uuu mene tudi zanima če uni. to bi blo molto zanimivo xD
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 3:33 am

Ja, tisti Alen.

Ampak hočem met majhno skupino. Ene 4, res ultimate max 5 playerjev.

In @Ain, še ena skupina, pač ob torkih. Drugačen svet ampak v osnovi podoben setting, ...
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue26/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 3:41 am

Aha. Zakaj ne nardiš en totalno odpuljen setting? Kak postapokaliptični ali pa obrneš fizikalne zakone ali zmešaš določene stvari iz zgodovine z modernim. Pozabavaj se malo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 4:10 am

Verjetno zato, ker so pravilniki za postapokaliptične svetove, še posebej za moderne in futuristične, še 2x bolj zakomplicirani kot ti, ki jih mi zdaj uporabljamo. Pa mislim da lahko brez pretiravanja rečem, da dvomim da si je kdo od vas prebral sploh za vse akcije v bitki in spelle ki jih vaši chari lahko castajo, kaj šele da bi šli v sistem kako stvari delujejo in zakaj so take kot so s pristopa metagame analize (vem ja, eni imamo preveč časa... oziroma si ga prevečkrat vzamemo za nerelevantne stvari XD)
Lahko si greš pa pogledat Ain, to je tam v Dungeon Master's Guidebook v aptly-named poglavju Alternate Worlds (točne strani se mi pa zdajle ne da iskat Razz). Ali pa total drugi sistemi in čisto zavržeš Pathfinder pa greš na Marvel, GURPS ali pa Modern D20.

Bi pa lahko za začetnike naredili najprej kakšen 1-off adventure module, á la We Be Goblins, čisto tako da se vidi če je ljudem všeč, in pa da je enkrat tako bolj za šalo vse skupaj. Če pa že veš da folk interesira bolj heavy RP, potem pa jasno komot tudi takoj začneš.

Aja pa btw, če rabiš/želiš lahko v torek prinesem s sabo zemljevide & setting descriptione iz svojih starih kampanj, lahko mogoče kaj recikliraš da bo manj dela Smile

P.S: The Wizard of Oz je klasika. Ne moreš ne izkoristit priložnosti da adaptiraš citat od tam no! Razz
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 5:30 am

haa, luka vedla sm da si ti še preden sem prebrala tvoj post ko si to povedal. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 6:12 am

Hja, saj se niti ne trudim da ne bi zvenel kot jaz, tako da bom to vzel kot kompliment Razz
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 6:50 am

@Ain, zato ker to zahteva delo, jaz imam čas pa do torka, in do takrat imam časa lih nekaj malega v torek.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 7:05 pm

Hmm ne mislim da lahko rečem da se nismo tolko poglobili. Se mi ni niti sanjalo da je tolko dela za pripravit en svet. Ma se ti ne zdi da lahko tudi spackaš malo bolj poenostavljeno vse če nisi lih perfekcionist? Meni bi blo tudi precej zanimivo kak odpuljen svet met.

zakaj pa hočeš majhno skupino?
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 7:49 pm

Ker se lahko hitreje premikamo, manj offtopica, lažje je spremljat vse igralce, ... Pač lažje je vodit. Nočem met dveh zahtevnih grup, če lahko imam eno lažjo.

Že to našo sem imel plan malo ljudi, pa so se potem zadnji teden uštulili ljudje zraven.

Anyways, zdaj smo uradno 3 + gm, torej je plac za sam enga. Interesenti se zmenite med sabo kdaj in kako.

P.S.:
Mi je pa zdajle malo žal, da nisem dal psionic races pa classes, sam je mal prepozno, da bi ljudem javil, zdaj ko so menda vsi že pogledali.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 8:35 pm

ma sori ampak js nism zahtevna :3 js se vedno trudim da je čim manj offtopica Smile luka pa je bol zahteven glede tega ampak ti je pa lahko v pomoč ki obvlada. tako da ne vem zakaj ne bi mel 2 več
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 10:01 pm

Ne gre se za zahtevnost posameznika, gre se za to, da vsak član eksponentno poveča količino časa potrebnega da se spelje 1 combat round. Pomisli nekako tako kot če je vse skupaj gledališka igra, in je režiser (GM) dolžan vsakemu igralcu nameniti približno enako časa na odru. Več ko jih je, več časa traja preden se spotlight vrne na prvega.
Tudi v osnovi so te igre narejene za 4+GM. En igralec gor ali dol načeloma ni problem, se pač malo adaptira izzive. Pri naši grupi nas je pa 6+GM, kar se kar krepko pozna na dolžini posameznih rund, pa seveda daje tudi veliko večjo možnost da se skupina drobi (kar mislim da je nam uspelo preko vseh pričakovanj XD).

Sicer pa jaz ne vidim razloga zakaj ne bi dodal psionicsov. Je sicer še en sklop več, ampak če greš na tisto varianto da so psionics & magic v bistvu ista stvar, da je samo način kako to dosežeš drug, potem ni tako komplicirano (Use Psionic Device pade lepo pod Use Magic Device in Knowledge: Psionics pade pod Knowledge: Arcana, Spell Resistance vključuje tudi Psionic Resistance, in vse kar ima veze na casterje ima veze na psione in obratno). Verzija da gre za dve popolnoma različni stvari je dosti bolj kompleksna, tista da je deloma isto, deloma ne, je pa nočna mora za non-experte XD

Pač če imaš interes bi jaz to na začetku dal kot možnost, pa če bo kdo od izbranih še poleg mene (osebno sem si vedno želel poizkusit, samo nikoli ni bilo priložnosti) imel interes igrati psion characterja, jih dodamo, sicer ne. Jaz sem si Psionics Unleashed enkrat prebral (vsaj glede classov, skillov in featov, vseh powerjev nisem šel brat ker je to like 200 strani or smth), tako da večino ti znam povedat ad hoc, sicer se pa pač pogleda.

@Selyna: zato ker dokler svet sledi določenim pravilom, si kolikor-toliko ziher da je vsaj do neke mere uravnoteženo in tudi lažje dodajaš house-rules. Čim delaš nekaj na novo riskiraš da ne bo balanced. Recimo ko smo Špela, Lučka, Eva in jaz igrali nek D&D offshot na temo Harry Potterja sem sestavil nov sklop pravil za tak svet na podlagi D&D 3.5. In na začetku je bilo čisto fino, samo potem smo hitro ugotovili da Strength nima nobene veze več, Constitution minimalno, Intelligence in Dexterity sta bila pa power-player heaven (veliko spellov, močnejši spelli, dober spomin ter veliko znanja in hitri refleksi - a rabiš v dvoboju s palicami tipa HP še kaj drugega?). Seveda bi lahko poizkusil preusmerit na druge abilityje (in deloma sem potem spelle razdelil recimo tako, da so bile mind-control zadeve bolj vezane na Charismo, spreminjanje oblike in vedeževanje pa na Wisdom), ampak potem vedno tvegaš da bo preveč drugačno od originala.
Pač pravim da če hočeš aplicirat ta pravila na nek svet ki deluje drugače, se je zadevi treba posvetit in vložit veliko časa, ker sicer tvegaš da bo nekdo lahko powergamal in s tem povzročil veliko zavidanja in nevolje tako med drugimi igralci kot pri GMu.


Nazadnje urejal/a Knight Abe Errant Ned Apr 20, 2014 10:05 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 10:02 pm

Ker ne.

Limit sem določil in limit bo obstal.

Pa ne zdaj govorit, da niste zahtevni, ko vas mam, pa vem točno v katerih ozirih je kdo zahteven. :DZdaj kako bosta pa določila kateri bi bolj rad pridružil še eni grupi, je pa na vama. Meni je vseeno.

EDIT: Psionicsov pa ne zato, ker sem se to, da sem jih hotel pa pozabil, spomnil danes/včeraj in je že malo pozno, da bi ljudem sporočal, da so še dodatne rase, klasi. Bomo drugič. Recimo če se bo naslednje leto delala nova skupina namesto teh dveh. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 10:06 pm

Ma uno se je bol navezovalo na offtopic.
Jah dobro, ne vem pol luka ti bi ful igrau?
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 10:08 pm

Batafkors, jaz sem na sploh ljubitelj tabletop RPGjev, Pathfinder in particular ^_^

Sklepam da se bova zdaj poskušala domenit kdo od naju naj bi bil četrti? Ali je bilo tisto 3 folka z mano vred?
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyNed Apr 20, 2014 10:13 pm

Jah no pol mi pa piši na ZS da tle ne pospamamo vse
Nazaj na vrh Go down
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyPon Apr 21, 2014 7:39 pm

ma a imamo pol dans al ne?
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyPon Apr 21, 2014 7:51 pm

Kolikor sem jaz razumel baje da ne, ker so ljudje danes še izven Ljubljane. Pa tudi če jim uspe, jaz nisem prepričan če bi mi uspelo; danes ravno končujemo prenovo moje nove sobe namreč, tako da če se zavleče bom do večera zaseden.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyPon Apr 21, 2014 8:33 pm

Danes nimamo. Nekaj se je govorilo o prestavitvi na sredo, sam v tem primeru bi sam raje imel popoldne, kot zvečer. Torej tam okrog tretje ure.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyPon Apr 21, 2014 8:38 pm

Kič, daj povej zdaj kako je s torkovo grupo: imaš že 3 ljudi pa se ti pridruži še eden od tukaj, ali imaš 3 ljud z mano vred in potem ne rabiva s Selyno se menit komu je več do tega?
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyPon Apr 21, 2014 9:27 pm

Imam tri ljudi. S tem, da je en ziher samo v 3/4 primerov, kar je torej tako dobro, kot da imam 3 ljudi. Pa en od tu.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyPon Apr 21, 2014 10:49 pm

Meni je kul sreda ob 3.
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 12:21 am

Sreda ob 15h bi šlo, jaz itak z metodologijo končam ob 14:35 (+/- 5min). Kje pa?
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 12:55 am

ah ne js u sredo ne morem ki mam maturanca. xD
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 1:13 am

Hja potem pa bodo morali bit bolj ali manj vsi ostali za, da speljemo zadevo XD
Zdaj po eni strani bi bilo pri Kitchiju fino ker je bolj blizu, lahko bi pa v bistvu takrat tudi že do mene šli (ravno končujemo prenove na moji sobi, tako da tudi če ostalo stanovanje še ne bo najboljše bo pa soba kul Smile). Pa linija 14 & 14b ima direktno povezavo.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 1:16 am

in mi nosmo bli povabljeni? Sad

jah erika vrjetno tudi ne bo prišla, nevem ponavadi sestre gredo tudi na maturanca Razz
ja zaradi ene imamo lahko kot zadnjič pri kitchiju če je ljudem prav meni je vseeno, lahko pa sporočim če slučajno moja cimra gre ta teden že v sredo domov, pol smo lahko tudi v mojem domu
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 1:35 am

neh, erča ne gre na maturanca, tko da bi vrjetno lhk uletela h vam Wink
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 1:41 am

Hja saj a nismo nekako tako rekli da do 2 odsotna še toleriramo, več pa ne?

Sicer pa ej, jaz bom to da nisem bil na njen maturanc povabljen še preživel, večji problem bo, da bo po tem tudi uradno odrasla in jo bom moral nehat klicat "grasshopper," "padawan" in podobno! XD

Oh lo and woe, no moar condescenshun! *makes shakespearian pose with arm over eyes*

On a side note, sva se s Selyno zmenila, pa bom jaz odstopil tako da ne bo prevelika grupa. Tako da Kitchi, zdaj imaš njo kot 4. članico. Smile
Lahko pa če želiš še vedno pridem pomagat na character creation če rabite še enega ki bo novincem s pravili pomagal, in/ali če te zanimajo moji stari zemljevidi če hočeš kaj reciklirat. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 1:44 am

aja? kako pa to da ne gre?
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 1:55 am

em ker je nisem povabla? XD
pač meni je to res ful bv event, grem lih tolk da bojo starši srečni. no pa mogoče zato da se bom lhka zabavala ob facah ljudi ki me bojo prvič vidli u obleki, hehe Laughing

uu, kak D&D boste to nardili? kak setting? (: just curiosity, not looking to join Wink
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 1:58 am

hočem slike! Very Happy
starši gredo?
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 2:06 am

Glede na njene argumente mislim da je safe to assume da je to ves point. In se podpišem, pics or we don't believe you Razz

Za setting se Stanč še ni izjasnil, odvisno tudi od tega če mu bo moj zgornji predlog všeč ali ne. Pač ta folk ki naj bi tukaj nekaj na veliko bunil se da bi oni tud D&D, pa niso del naše grupe.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 2:19 am

haa ja, slike hočmo Very Happy alpa se nam enkrat pokažeš na dndju Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Loki
Neoniver
Neoniver
Loki


Število prispevkov : 3159

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue16/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (16/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 4:09 am

mhm, vi kr sanjajte Wink
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 4:53 am

Kar se mene tiče smo uizi spet pri meni. Mogoče bo že cimer pršu, sam če bo bo verjetno itak komaj zvečer, pa ga bomo pač nagnali ali nekaj, ni problem sploh.

Anyways, setting bo čist basic medieval fantasy. Ene tri države sem planiral, pač zdajle se lih poigravam s knjigicami na tematiko medieval demographics, da računam prebivalstvo, število mest, ...

Luka, ma za character creation te imo ne rabimo. Če pa hočeš, pa lahko kdaj igraš kakega zlobca, zmaja, ... Podobno, kot je takrat Aljaž špilal paladina.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 5:00 am

Fair enough, daj mi potem ko bo taka situacija vedet malo vnaprej, da ti še pravi čas sporočim ko in če bom prost Smile
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 5:22 am

Brez problema.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue41/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 8:47 am

zahtevamo ne sanjamo Smile

Bogi cimer Sad
no pol če je vsem fajn ob 15 v sredo pir kitchiju?
Nazaj na vrh Go down
Venyx
Novic
Novic
Venyx


Število prispevkov : 735

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue0/50Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 10:45 am

jst ne morem v sredo sploh Smile tko da tokrat izpustim.
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue5/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 5:46 pm

Hmm, that makes two missing.

A ste vsi ostali ziher, da pridete? Da ne bo kdo last minute kenslal.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue25/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Srečanje - Page 3 Left_bar_bleue100/100Srečanje - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 EmptyTor Apr 22, 2014 9:24 pm

Selyna Morduin je napisal/a:
no pol če je vsem fajn ob 15 v sredo pir kitchiju?
Lahko gremo tudi na pir prej/potem, če je takaj želja Razz

Škoda da Venyx ne bo. Bi bilo pa fino če magari Eva Eriko vpraša če bo ali ne pa da nam posreduje, ker če še 1 osebe ne bo, potem ta teden nimamo druge kot da odpade.  Neutral 
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Sponsored content





Srečanje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Srečanje   Srečanje - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Srečanje
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 16Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Klepet-
Pojdi na: