RPG Eragon SLO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Poll
Ali je smiselno glasovat za pisca poletja in jeseni 2017?
Ja
Knights, Abberations, and people named Abraham I_vote_lcap29%Knights, Abberations, and people named Abraham I_vote_rcap
 29% [ 5 ]
Samo za jesen
Knights, Abberations, and people named Abraham I_vote_lcap35%Knights, Abberations, and people named Abraham I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Ne
Knights, Abberations, and people named Abraham I_vote_lcap35%Knights, Abberations, and people named Abraham I_vote_rcap
 35% [ 6 ]
Skupaj glasov : 17
Dogodki
Na forumu se trenutno odvija:

NALOGE:
/
DELA:

Knights, Abberations, and people named Abraham Dela1
Sestavljanje bibliografije
Bard
Pomoč pri peki
TEKMOVANJE:
/

Uporabni linki
Letni čas na forumu
Zima

Debela odeja snega je prekrila ne samo najsevernejši predel ampak tudi Du Weldenvarden in osrednji del okoli Uru Baena.
°Naj pisec sezone: Pomlad 2017
°Je: Naorin
Knights, Abberations, and people named Abraham 341-37
Admin kolektiv
Admini
Selyna Morduin
Knights, Abberations, and people named Abraham 1-47
Moderatorji
Dominos
Knights, Abberations, and people named Abraham 146-98
Kali
Knights, Abberations, and people named Abraham 163-88

Latest topics
» Čvek
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Dominos Ned Apr 09, 2023 2:18 am

» Asociacije
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Nymeria Wulf Pet Mar 17, 2023 11:27 pm

» Pisec sezone
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Dimia Pon Avg 20, 2018 7:33 am

» Doza smeha
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Signeya Sob Apr 21, 2018 8:46 am

» Plača
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Naorin Pon Apr 16, 2018 5:59 am

» Medelyn
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Medelyn Sob Mar 24, 2018 4:09 am

» Iščete koga?
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Varian Čet Mar 15, 2018 11:11 am

» Vilini
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:21 am

» Opisi
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Selyna Morduin Čet Mar 08, 2018 7:19 am

» Kaj počnem in kako je z mano
Knights, Abberations, and people named Abraham Emptyby Kali Pet Feb 23, 2018 12:18 am

Priporočene strani
Strani katerih obisk vam priporočamo.


 

 Knights, Abberations, and people named Abraham

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptySob Apr 19, 2014 9:07 pm

Za tiste ki jih zanima, lepim tukajle link do svojega fanfiction.net profila:

https://www.fanfiction.net/~knightabeerrant

Trenutno imam en fic na temo Skyrima, v prihodnosti nameravam spisat tudi kaj na temo Mass Effecta, Dragon Agea in potencialno še česa kompleksnejšega. Seveda je pa glavna omejitev čas xD


Nazadnje urejal/a Knight Abe Errant Tor Jun 24, 2014 7:27 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Ain Saiph
Ysadda
Ysadda
Ain Saiph


Število prispevkov : 6955

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue26/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (26/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyNed Apr 20, 2014 2:52 am

Kaj pa kej ne igrčastega? Da tudi non-gamerji poznamo?
Nazaj na vrh Go down
http://nereaya.deviantart.com/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyNed Apr 20, 2014 4:03 am

Zaenkrat še ne, mogoče v prihodnosti. Nekaj sem tudi na LOTR in Star Wars tematiki delal, samo vprašanje kdaj bom imel čas in voljo to spravit v bralcu prijazen format  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue5/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyNed Apr 20, 2014 6:48 am

Pfej, po Lordu se ne gre mimo kanona! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyNed Apr 20, 2014 9:17 pm

And with that, you nailed the very reason why I haven't written anything remotely Tolkien-related ever since I left Samotna Gora Wink

It's simply never good enough XD
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue41/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyNed Apr 20, 2014 9:23 pm

Na samotni gori si bil? Ampak na ZG ju pa te ni blo če sm prav razumela ane?

Mah nismo vsi tako zelo delikatni. Nekateri smo zmožni uživat v dobrem lotr fanficu tudi če ni zelo kanoničen
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyNed Apr 20, 2014 10:21 pm

Draga moja, jaz sem bil še na obeh predhodnikih ZGja XD
Sam ZG mi je hitro postal dolgčas. Pri Lotru mi je vedno pasalo igrat zlobce, je bilo preveč gondorskih vitezov, vilinskih modrecev ali lokostrelcev, ter dunedainskih mojstrov za vse, da bi lahko kot eden njih kdaj bil dovolj individualen XD

Mah saj tisto kar sem pisal večinoma ni bilo proti canonu, ampak gre z roko v roki z njim. Samo pač način pisanja ni isti, in Lotr ki se ne bere kot Lotr mi osebno potem deluje dovolj podoben klasičnemu fantasy settingu (vendarle se je ta v veliki meri iz Lotra razvil), da bi komot šel namesto tega pisat stvari v Eberronu, Forgotten Realms ali Golarionu (D&D 3.5 & Pathfinder svetovi). Razen Quenye, ampak je minilo že dokaj let od takrat, ko sem bil sposoben sestavit normalen stavek v le-tej brez uporabe slovarja in vodiča po slovnici XD

Ampak ja, na splošno imam ta problem, da mi moji izdelki nikoli niso dovolj dobri. Pa seveda potem nehote tudi na druge apliciram, kar se mi zgodi da ne uspem zajeziti preden bi ušlo iz mojih misli tudi v besede.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue41/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyNed Apr 20, 2014 10:46 pm

aja nism vedla. pol si začel forumašit pri približno takih letih kot js? fajn. se mi zdi da včasih nismo začenjali tako mladi kot danes kr preprosto nismo bli tako seznanjeni s kompi in vsem.
Ma meni je bil Zg super, js sm začela z njim lih tam pri ene 11letih. Ma sej potem so meli tudi temno stran na ZGju kao hudobce pa to ampak na začetku so bli pa res samo dobri.

Meh meni tudi večinoma žal niso všeč stvari ki jih napišem. tudi če mi je mogoče všeč na začetku mi pa potem čez 2 dni ni več.
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyPon Apr 21, 2014 5:11 am

začel sem verjetno ravno nekje pri 11 letih ali nekaj takega, pač enkrat na sredi osnovke. Bil je pa to takrat še ta prvi Dragon Ball Z RPG forum, the infamous rpg.humerca.net, ki mislim da že leta ne obstaja več. Potem zatem so pa prišli razni Lotri, HPji, eden je bil celo Broken Sky (eden mojih najljubših forumov takrat, in prvi kjer sem postal admin), pa na koncu jasno Sunnydale in pa različni angleški forumi. Po koncu prednika ZG se spomnim da sem še nekaj malega pomagal pri ZGju in nekaj pisal, ampak me je hitro minilo, ker se takrat najprej ni dalo negativca igrat. Potem po par letih popolne pavze od forumov ste me pa z Elementalisom nazaj na to sceno spravili XD

Aaaaaanywwaaayy, dovolj o moji rpg zgodovini. Pa verjemi mi, sem zadnjič našel eno stvar ki sem jo še v 5. razredu kot projekt napisal... fantastičen plagiat iz vsega živega na nivoju Paolinija  Laughing 
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue5/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyPon Apr 21, 2014 5:18 am

Torej zadosti zanič, da lahko iz tega narediš dober rpg forum! Razz
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyPon Apr 21, 2014 7:05 am

Dober point, ampak bi potem morala bit zadeva dejansko objavljena, tako da bi še kdo poleg mene vedel za kaj se gre in to (kar se ne bo nikoli zgodilo, ker bo potem mo0je samospoštovanje ne samo strmoglavilo, temveč šlo v minus). Razen če bi hotel iti po zgledu Foresta, glede tistega pa mislim da sem enkrat že odrantal svoje XD
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue41/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyPon Apr 21, 2014 9:28 am

Ma meni pa je fascinantna tvoja rpg zgodovina. Smile Ful mi je všeč spoznat nekoga, ki je bil še pred mano na RPG sceni, ker jih ni veliko takih, ki bi jih js poznala. Mi je kr žal da sm zamudila nekatere stvari.
No, ko sm js prišla na ZG se mi zdi da je blo že možno bit temnostranc ampak me to kot deklico pri 11 itak ni zanimalo ker sem želela bit zelo dobra in zelo lepa in zelo sposobna x) in po možnosti vilinka (kar se pa žal ni dalo - kakšno razočaranje).

Ah ja, ampak po drugi strani če hočeš pisat fantastiko dandanes je precej vrjetno da boš pobiral stvari od drugih. Je preprosto bilo že tolko stvari izmišljenih, pa mamo že določene standarde kako bi izgledal fantazijski svet, bitja, sama zgodba...
In po drugi strani Paolinijeve knjige res niso višek ampak js jih mam vseeno rada. Imajo tak prijeten pripovedovalni ton in tempo, ki te povleče in če si sposoben odmislit podobnosti z drugimi zgodbami, je prav prijetno za brat. Pa še taka klasična pustolovsko-fantazijska zgodbica je, da te spravi v dobro voljo. Mislim js sm bla pri 12 al 13ih ko smo nardili prvega eragona bila strašno navdušena, ampak še zmeraj rada primem te knjige roko pa preberem kako stran
Nazaj na vrh Go down
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyPon Apr 21, 2014 8:24 pm

Res je, tudi nikoli nisem rekel da bi mi bilo Paolinija muka za brat. Eragona sem recimo dobil v roke ravno nekje pri 15ih, ko sem že prebral in Lotra in kar je bilo takrat Potterjev napisanih (mislim da ravno 5 ali 4 deli), tako da mi je malo udarilo asociacije (recimo urgali = orki, kulli = uruk-haiji, z edino razliko tega da imajo ovnovske rogove, vilinci in škrati zelo podobni etc. etc.), mi je bilo pa še vedno zanimivo brat, tip mi je bil pa nekaj časa idol, ker je pač uspel že pri tej starosti objavit solidno knjigo.
Zameril se mi je predvsem potem z Eldest, ko se prav vidi kako samega sebe sili v neke filozofske vode katerim ni dorasel, lik Eragona pa iz nekega zanesenega, čeprav nekoliko zaletavega nadebudneža zreducira v avatar lastnih želja, tekom zgodbe pa si ga eni in drugi zavezniki podajajo ko poceni vlačugo.
Saj potem se je z Brisingrom odkupil, Inheritance se pa tudi kar dobro bere, dokler preskočiš tisti uvod (ki je pa napisan kot da bi ga dal 5-letniku za pisat XD).

Drugače pa ja, je bilo veliko stvari že napisanih, pa veliko ljudi je šlo v "Our Elves/Vampires/... Are Different" z mešanimi dozami uspeha. Saj če gledaš v bistvu tudi že Tolkien na veliko črpa iz Sigurdssage, Volsungasage, poetske Edde, ter Nibelungennot, da o raznih ljudskih mitih in legendah sploh ne govorimo. Pravim pač da danes poskušam če že pišem ali pisati v nekem okolju ki si ga vnaprej določim, ali pa tak da sproti nastaja pa ga potem revidiram, tako da nimam občutka da daje kakšna stvar preveč asociacij.

Popolnoma originalen je itak nemogoče bit, ker tudi če delaš namenoma vse obratno, izhajaš iz predpostavke da vzameš nekaj kar poznaš in to obrneš. Lahko greš pa na tvtropes.org in si za demonstracijo pogledaš Just For Fun: The Tropeless Tale (bi dal link, pa mi forum ne pusti XD). Basically, we're fucked whether we want it or not Laughing
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Selyna Morduin
Earitha
Earitha
Selyna Morduin


Število prispevkov : 18082

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue41/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (41/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyPon Apr 21, 2014 11:13 pm

Jah no Paolinijeva zbirka ni lih nekaj kar te navdahne ampak je pa nekaj kar te spravi v dobro voljo. Mja zanimivo meni je bila tudi druga knjiga najbolj zoprna. Jah mene ne moti tolko, da poskuša naredit Eragona badass, po pravici povem da mi je kar fajn brat o 'kul' glavnih junakih, bolj me moti ta drugi del ki si ga izpostavil ja. Mislim ful mi gredo na živce knjige v katerih je glavni junak nek totalno nesposoben osebk, ki si ga drugi podajajo okoli in ga manipulirajo. No mislim, sej mogoče v kaki knjigi izpade tudi dobro ampak v Eldestu lih ne za moj okus. Pač tam celo knjigo ga bilda paolini, si misliš že eko zdej bo pa neki iz njega in potem ga Muthag popolnoma razsuje. In potem se začneš spraševat kaj je bil point cele knjige (razen problem 'očeta'), ko si bral kako se eragon izboljšuje in preživlja magične preobrazbe samo da ga potem (navaden) človek premaga. Podobno mi je šel na živce 4 del Harryja ko ne dela drugega kot da obupuje in drugi vse rešijo za njega. Bleh

Kar se pa tiče vilinov, urgalov, škratov.. ne vem to me tolko ne moti. Je res da je Tolkien tudi jemal od nekod, sej vsak pisatelj vedno jemlje snov od nekod, ampak je bilpa on tisti ki je standardiziral podobo 'modernega' vilina, škrata, etc. Ni bil paolini niti približno edini ki je potem to izrabil In po pravici povedano me to res ne moti preveč, navsezadnjee so take vrste vilini in škratje (in hudobci) nekaj na kar smo se navadili in kar smo vzljubili. Bolj me moti ko se začne jemat motive in teme od drugod. No mogoče kakšen motiv že ampak več kot toliko...
Nazaj na vrh Go down
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue5/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyPon Apr 21, 2014 11:17 pm

Erikson ma ta problem, da hoče met vse like badass. Pa da precej variira kakovost od ene do druge knjige. Ampak na splošno je pa malazan book of the fallen ena najboljših, če ne celo najboljša serija zadnjega časa.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyTor Apr 22, 2014 9:36 pm

Variacije v stilu pisanja so, vsaj po mojih opažanjih, običajno posledica bodisi pisateljevega eksperimentiranja, bodisi staranja ter pridobivanja izkušenj.
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue5/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptyTor Apr 22, 2014 9:42 pm

Verjetno eksperimentiranje pri njem. Naj eksprimentira v delih, ki jih ne objavlja.

Ker drugače, v najboljših knjigah serije, je njegova proza res top šit. Se lahko vsi moderni fantasy pisatelji skrijejo.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Varian
Novic
Novic
Varian


Število prispevkov : 1164

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue25/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (25/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptySre Apr 23, 2014 9:45 am

In that case, I shall put it on my ever-increasing to-read list XD
Nazaj na vrh Go down
http://argent.ultimaterpg.net/
Kitchi
Alyvian
Alyvian
Kitchi


Število prispevkov : 7702

Statistika
Izkušnje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue5/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (5/100)
Zdravje:
Knights, Abberations, and people named Abraham Left_bar_bleue100/100Knights, Abberations, and people named Abraham Empty_bar_bleue  (100/100)

Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham EmptySre Apr 23, 2014 4:45 pm

Pa ne obupat pri prvi knjigi, ko je daleč najslabša. Saj če pogledaš na goodreads vidiš, da ima edina v seriji pod 4.21 oceno.
Nazaj na vrh Go down
http://pesnikanalitik.blogspot.si/
Sponsored content





Knights, Abberations, and people named Abraham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knights, Abberations, and people named Abraham   Knights, Abberations, and people named Abraham Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Knights, Abberations, and people named Abraham
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG Eragon SLO :: Ostalo :: Fan art-
Pojdi na: